Arbitrázs agymenés Szentestére! (csak erős idegzetűeknek!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 21, 2014, 17:34:34
... ki az aki fizet ha van ingyenes?

Megnéztem már pár ilyen ingyenes arb-os oldalt, ezeken legtöbbször csak az 1-2 százalékos trutyik vannak. Nem sokra mész vele, ha komolyan akarod csinálni... Sőt még a fizetősek sem tartalmaznak live-occokat, de lehet hogy én gondolom rosszul.
:D


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:41:08
Megnéztem már pár ilyen ingyenes arb-os oldalt, ezeken legtöbbször csak az 1-2 százalékos trutyik vannak. Nem sokra mész vele, ha komolyan akarod csinálni... Sőt még a fizetősek sem tartalmaznak live-occokat, de lehet hogy én gondolom rosszul.
:D

Valóban nagyon rosszul gondolod.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 21, 2014, 17:37:25
Azt kifejtenéd, hogy miért jó nekem, ha tegnapi meccsek szorzóit nézegetem?
Oké, utólag szép profitot tudok belőle kihozni, de valójában igazi pénzzel nem így működik.  :)



Az előző napi meccsek csak azért maradtak benne, hogy látni lehessen a korábbi meccsek eredményeit. Vagyis pl. ha már tegnap megtettél egy mecset azt itt is lecsekkolhatod. :) Csak ennyi. Nem az előző napiak az érdekesek itt, hanem az aktuális meccsek!

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:41:08
Megnéztem már pár ilyen ingyenes arb-os oldalt, ezeken legtöbbször csak az 1-2 százalékos trutyik vannak. Nem sokra mész vele, ha komolyan akarod csinálni... Sőt még a fizetősek sem tartalmaznak live-occokat, de lehet hogy én gondolom rosszul.
:D

A tied meg nem tartalmaz semmit! a tieddel pont az a baj hogy egyáltalán nem hasonlít egyik arb oldalhoz se. Mire te ide feltöltöd a táblázatot én meg megnyitom hatszor megváltozik a szorzó. Nem ér egy forintot se az egész!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 21, 2014, 17:43:59
Valóban nagyon rosszul gondolod.
Te melyikeket tudnád itt ellen példaként felhozni???  :o

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 21, 2014, 17:33:24
na mindegy ez így macerás csináld úgy mint a profik :D mert ez ingyen is gagyi! 20euroért márt kapok használhatót havonta :D

20 euróért melyik tudja az in-play odds-okat, példa?

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 21, 2014, 17:44:34
A tied meg nem tartalmaz semmit! a tieddel pont az a baj hogy egyáltalán nem hasonlít egyik arb oldalhoz se. Mire te ide feltöltöd a táblázatot én meg megnyitom hatszor megváltozik a szorzó. Nem ér egy forintot se az egész!

Ki mondta, hogy itt fogod csak látni...?

A szolgáltatást/lényegében a táblázatot/ gdrive-on fogom majd kitenni... ott 2-3 perces frissülések lesznek. Nem félóránként, itt csak reprezentálom.




Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:45:28
Te melyikeket tudnád itt ellen példaként felhozni???  :o

Látszik, hogy halvány fingod sincs az egészről. Sok fizetős arb szolgáltatónál vannak live oddsok. Occok!

aaa, mar megint ezzel a gyerekkel foglalkoztok? :D

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:50:23
Ki mondta, hogy itt fogod csak látni...?

A szolgáltatást/lényegében a táblázatot/ gdrive-on fogom majd kitenni... ott 2-3 perces frissülések lesznek. Nem félóránként, itt csak reprezentálom.
2-3 perc is haszontalan ! max 30 másodperc lenne az igazi

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 21, 2014, 17:52:26
Látszik, hogy halvány fingod sincs az egészről. Sok fizetős arb szolgáltatónál vannak live oddsok. Occok!

FIZETŐSNÉL, IGEN!!! ÉS ingyenesnél....???   :2guns: :2guns:

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 21, 2014, 17:54:29
2-3 perc is haszontalan ! max 30 másodperc lenne az igazi

Akkor csinálj jobbat, az enyém pár percenként frissül. Sűrűbben lehetetlen, mert fel kell dolgozni az adatokat és ehhez min 1-2 perc kell!  ::)

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 18:02:42
Akkor csinálj jobbat, az enyém pár percenként frissül. Sűrűbben lehetetlen, mert fel kell dolgozni az adatokat és ehhez min 1-2 perc kell!  ::)

Annyira nem lehetetlen, ezért írnak rá programokat.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum december 21, 2014, 18:05:12
Annyira nem lehetetlen, ezért írnak rá programokat.

Az én progimnak ennyi idő kell...  :laugh:

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 21, 2014, 17:54:11
aaa, mar megint ezzel a gyerekkel foglalkoztok? :D

Neked az miért fáj? Nem kötelező Arbitrázzsal foglalkozni, ahogy ezt a topikot sem olvasni!  :noway: