Sportingbet - 35.000 Ft Újévi Fogadás!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még megvárom a kezdőket de valószínűleg a Tottenham-Reading under 2.5 gólra verem oda 2.3ért...  :redchug:

január 9. hajnali 1-ig érvényes

hétvégén FA-kupa lesz

én feltettem....

Fogadás típusa: Single (Free Bet)
Wigan v Manchester United Gól hendikep
Manchester United(-1)2.65
Lehetséges nyeremény 57.750 HUF
1 fogadás @
35.000 HUF
Összes tét: 35.000 HUF
Összes lehetséges nyeremény:
(téttel együtt)
57.750 HUF


Idézetet írta: m3sk Dátum január 01, 2013, 15:13:01
én feltettem....

Fogadás típusa: Single (Free Bet)
Wigan v Manchester United Gól hendikep
Manchester United(-1)2.65
Lehetséges nyeremény 57.750 HUF
1 fogadás @
35.000 HUF
Összes tét: 35.000 HUF
Összes lehetséges nyeremény:
(téttel együtt)
57.750 HUF

Szép volt!  :ok:

27000-t szedtem ki belőle és csak addig kellett izgulnom, míg megtettem a téteket.

Apukámat meg leléptettek: :)

- A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy az ingyenes  fogadást megtagadja azoktól az ügyfelektől, akikről a Sportingbet  megalapozottan hiheti, hogy az ügyfél korábban vagy jelenleg is visszaél szabályzatunkkal, illetve a szabályoknak nem megfelelő módon használja a bónuszrendszert, például "biztos nyereség" (arbitrázs)  fogadásokkal.


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 04, 2013, 19:05:56
Apukámat meg leléptettek: :)

- A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy az ingyenes  fogadást megtagadja azoktól az ügyfelektől, akikről a Sportingbet  megalapozottan hiheti, hogy az ügyfél korábban vagy jelenleg is visszaél szabályzatunkkal, illetve a szabályoknak nem megfelelő módon használja a bónuszrendszert, például "biztos nyereség" (arbitrázs)  fogadásokkal.

Neked csak bajod van velük. Mi történt, gondolom próbáltad kijátszani a bónuszt, nem??

Meg sem kaptam a bónuszt.
Ma rákérdeztem, és ezt írták.
Valamint azt, hogy nem vagyok jogosult továbbiakra sem.
Nem csináltam semmi extrát amúgy, csak megtettem a 10 fogadást, ahogy szoktam, természetesen kockázat nélkül.
Nem nagy érvágás, mert gondoltam, hogy így lesz, de csak meg kellett próbálni... :)


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 04, 2013, 19:20:44
Meg sem kaptam a bónuszt.
Ma rákérdeztem, és ezt írták.
Valamint azt, hogy nem vagyok jogosult továbbiakra sem.
Nem csináltam semmi extrát amúgy, csak megtettem a 10 fogadást, ahogy szoktam, természetesen kockázat nélkül.
Nem nagy érvágás, mert gondoltam, hogy így lesz, de csak meg kellett próbálni... :)

Hogy kockázat nélkül mit jelent? gondolom keresztbefogadtál. Egy számlán belül, vagy 2 vagy több számla között esetleg másképp? csak kíváncsi vagyok mit meszelnek le s mit nem  :buck2:

Akinek esetleg ugyanúgy nem világos mint nekem volt. A freebet nyereményét nem kell egyszer megforgatni 1.5-ös szorzón a freebet megjátszásával ez megtörténik (tehát ott meg a min odds 1.5).

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 05, 2013, 09:19:48
Hogy kockázat nélkül mit jelent? gondolom keresztbefogadtál. Egy számlán belül, vagy 2 vagy több számla között esetleg másképp? csak kíváncsi vagyok mit meszelnek le s mit nem  :buck2:

Másik irodánál tettem az ellenfogadást.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 04, 2013, 19:20:44
Meg sem kaptam a bónuszt.
Ma rákérdeztem, és ezt írták.
Valamint azt, hogy nem vagyok jogosult továbbiakra sem.
Nem csináltam semmi extrát amúgy, csak megtettem a 10 fogadást, ahogy szoktam, természetesen kockázat nélkül.
Nem nagy érvágás, mert gondoltam, hogy így lesz, de csak meg kellett próbálni... :)
Akkor én jó hogy nem is próbálkoztam :great: :great: