Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: norbi33 Dátum február 21, 2012, 12:53:18
Euróban nyitottam MB számlát, azon filózok, hogy jövök ki jobban befizetésnél.
1. Ha azonnal kell akkor csak a bankkártya játszik, itt felszámolnak 1,9% költséget, és a bankom váltja a ft-ot euróra az adott napi árfolyamán (Erstés vagyok, nem a legjobb árfolyam).
Nem számolnak 1,9%-os költséget csak ha a kártya és az mb számla pénzneme nem egyezik. Emellett meg ATM-től függően vagy a bank, vagy a MasterCard árfolyamán váltják forintra.

Az 1,9 %-nál arra gondoltam hogy saját bankkártyáról MB számlára befizetés, annak mindig van díja: 1,9%. Vagy rosszul tudom?

Idézetet írta: norbi33 Dátum február 21, 2012, 13:07:50
Az 1,9 %-nál arra gondoltam hogy saját bankkártyáról MB számlára befizetés, annak mindig van díja: 1,9%. Vagy rosszul tudom?
Jól tudod annak is van díja.Ekkor a kártyatársaság vált amúgy.
Ha a magyar számlájukra utalsz akkor meg a Skrill fog váltani.
Én anno írtam nekik ebben az ügyben adtak egy német Commerzbank számlaszámot ide tudok befizetni eurót.
Ezt ajánlom neked is.
Ekkor a te bankod vált.Az erste meg a kereskedelmi árfolyamot használja ami nagyon is jó.de levon egy összeget a devizautalásért(1500 Ft?)

Köszi a választ! Ahhoz, hogy megérje a devizautalás, nagy pénzt kellene küldeni, én csak kicsiben játszom. Csak elkezdtem gondolkodni és nem tudom jól látom-e a dolgokat.
Tehát ha ft számláról utalok a MB magyar számlájára az ingyenes, csak akkor a MB váltja át euróra, tehát itt felszámol 1,99%-ot arra az árfolyamra ami az oldalán van, most épp: 286,5174. Pl: 100 eurónál: 286,5174*100*1,0199=29221,9 Ft
Ha bankkártyával fizetek be, akkor 1,9% a MB-é, és a bankom váltja át euróra tehát a mai erstés eladási árfolyam: 292,16. Pl: 100 eurónál: 292,16*100*1,019=29771,1. 550 Ft-al jobb az utalás.
Jól számoltam, így megy a befizetés? Igazából egy gond lehet csak, ez a mai árfolyam, de a banki utalásnál csak amikor megérkezik MB-hez a pénz akkor váltja, tehát ha Ft erősödik még jobban járunk, de ha gyengül lehet rosszabb mintha kártyáról fizetnénk be egyből.

Erste kereskedelmi árfolyam 290 alatt van DE
ha kártyával fizetsz nem a bank vált hanem a kártyatársaság ,a saját  árfolyamát használva.
Vszinű persze hogy utalással vmivel jobban jársz de ugye ez a lassabb.

Ha már az Unibet a kedvenc akkor ha ott van eurós számlád,oda is tudsz utalni FORINTOT és akkor ők váltják át teljesen korrekt árfolyamot használva majd onnan mehet Skrillre.Ugyanez van Bet At Home-nál Nemcsak olcsó de gyors megoldás is 1-2 nap :)

Azt hittem tisztul a dolog, de...
Én eddig úgy tudtam, hogy az Erste ha én külföldön használom a kártyám, vagy neten külföldről vásárolok euróban akkor a számlakonverziós deviza árfolyamot alkalmazza. A forint euróra váltását pedig a bankom végzi.
Viszont ez a oldalra befizetés és úgy tovább jó tipp, kipróbálom. Vagyis kipróbálom mindet kevés pénzzel és minden kiderül.
Köszönöm az összes választ.

A forint váltását euróra nem a bank végzi, hanem a Visa vagy a Mastercard. Kivétel ha a kártya pénzneme euró.

Hello!

Megrendeltem a moneybookers kártyáját és azt írták hogy elbírálják és 24-48 óra múlva jeleznek , ez volt majdnem 2 hete és még semmi nem történt a 3000 ezret le tudták vonni az nem lehetett a baj! Írtam nekik de csak annyi volt a válasz hogy köszönjük hogy érdeklődött tömören!!!
Valakinél volt ilyen?? Hova lehet még írni nekik? Valaki?
Köszi 

Idézetet írta: rikardo0613 Dátum február 27, 2012, 19:07:20
Hello!

Megrendeltem a moneybookers kártyáját és azt írták hogy elbírálják és 24-48 óra múlva jeleznek , ez volt majdnem 2 hete és még semmi nem történt a 3000 ezret le tudták vonni az nem lehetett a baj! Írtam nekik de csak annyi volt a válasz hogy köszönjük hogy érdeklődött tömören!!!
Valakinél volt ilyen?? Hova lehet még írni nekik? Valaki?
Köszi

A levezés nem az erősségük...
Majdnem két hétre zárolták a számlám és a párom számláját. (ma oldották fel)
Első nap elküldték, milyen nyilatkozatot kérnek, megkapták, aztán másfél hétig egyetlen emailre sem válaszoltak, pedig kaptak egy-kettőt...

Őket nem lehet sürgetni.
Szívesen dolgoznék ilyen nyugis helyen...

Idézetet írta: rikardo0613 Dátum február 27, 2012, 19:07:20
Hello!

Megrendeltem a moneybookers kártyáját és azt írták hogy elbírálják és 24-48 óra múlva jeleznek , ez volt majdnem 2 hete és még semmi nem történt a 3000 ezret le tudták vonni az nem lehetett a baj! Írtam nekik de csak annyi volt a válasz hogy köszönjük hogy érdeklődött tömören!!!
Valakinél volt ilyen?? Hova lehet még írni nekik? Valaki?
Köszi
Meg fog érkezni biztosan, kiküldés előtt kapsz egy automatikus értesitő levelet. Sajnos új kártya esetén hosszas lehet a folyamat, 1-2 hetet várj még. Én letiltott kártyát cseréltem nemrég és az is 2 hét alatt jött, pedig azt irták prioritásom van.

Jött a válasz !! Nem tudom hova tenni!  8)


Dear Mr. Acs,

We are contacting you due to failed        MasterCard deposits. According to our system these payments were blocked by the provider- your bank. So please contact your bank and request further information and whether they allow deposit transaction with gaming purpose. Than on our end everything is fine and your Skrill (Moneybookers) account is fully operational and active.

Alternatively,please use another deposit option like regular bank deposit.

If you have any other questions please do not hesitate to contact us.

Best Regards,
Alesya
Skrill (Moneybookers) Team

Ez a válasz nem az MB kártyájára vonatkozik, hanem arra, hogy Mastercarddal szerettél volna befizetni és a bankod nem engedélyezte a non-gaming tranzakciót. Pontosan mit irtál az ügyfélszolgálatnak, hogy ezt a választ kaptad?

#207 február 29, 2012, 22:58:01, rikardo0613
Befizetésem egyszer volt és sikeres! :)
De utána írtak egy e-mailt !!
Nem angolos vagyok de gyanítom elfogadták a kérelmet végre! :angel:

Congratulations your Moneybookers Prepaid MasterCardŸ application has been approved! Your card will be issued and sent to you shortly. We will inform you as soon as your card is on its way.

Köszi a segítséged!!

Ezek szerint igen,  max 2 hét és megjön a kártyád.

Sziasztok,
bet-at-home-on kuponnal nyertem egy kisebb összeget és szeretném kivenni. Szeretném megtartani euróban, ezért arra gondoltam csinálnék egy skrill-es számlát és tennék fel róla pénzt, majd levenném arra a teljes összeget. Akkor ehhez eurós számlát kellene nyitnom, amit OTP-s forint számláról tudnék feltölteni. Milyen költségekkel járna ez a művelet? Mire kellene figyelnem számlanyitáskor és utaláskor? Előre is köszönöm a válaszokat.