SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pikado Dátum november 04, 2007, 22:55:34
Idézetet írta: Milan Dátum november 04, 2007, 22:50:29
Idézetet írta: pikado Dátum november 04, 2007, 22:47:50
A  totó pontszámításánál,valami baki van.
Néhány játékosnál több pont jelent meg ,néhánynál kevesebb,,az eltalált meccsek arányában.


Jah, ezt én is észrevettem, csak ma már nem tudok beszélni vmlinuzzal. Megoldjuk a problémát holnap reggel, vagy délelőtt.

Oké rendben....A program nem teszi sorrendben a helyezéseket pontszám szerint? vagy azzal is probléma van?

Azt is megoldjuk holnap.

Igen! Azt én is néztem, hogy eltaláltam 7-et és van 5 pontom! Utána megnéztem, hogy akinek 7 pontja van az meg az első helyen áll!! Remélem sikerül megoldani a problémát!! :) :)

Kinek lett a legtöbb találata?Nekem 8 van és 6-ot kaptam.Remélem sikerül kiküszöbölni a hibát.

Eszméletlen, hogy egyetlen karakter elirása mekkora vadállat hibát eredményezett, teljesen elszámolta a pontozást. Kijavitottam ezt is és a toplistát is. Elnézést mindenkitől  :beerchug:

A kedd-Szerdai mikor lesz fent??

Felkerült a második szelvény.

Sok sikert!  :beerchug:

Helló!
Csak egy ötletet vagy javaslatot szeretnék megosztani! Szerintem nagyon vagány lenne, ha külön lenne vezetve, minden egyes fordulónak az eredményei, tehát toplista minden egyes szelvényre, jól látszana, ki mikor tippelt, mennyit ért el, mennyi volt a legmagasabb találat meg legkisebb. Csak így már egybefolynak a jó tippek, összes szelvények, stb.

#37 november 05, 2007, 19:18:37, tibi181818
Egyenlőség esetén mi a döntő a végelszámolásnál(dobogós helyeknél)?

Egyenlő pontszámnál lessz még egy plusz szelvény...amit ki kell majd tölteni.
S ha kell akkor minden nap kiteszünk egy szelvényt, amig eldől, hogy ki nyer.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 05, 2007, 18:57:01
Helló!
Csak egy ötletet vagy javaslatot szeretnék megosztani! Szerintem nagyon vagány lenne, ha külön lenne vezetve, minden egyes fordulónak az eredményei, tehát toplista minden egyes szelvényre, jól látszana, ki mikor tippelt, mennyit ért el, mennyi volt a legmagasabb találat meg legkisebb. Csak így már egybefolynak a jó tippek, összes szelvények, stb.
Jó ötlet, meg fogom csinálni. Ha minden jól megy akkor még ma

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 05, 2007, 19:35:41
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 05, 2007, 18:57:01
Helló!
Csak egy ötletet vagy javaslatot szeretnék megosztani! Szerintem nagyon vagány lenne, ha külön lenne vezetve, minden egyes fordulónak az eredményei, tehát toplista minden egyes szelvényre, jól látszana, ki mikor tippelt, mennyit ért el, mennyi volt a legmagasabb találat meg legkisebb. Csak így már egybefolynak a jó tippek, összes szelvények, stb.
Jó ötlet, meg fogom csinálni. Ha minden jól megy akkor még ma
meg is van

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 05, 2007, 21:03:43
Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 05, 2007, 19:35:41
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 05, 2007, 18:57:01
Helló!
Csak egy ötletet vagy javaslatot szeretnék megosztani! Szerintem nagyon vagány lenne, ha külön lenne vezetve, minden egyes fordulónak az eredményei, tehát toplista minden egyes szelvényre, jól látszana, ki mikor tippelt, mennyit ért el, mennyi volt a legmagasabb találat meg legkisebb. Csak így már egybefolynak a jó tippek, összes szelvények, stb.
Jó ötlet, meg fogom csinálni. Ha minden jól megy akkor még ma
meg is van

Köszönöm szépen  :beerchug:

Kérdésem, mivel ez van a szabályzatban: "A kitöltött szelvényeket még utólag tudjátok módositani egy bizonyos időpontig. Ez a bizonyos időpont az kedd 12 óra, illetve szombat 12 óra. Ez az időpont után már nem lehet módositani a szelvényeket.".

Ez csak a módosítsára vonatkozik, de mi van, ha valaki később akarja KITÖLTENI a szelvényt. Azt megteheti a legkorábban kezdődő meccs időpontjáig?

Minden szelvénynek van egy bizonyos leadási határideje.
Most konkrétan mivel BL meccsek vannak a szelvényen, igy ezt este 19 óráig lehet beküldeni.
Utána már nem lehetséges sem a módositás, sem az új szelvény kitöltése.

nagy ütös mennyi mindent megtesztek értünk :)
Csak így tovább , Sok sikert mindenkinek ::):)
az X nem számít többnek ?:)