Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Anderson indul(na) 2016 után az European Touron! Annyira kiszorult a ranglistán a tophelyekről, hogy rákényszerült. Pedig azt hittem, már csak levezet, de úgy tűnik tévedtem.
Már az első állomásra szeretett volna eljutni, de a selejtezőben rögtön az elején kiütötte Andrew Gilding. Kíváncsi leszek, mi lesz ebből...

Darts Premier League: Szinte minden fogadási piacot támadunk

Ajánlunk tippeket leg-overre, 180-akra, kimenetelre, illetve a speciális piacon is szemezgettünk! Olvasd tovább


Darts UK Open: Hétvégén rendezik a darts FA-kupáját

A pénteken kezdődő versenyek 160 játékos vág neki, de vasárnap estére már csak egy maradhat talpon. Olvasd tovább


#1803 március 03, 2023, 17:17:24, robmiller
Nézem az UK Opent és meg kell állapítani, hogy kőkeményen jön az újabb darts-nemzedék. Josh Rock ugye adott, de ez a Luke Littler se semmi. Elvileg amatőr a srác, de a második körben úgy ette meg a fiatalabb Rodriguez srácot, hogy csak pislogtam.
Azontúl, hogy 97-es átlagot dobott a mindössze 16 éves srác, jött neki 4 db 180 is. 1:4-es állás után alig volt kedve befejezni a meccset az osztráknak... ::) Ha jól értettem a Skysportos kommentátort, akkor a 3. körben Ritchie Edhouse-zal tolja majd. Na az érdekes lesz, lehet hendikepes piacon bejátszom a kissrácot. Márha lesz rá fogadási kínálat.

szerk. meg is csapta Edhouse-t 6:5-re. Nem tettem a meccsre, mert nem volt ázsiai hendis piac rendelve hozzá sajnos.

Esti párosítások a 64 között. Kiemelve a legdurvább párosítások, vagy éppen a mostani ászok meccsei.

Labanauskas - de Sousa
Woodhouse - Klaasen
Killington - Kleermaker
Suljovic - Sedlacek
Gawlas - Littler (16 éves srác)
Wade - Anderson
Campbell - Lewis
van Gerwen - Chisnall
O'Connor - Wattimena
Price - Banks - 16 éves srác ellen nyomja majd Iceman
Humphries - Heta
Ratajski - van Duijvenbode
van Barneveld - Cross
de Zwaan - Jansen
King - Barry
Rafferty - Evetts
Schindler - Whitlock
Huybrechts - de Decker (belga házicsata)
Slevin - Cullen
Noppert - Jim Williams
Rydz - Gurney
van den Bergh - Clemens
Doets - Lukeman
Burnett - Hempel
Rodriguez - Beaton
van der Voort - Dolan
M. Smith - White
Bunting - Wright
Soutar - Aspinall
Searle - Dobey
Evans - Gilding
R. Smith - Clayton

Szombatra kialakult a legjobb 32 mezőnye. Nálam a mai nap egyik legnagyobb értékét Luke Woodhouse rejti. Az angol a 128 között úgy megverte Josh Rockot, hogy az észak-ír a végén csak kínosan mosolygott (6:2), miközben Woody 100 körüli átlagon zárt.
Este pedig Jelle Klaasent dózerolta le 10:2-es arányban. Össze van rakva tehát a srác, s bár Andrew Gilding mintha mostanában kezdene veszélyes playerré válni - korábban nem igazán tudtam komolyan venni Goldfingert -, én amondó vagyok, hogy Woodhouse 2.20-as szorzója durván value-bet eddig produktuma alapján.
Óvatos mezsgyén haladva megjátszom +2.5 hendikepen a sikerét @1.53-as oddson.

Darts Premier League: Nagyrészt 1.70 körüli szorzókon fogadunk csütörtök este

Wright átlagát underezzük, Aspinalltól sok 180-at várunk, míg van den Berghet az ázsiai piacon nyeretjük. Olvasd tovább


https://www.bbc.com/sport/darts/64876162

Vannak azert tortenetek ezekben a berkekben is, mindenesetre megerdemli Andrew, hogy kicsit alakuljon az elete... :)

Az UK Open kapcsán már írtam itt a 16 éves Luke Littlerről. A srác "amatőrként" bejutott a 64-es főtáblára, ami elég nagy szó. Most a hétvégén meg egy 9 nyilassal hívta fel magára a figyelmet.

https://dartsnews.com/wdf/16-year-old-sensation-luke-littler-hits-nine-dart-finish-during-isle-of-man-open-singles

Darts Premier League: Kombiszelvényt hoztunk össze a következő fordulóra

Négy esemény kapcsán 2.73-as eredő oddsot dobtunk össze csütörtök estére. Olvasd tovább


Darts Premier League: Chris Dobey szó szerint hazai pályán lép tábla elé

A sors iróniája folytán egy az egyben megismétlődnek a múlt heti forduló negyeddöntői. A helyszín ezúttal Newcastle lesz! Olvasd tovább


Darts Premier League: Leverkusen után Berlint is beveheti Gerwyn Price

A walesi klasszis a korábbi két PL-forduló mellett hétvégén az European Touron is tornagyőzelmet ünnepelhetett. Olvasd tovább


Darts Premier League: Price és Smith sikerére tesszük a tétet

A múlt heti berlini kitérőt követően ismét angol földön folytatódnak a Premier League küzdelmei. Olvasd tovább


Darts Premier League: Aspinallra érdemes pakolni a tétet

Az angolra szinte duplázós oddson tehetünk, ami véleményünk szerint megüti a value-bet kategóriát. Olvasd tovább


Darts Premier League: Olyanra fogadunk, amire idén még nem tettünk

A darts Premier League soron következő, 12. fordulójában a hollandiai Rotterdamba látogat a mezőny. Olvasd tovább