SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - NAGYON FONTOS:

Még ki sem hirdettem az októberi SfScore eredményeit, de egyesek már a nyereményüket igénylik a bet365-nél, s nem egyszer írtam le, hogy ezt ne tegyétek!

Ha valaki eddig figyelmen kívül hagyta ezt a dolgot akkor leírom mégegyszer:

Mielőtt a bet365-höz fordulnátok a nyereményeitek miatt, eleinte kérdezzetek meg engem, hogy elküldtem-e a nyertesek listáját vagy sem! Én ha azt mondom, hogy lehet a Bet365-nél érdeklődni, akkor forduljatok csak oda!

Aki a továbbiakban ezt nem tartja be az nem kapja meg a nyereményét!

Elnézést kérek a durvább hangsúlyért, de ez már számunkra is kellemetlen!

volt aki már telitalálta a totó szelvényt  :D ?



húú ez komoly! :ok: ügyes a srác! 1ébként aki eltalálja az lesz a totókirály ?  8)

Idézetet írta: ROCCSA Dátum november 05, 2010, 07:28:39
húú ez komoly! :ok: ügyes a srác! 1ébként aki eltalálja az lesz a totókirály ?  8)

SfTotókirály!  :ok:

nemsokára ez lesz a +nevem   ;D 

Szép napot, mindenkinek! APURIMAC vagyok, és csak érdeklődöm, hogy a Bet365 számlámon mikor jelenik meg a 15EURO-s BÓNUSZ amit a 2. hellyel nyertem állítólag a 10. hónapban? Üdvözlök, minden Sportfogadót! - APURIMAC-.

Idézetet írta: APURIMAC Dátum november 09, 2010, 12:02:23
Szép napot, mindenkinek! APURIMAC vagyok, és csak érdeklődöm, hogy a Bet365 számlámon mikor jelenik meg a 15EURO-s BÓNUSZ amit a 2. hellyel nyertem állítólag a 10. hónapban? Üdvözlök, minden Sportfogadót! - APURIMAC-.

Ma reggel küldtem el a nyertesek listáját, így hamarosan a számládon lesz a nyereményed.

SfScore - Fontos Információ!

Aki a játékban szeretne szerepelni, illetve már szerepel akkor az aktuális hónapban minimum 1 fogadást kell kötnie a bet365-nél, melyről egy bizonyító képet kell feltöltenie az Azonosítók oldalon.

Aki nem bizonyítja, hogy tett legalább egy fogadást az aktuális hónapban a bet365-nél, az nem részesülhet a nyereményben.

Ha valami nem világos, akkor kérdezzetek bátran! További sok sikert.  :ok:

Feltöltöttem, egy október 4.-i Bet365 szelvényt, most már jóváírják a Bet365 számlámon a 15EURO-nak megfelelő forint összeget vagy nem ?! Várom válaszukat, tisztelettel üdvözlök mindenkit!!!  - APURIMAC -.

Idézetet írta: APURIMAC Dátum november 09, 2010, 15:03:34
Feltöltöttem, egy október 4.-i Bet365 szelvényt, most már jóváírják a Bet365 számlámon a 15EURO-nak megfelelő forint összeget vagy nem ?! Várom válaszukat, tisztelettel üdvözlök mindenkit!!!  - APURIMAC -.

Megkérhetlek, hogy ne nyiss mindig új témát? Előre is köszönöm.

Ha kérdéseid vannak, illetve mondani szeretnél valamit, akkor ennek a téma alján van egy "Válasz" gomb, amelyre ha rákattintsz akkor megírhatod az óhajod/sóhajod.

Amúgy, mint korábban is mondtam, a nyertesek listáját átküldtem a bet365-höz ma reggel, úgyhogy hamarosan a számlákon lesznek a nyeremények.

Végül meg annyit, hogy: nem kellett októberi fogadásos képet feltölteni, de ha megtetted, semmi gond.  ;)

Tisztelettel, megkérdezném hogy a NOVEMBER-havi játékot a 28.-ai. meccsek zárják le ? Üdvözlök minden fogadót!!!  Szekeres Mihály,.- APURIMAC- ...

Idézetet írta: APURIMAC Dátum november 29, 2010, 04:56:18
Tisztelettel, megkérdezném hogy a NOVEMBER-havi játékot a 28.-ai. meccsek zárják le ? Üdvözlök minden fogadót!!!  Szekeres Mihály,.- APURIMAC- ...

Tisztelt Szekeres Mihály,

Megkérhetlek, hogy a továbbiakban, ha kérdésed van, akkor ne új témát nyiss, hanem ebben a témában (SfTotó/SfScore Infó) írj egy hozzászólást.
Ezt úgy tudod megtenni, hogy az oldal végén, rákattintsz a "Válasz" gombra, s máris írhatod a hozzászólásod.

Előre is köszönöm.

A kérdéssel kapcsolatban pedig: a 8-dik szelvény volt az utolsó ebben a hónapban. Amennyiben több személynek van azonos pontja az élen, akkor helyosztó szelvényeket készítünk, mely által meghatározzuk, hogy ki nyer.

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy a novemberi sfScore végeredménye hogyan alakult ki?
Ugyanis az utolsó szelvény utáni állás alapján nem azok az emberek(köztük én is) játszották a helyosztót akik az első helyen álltak(3as holtversenyben), hanem akik a második helyen végeztek, szintén hárman, holtversenyben.
Remélem nem néztem félre semmit... 

Üdv.: Tamás