SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: putomi Dátum december 02, 2010, 16:39:19
Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy a novemberi sfScore végeredménye hogyan alakult ki?
Ugyanis az utolsó szelvény utáni állás alapján nem azok az emberek(köztük én is) játszották a helyosztót akik az első helyen álltak(3as holtversenyben), hanem akik a második helyen végeztek, szintén hárman, holtversenyben.
Remélem nem néztem félre semmit... 

Üdv.: Tamás

A helyosztó szelvényt/eket azok a játékosok tudják kitölteni akik teljesítették a szabályzatban leírtakat.

Te nem töltöttél fel bet365 fogadást bizonyító képet, ezért nem vehettél részt a helyosztón, s ugyanígy jártak a többiek is.

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy SFScore-on azonos pontszám esetén mi alapján rangsorolódnak a játékosok? Mert néztem, már többször voltam holtversenyben játékosokkal, és mindig a legaljára kerültem az azonos pontszámúak között. Pedig a legjobb találatot is én értem el a hónapban, és a legtöbb játékosnál kevesebb szelvényt töltöttem ki.

Idézetet írta: Botika Dátum december 24, 2010, 13:39:41
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy SFScore-on azonos pontszám esetén mi alapján rangsorolódnak a játékosok? Mert néztem, már többször voltam holtversenyben játékosokkal, és mindig a legaljára kerültem az azonos pontszámúak között. Pedig a legjobb találatot is én értem el a hónapban, és a legtöbb játékosnál kevesebb szelvényt töltöttem ki.

Hónap közben nincs semmilyen kritérium ami a toplistát illeti, de majd lehet ezt cáfolja vmlinuz kollégám aki a ranglistát alapjait készítette.


Sziasztok érdeklődnék ha most töltöm fel a képet a fogadásról az nagy baj mert lehet hogy az első háromban végzek a totó játékon!Válaszodat előre is köszönöm!!!

Idézetet írta: Carlos66 Dátum december 28, 2010, 16:18:57
Sziasztok érdeklődnék ha most töltöm fel a képet a fogadásról az nagy baj mert lehet hogy az első háromban végzek a totó játékon!Válaszodat előre is köszönöm!!!
Hello

Szabályzat 4-es pontja:
*4. A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap 25-ig kell beküldened, ellentétes esetben nem részesülhetsz a nyereményben.

Válaszodat köszönöm én azért feltöltöttem.

Idézetet írta: Carlos66 Dátum december 28, 2010, 16:48:57
Válaszodat köszönöm én azért feltöltöttem.

Mivel még időben (eredményhirdetés előtt) feltöltötted a képet, így te is részt vehetsz a helyosztón.

Köszönöm szépen!Maradok tisztelettel Carlos!

Üdv Milan!

Csak annyit vettem észre, hogy a decemberi helyosztón szereplőknek a januári pontszámaiban szerepel a helyosztós szelvény is, gondoltam szólok :D

Idézetet írta: stdavid Dátum január 05, 2011, 14:13:11
Üdv Milan!

Csak annyit vettem észre, hogy a decemberi helyosztón szereplőknek a januári pontszámaiban szerepel a helyosztós szelvény is, gondoltam szólok :D

Köszi, hogy szóltál. Azt még elfelejtettem kivenni.  ;)

Szia Milán!

Januári SfScore III (Január 4) - 2010.12.27 [0 pont]   ez lenne a gondom pedig 4 pontom is van a szelón! másnak ez nem tűnt fel v csak nekem hibádzik? tudom hó végén kiderül v beborul minden csak jelezném ezt a dolgot!
cső!  :beerchug:

Idézetet írta: ROCCSA Dátum január 10, 2011, 20:01:36
Szia Milán!

Januári SfScore III (Január 4) - 2010.12.27 [0 pont]   ez lenne a gondom pedig 4 pontom is van a szelón! másnak ez nem tűnt fel v csak nekem hibádzik? tudom hó végén kiderül v beborul minden csak jelezném ezt a dolgot!
cső!  :beerchug:

Nem volt kiértékelve, de most már megvan.


Az eredmények feltöltése még nem jelent automatikus kiértékelést, szóval ne ijedjetek meg ha ilyent láttok.

A 15.-ei játéknap után 264pontom volt, tehát ha a 16.-ai szelvényem 7. pontját is hozzáadom, az 271-PONT, csak ennyit akartam mondani !!! Tisztelettel- APURIMAC-... Eddig minden korrektül működött !!!