SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: APURIMAC Dátum február 08, 2011, 10:08:09
Szeretném megkérdezni, hogy a januári SF. SCORE helyezettjei mikor kapják meg a számlájukra a JÓVÁÍRT BÓNUSZT ? Tisztelettel mindenkit üdvözlök!!! - APURIMAC -...

Mai nap folyamán küldöm el a nyertesek listáját a Bet365-höz.

Bet365 Nyeremény Infó:

A januári Bet365 nyeremények jóvá vannak írva.

A következő módon találjátok meg:

1. Beléptek a Bet365-re
2. Ezek után: "Ügyfelek" - "Ajánlatok" - "Elérhető Ajánlatok" - "Ingyenes tisztelet bónusz"
3. Ajánlati kód igénylése

A kód megjön e-mail-ben, majd a kapott kódot ugyanott meg kell adni.

Ezek után az egyenlegnél megjelenik a bónusz értéke.

Bet365 Nyeremények:

Arra vagyok kíváncsi, hogy ki fordult a Bet365 ügyfélszolgálathoz a nyereménye miatt? Többször elmondtam, hogy eleinte tőlünk kérdezzétek meg, s ha mi azt mondjuk, hogy "fordulj az ügyfélszolgálathoz", akkor tegyétek csak!

Nehéz betartani ezt a dolgot, igaz?

Ti megkaptátok már a februári bet365-ös nyereményeket?

Még nem fordultam az ügyfélszolgálathoz.  :D

Idézetet írta: gigazo Dátum március 16, 2011, 21:49:22
Ti megkaptátok már a februári bet365-ös nyereményeket?

Még nem fordultam az ügyfélszolgálathoz.  :D

Hamarosan megkapjátok azt is. Továbbítottam a nyertesek listáját, s azt írták, hogy értesítenek amikor megvan a jóváírás.

Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2011, 00:30:49
Hamarosan megkapjátok azt is. Továbbítottam a nyertesek listáját, s azt írták, hogy értesítenek amikor megvan a jóváírás.

Rendben köszönjük szépen!  :beerchug:

Értesítettek, hogy jóváírták a nyereményeket. Mégegyszer elnézést a késésért.

Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2011, 12:10:27
Értesítettek, hogy jóváírták a nyereményeket. Mégegyszer elnézést a késésért.

Megérkezett! Köszönjük!

TISZTELETTEL ÜDVÖZLÖK MINDEN SPORTFOGADÓT !!! Azt szeretném megkérdezni, hogy 7. lettem az SF SCORE játékban, de a 6. helyezettnek is ugyanannyi 50 pontja van mint nekem, lessz szétlövéses szelvény, vagy mind a ketten megkapjuk az 5EURO-s jóváírást !???  Üdvözlök mindenkit és szép napot!!! - APURIMAC-.....

Idézetet írta: APURIMAC Dátum április 01, 2011, 05:33:46
TISZTELETTEL ÜDVÖZLÖK MINDEN SPORTFOGADÓT !!! Azt szeretném megkérdezni, hogy 7. lettem az SF SCORE játékban, de a 6. helyezettnek is ugyanannyi 50 pontja van mint nekem, lessz szétlövéses szelvény, vagy mind a ketten megkapjuk az 5EURO-s jóváírást !???  Üdvözlök mindenkit és szép napot!!! - APURIMAC-.....

Szia,

Sikerült a 3-dik helyre befutnod, mivel az előtted lévők nem bizonyították, hogy fogadtak a Bet365-nél. Gratula.  :ok:

#415 április 17, 2011, 00:48:20, vmlinuz
Tisztelettel megnéztem az Expekten, a felhasználói számomat amit ha lehet rögzítsetek az oldalatokon ! A szám a következő! xxxxxxxx.   Én már a felhasználói nevemet egyszer már leadtam nektek, ez az  -xxxxxxxx - de ha BÓNUSZT kapok a pontosítás végett lehet hogy ez a szám is kell majd !!! Kérlek benneteket hogy ezt a számot is rögzítsétek a felhasználói nevem után !!! Tisztelettel minden sportfogadót üdvözlök !!!   -APURIMAC-. SZÉP NAPOT!!!

APURIMAC: az ilyesmit privátban küldd, ne nyilvánosan.

Valamit csináljatok, mert már 17.-e van és az 1óra 15perckor kezdődő Argentin Bajnoki meccsre nem tudom leadni a tippem !!! Azt írja ki hogy hiba 1 napra csak 5 tippem lehet !!! Ma 17.-e van, és én még egy tippet sem adtam le !!!!  CSINÁLJATOK VALAMIT DE GYORSAN !!! Köszönettel -APURIMAC-....

Idézetet írta: APURIMAC Dátum április 17, 2011, 00:56:08
Valamit csináljatok, mert már 17.-e van és az 1óra 15perckor kezdődő Argentin Bajnoki meccsre nem tudom leadni a tippem !!! Azt írja ki hogy hiba 1 napra csak 5 tippem lehet !!! Ma 17.-e van, és én még egy tippet sem adtam le !!!!  CSINÁLJATOK VALAMIT DE GYORSAN !!! Köszönettel -APURIMAC-....

Az ilyen emberektől ki van a hócipőm, akik csak a játékok és pénznyeremények miatt vannak itt és még követelőznek is :bash: :redchug:

Idézetet írta: APURIMAC Dátum április 17, 2011, 00:56:08
Valamit csináljatok, mert már 17.-e van és az 1óra 15perckor kezdődő Argentin Bajnoki meccsre nem tudom leadni a tippem !!! Azt írja ki hogy hiba 1 napra csak 5 tippem lehet !!! Ma 17.-e van, és én még egy tippet sem adtam le !!!!  CSINÁLJATOK VALAMIT DE GYORSAN !!! Köszönettel -APURIMAC-....

Nem gond, hogy ez az SfTotó és SfScore téma?  ???