SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Umcsi Dátum november 21, 2007, 15:08:21
Én nem találom az 5. szelvény lekéstem volna?

Igen, már nem lehet kitölteni...

 ;) pedig 6. helyen voltam az összetettben , nem baj megtaláltam mikor vannak a közetkező szelvények majd akkor behozom remélem  ::)

6. szelvény online....sok sikert!  :beerchug:

Elég érdekes, hogy 7-ig lehet szerkeszteni a szelvényt. A CSKA Moszkva-Psv meg már megy!

Idézetet írta: Tomcsi Dátum november 27, 2007, 18:35:40
Elég érdekes, hogy 7-ig lehet szerkeszteni a szelvényt. A CSKA Moszkva-Psv meg már megy!

Igen, sajnos ez az én tévedésem volt, hisz nem láttam, hogy ez a mérközés 18:30-tól van.
Amúgy kb. a 20-dik percig lehetet szerkeszteni, most meg már le van zárva, úgyhogy az a 20 perc nem számit sokat.
De nah...tévedni emberi dolog.

Nem történt semmi, csak gondoltam szólok!!! 

Idézetet írta: Tomcsi Dátum november 27, 2007, 19:39:48
Nem történt semmi, csak gondoltam szólok!!! 

Köszi, hogy értesitettél.  ;)

Van egy tapsod... ;)

Decemberben lesz totó?????????:)


Most, hogy vége a BL meccseknek, fel is dolgoztam az SfTotót.

Nos a köv. a helyzet:

1. hely: Bulika84

2.-3 hely-re peddig 4-en pályáznak: norbi571, kompis, thzoli69, Tomcsi

Ezen négy személynek egy UEFA kupás szelvényt készitünk, melyeket csak ők tölthetnek ki, s akinek a legtöbb találata van az nyeri a második helyett, a második legjobb peddig a harmadik helyett nyeri.

Úgy látszik egyesek nem értik meg, hogy ez a speciális szelvény csak a 4 felhasználó számára vonatkozik.  :wall:

#86 november 29, 2007, 08:24:56, pikado
Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2007, 04:09:04
Úgy látszik egyesek nem értik meg, hogy ez a speciális szelvény csak a 4 felhasználó számára vonatkozik.  :wall:


Itt nem az "egyesekkel" van baj.  :nu:  A mostani kiírást úgy kellett volna programozni,hogy csak az a bizonyos négy személy tippelhessen.   ;)  Sokan nem olvassák a fórumot,gondolom ezért tippelnek.Azt hiszik,hogy ez már a következő havi játék,mivel a szabályzatban az van írva,hogy szerdán felkerül  (bár ma már csütörtök van) a következő forduló.   :P

Hát akkor csak higyék továbbra is... :D

Na az a szar helyzet van, hogy elkúrtam. Mivel sokan beküldték a speciális szelvényt nem figyeltem s kitöröltem Tomcsi tippjeit a speciális szelvényről véletlenül.
Elnézést kérek mindenkitől. :-\
Lesz még egy szelvény helyette holnapra, amit csak az a 4 személy tölthet ki (most már le van programozva). :beerchug: bocs még1x

Felkerült a speciális szelvény, illetve az első decemberi szelvény is.

Sok sikert mindenkinek.  :great: