SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Felkerült a 4-dik decemberi szelvény. Sok sikert.  :great:

Milan szerintem elrontottad a beküldési határ időt (2007.12.12 12:00:00) mert holnap már vannak meccsek első hat a totóból.

Idézetet írta: Umcsi Dátum december 10, 2007, 14:26:47
Milan szerintem elrontottad a beküldési határ időt (2007.12.12 12:00:00) mert holnap már vannak meccsek első hat a totóból.

Bizony ám....ezt elnézztem...

Felkerült az 5-dik szelvény.

;)

18 meccs?Az szép... :)

Idézetet írta: smithifiu Dátum december 13, 2007, 15:52:17
18 meccs?Az szép... :)

Hát jah, mivel sok mérközés van, gondoltam legyen több meccs a szelvényen....rég nem volt ennyi rangadó egy hétvégén... :D

A r*hadás, már megint elfelejtkeztem az eheti totóról, megint vége a hónapnak. Hát hogy valaki itt nyerjen ahhoz nagy mázli kell, és nagyon nehéz. Ha már lemaradsz az elején 3-4 ponttal esély sincsen a továbbiakban szerintem.

Felkerült a 13-dik szelvény, amely az UEFA kupás mérközéseket tartalmazza.

Sok sikert.  :topbet_125:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 15, 2007, 21:16:07
A r*hadás, már megint elfelejtkeztem az eheti totóról, megint vége a hónapnak. Hát hogy valaki itt nyerjen ahhoz nagy mázli kell, és nagyon nehéz. Ha már lemaradsz az elején 3-4 ponttal esély sincsen a továbbiakban szerintem.
Kattints ebben a témában az értesités gombra, és akkor kapsz mailt mikor van új hozzászólás, vagyis új szelvény.

Köszi a tippet ez jó ötlet!

Felkerült a hétvégi szelvény.

Sok sikeres tippet kivánok.  :yeah:

Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2007, 07:24:56
Felkerült a hétvégi szelvény.

Sok sikeres tippet kivánok.  :yeah:
köszi!!!!!!!!!!!!!!!!

Fönt van az új szelvény.

Idézetet írta: Milan Dátum december 25, 2007, 20:09:16
Fönt van az új szelvény.
Nálam 27-e 12 óráig lehet elküldeni a szelvényeket, de ezek a mérkőzések ma lesznek!

Az időponttal van egy kis bibi. Ezek mai meccsek!
Üdv mindenkinek. :cya: