SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Le is maradtam róla, mert csak időpontot néztem!  :wall: :idiot2:

Francba!Norbi571 is lemaradt róla!Pedig izgalmasabb lenne a vége............ :o:

Bocsi, de ti szerintem valamit nagyon elrontottatok, mert én nem is látom és nem is láttam az új szelvényt, ez szerintem most naon igazságtalan volt, kezdve ott hogy ha jól tudom egy fél napot hagytatok az új szelvényre,miközben a hétvégén is lesznek mecsek és böven ráértetek volna akkor szelvényt összerakni, amugy is ünnep van, nem? köszi

Az új szelvény már a tegnap délben fent volt...az igaz, hogy a fórumban csak a tegnap este irtam be.

Sajnálom, hogy igy történt, de már nem tudunk módositani rajta.

Idézetet írta: Milan Dátum december 26, 2007, 15:03:30
Az új szelvény már a tegnap délben fent volt...az igaz, hogy a fórumban csak a tegnap este irtam be.

Sajnálom, hogy igy történt, de már nem tudunk módositani rajta.

Nekem csak az nem tiszta, hogy ugye a múlt hónapban a szabályzatban le volt írva szépen, hogy mikorra is vonatkoznak majd a novemberi szelvények, hogy lesz egy ekkor, meg ekkor.

Ellenben ezt a szabályzatot kerestem decemberre is (vagy a novemberi kiegészítését), ilyen pedig nem volt, rögtön azzal indítottál, hogy fenn van a decemberi első szelvény. Ha meglett volna az december elején, hogy tisztázod rögtön a szelvények pontos dátumát, akkor nem lehetne vitatkozni semmin, így viszont valóban necces a dolog.

Spec. én nem késtem le erről a szelvényről sem, mert állandóan a fórumot bújom, eléneklem egyszer a kiskarácsonyt a kislányomnak, aztán egy kis sportfogadas.org, eszek egy kis bejglit, sportfogadas.org... stb.

Valóban nem volt fent a decemberi program, hisz ebben a hónapban elég nehézkes meghatározni, hogy mi mikor lesz, az ünnepek miatt, mivel sok bajnokság szünetel.

Most kijelentem, hogy még lessz egy szelvény decemberben, egy utolsó...ami ma fog felkerülni, s szombat délelöttig lehet kitölteni.

Ez azt jelenti, hogy a 26ai szelvényt nem veszed figyelembe? Vagy decemberben 9 szelvény lesz?
Azaz van még esély arra, hogy aki nem tudta kitölteni felzárkózzon??
Előre is köszi!

Idézetet írta: maverick001 Dátum december 27, 2007, 18:03:24
Ez azt jelenti, hogy a 26ai szelvényt nem veszed figyelembe? Vagy decemberben 9 szelvény lesz?
Azaz van még esély arra, hogy aki nem tudta kitölteni felzárkózzon??
Előre is köszi!

A 26-ai szelvény számba lessz véve...azon kivül lessz még egy szelvény, ami idén felkerül, az az utolsó ebben a hónapban.

Felkerült a decemberi hónap utolsó szelvénye, s kompenzálásként 18 mérközés került fel, azért hogy azok akik lemaradtak a szerdai szelvényről, azoknak még megadjuk az esélyt, hogy felzárkozzanak.

Ennél többet nem tudtunk csinálni.

Sok sikert kivánok mindenkinek.

Én ugy gondolom h örüljünk h van egy ilyen oldal...... Talán oda kell figyelni! ;)

hát már bocs de nem te buktad el az első három hely valamelyikét, csak azért mert bár minden nap néztem az oldalt de egy 24 órás intervallum kimaradt(többnyire karácsony miatt), én kedd délelött és szerda délután néztem,és ennyi elég volt hozzá hogy egy hónapnyi szerencsémet és jó tippeimet a semmivel egyenéréküvé tegyem,előző hónapban negyedik lettem, azok akik akkor megelőztek, most sehol nem voltak, szerintem megérdemeltem volna h benne legyek a háromba,ugy hogy én vezettem, ma mind1, az oldal ilyen szempontból rugalmatlan, de azért legaább a kérdésre gyorsan válaszol milan, köszi neki ezért.

Hát elég rossz szituáció, majd kövi hónapba! ;)

Figyelj norbi...meg kell értened, hogy a Sportfogadas.org mögött nem áll egy egész szerkesztő csapat.
Vagyunk mi ketten vmlinuzzal, s ennyi, mi ketten tartjuk fent.
Probáljuk valahogy úgy csinálni a dolgokat, hogy jó legyen, de természetesen ez nem mindig jön össze...

Mivel január 2-ig nem leszek gépközelben, igy nem lesz kiértékelve addig az utolsó sftotó szelvény.
Másodikán kiértékelem, s utána majd értesitem a nyerteseket.

Boldog Új Évet kivánok mindenkinek.  :beerchug:

Most nézem a tegnapi eredményeket... :spaz:
Hát nem semmi...
Nyolcból kettőt találtam el, de gondolom a többiek sem remekeltek, ilyen eredmények mellett.
Egyre szorosabb a befutó... :great:
A BUÉK-ne kívül sok sikert mindenkinek a mai és a jövő évi meccsekhez...
És csak óvatosan szilveszter este... :redchug: