SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Üdv:D
Azt szeretném kérdezni hogy játszom az SfScore-n és a bet365 fogadási irodán akarok fogadni és lefényképezni.
Mikor kell lefényképezni amikor megakarom tenni a szelvényt tehát már kiválasztottam a mecseket meg az összeget is beirtam és akkor kell ,vagy akkor kell amikor megettem ?

Ez a szép a Magyar nyelvbe.
Jó olvasni néha ilyen gyöngyszemeket.
Gratulálok a profi megfogalmazáshoz.
Üdv sipista

Figyi most ezt nehéz értelmesen megfogalmazni sztem

Üdv:Bence

Idézetet írta: ChelseaBence Dátum január 20, 2012, 11:27:24
Üdv:D
Azt szeretném kérdezni hogy játszom az SfScore-n és a bet365 fogadási irodán akarok fogadni és lefényképezni.
Mikor kell lefényképezni amikor megakarom tenni a szelvényt tehát már kiválasztottam a mecseket meg az összeget is beirtam és akkor kell ,vagy akkor kell amikor megettem ?

Amikor már megfogadtad!


#470 február 09, 2012, 10:53:13, Milan
2012 Februártól érvényes törvény:

1. Az SfTotó/SfScore játékokban a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!

2. A fogadást bizonyító képen látszania kell úgy a megfogadott eseménynek, mint a felhasználóneveteknek (azonosító számotoknak). Természetesen a számlaegyenleget ki lehet törölni (kivéve Sportingbetes kép, ahol egyelőre technikailag nem lehet ezt összehozni egyszerűen).

Ezt azért vezettük be, mert az egyik feltétel a játékban való szerepléshez az, hogy fogadjatok minimum 1-szer az illető irodánál, s ne az utolsó nap tegyétek meg a fogadásaitokat, amikor már biztosak vagytok a jó helyezésben!

Technikai kérdésekkel nyugodtan bombázhattok, hogy hogyan lehet megoldani azt, hogy egy képen legyen a fogadás és a felhasználónév is!

Február 20ika körül láttam, hogy nem állok olyan rosszul sftotóba. Gondolkodtam, hogy felteszek akkor pénzt a sporingbetre, mert lehet megcsípem a dobogót. Megnéztem a szabályzatot és láttam, hogy 15ike a határidő. Jól emlékszem, hogy ez régebben 25ike volt? Most decemberben kezdtem el újra játszani a játékot. Azzal nyugtattam magam, h úgyse leszek dobogós, erre nem harmadik lettem. Ez most elszomorít. Remélem azért még lesz ilyen jó eredményem az évben. :(

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem kapok e-mail értesítést az új szelvényekről. Eleinte kaptam de most többször is lemaradtam a játékról, pedig nagyon tetszik :)

Idézetet írta: todika Dátum március 16, 2012, 20:02:55
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem kapok e-mail értesítést az új szelvényekről. Eleinte kaptam de most többször is lemaradtam a játékról, pedig nagyon tetszik :)

Be van állítva, hogy kapj értesítőt?

Ellenőrizd, hogy nem e megy a "spam"-be?


Köszönöm. Tényleg itt vannak a spam leveleknél. Itt nem kerestem őket :D

Hello,

Feltöltöttem a sportingbetes képet, most először csináltam ilyet. Leellenőriznétek nekem, hogy jó-e? Mert az oldalon csak annyit tudtam csinálni, hogy rámentem a fogadástörténetre, és ott kiadta a márciusi fogadásaimat, és én ezt screenshootoltam le. Mást nem is lehet. Köszi.

Idézetet írta: norbi571 Dátum március 26, 2012, 13:37:48
Hello,

Feltöltöttem a sportingbetes képet, most először csináltam ilyet. Leellenőriznétek nekem, hogy jó-e? Mert az oldalon csak annyit tudtam csinálni, hogy rámentem a fogadástörténetre, és ott kiadta a márciusi fogadásaimat, és én ezt screenshootoltam le. Mást nem is lehet. Köszi.

Jó a kép.


SfScore Infó:

Az utóbbi napokban kaptam egy pár privátot, melyben arról érdeklődtek, hogy miért nem jött meg a Bet365-ös bónuszuk, hisz a múlt hónapban nyertek, s még sehol semmi.

Szeretném elmondani, hogy a Bet365-ös bónuszokat aktiválni kell. Ezek jóvá vannak írva időben, csak be kell lépni a számlára, s kell aktíválni őket.

További sok sikert.