SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello,

Megkaptam a bonuszt a sportingbetre, az emailben azt irták hogy ötször kell megfogatni a pénzt, viszont szorzókövetelményt nem irtak, megkérdeztem a supportot, azt mondták, hogy ők csak az ötszörös megforgatást látják mint követelmény, és hogy kérdezzelek meg titeket. A szabályzatban azt látom, hogy háromszoros megforgatás minimum 1.5szeres szorzó, most akkor hogy is van ez? Köszi a választ.

Mi van fiúk ?! Elfogyott az ajándékcsomag ?  :bash:
Miközben érdeklődnék, hogy mi lett a végeredmény - nem én leszek a nyertes csak kíváncsi vagyok - eszembe jutott egy kérdés ha már 7 éves ez az oldal.
Vannak lányok is a fogadóközösségben ?  Nem ismerkedni akarok csak hajt - tudjátok már megint a kíváncsiság - hogy lányok is elcsábulnak-e sportfogadás terén vagy ez csak férfi vircsaft.

Köszi  :great:

Pierpaolo Morosini tragikus halála miatt elmarad a hétvégi olasz forduló, ezért a Totóban, Góltotóban szereplő mérkőzéseket töröltem!


Más.

Természetesen vannak közöttünk női tagok is. Asszonyok, lányok mind-mind képviseltetik magukat a fórumon. Senkit nem fogok kiemelni, de szerintem fórumunk legfiatalabb tagja is nő nemű.  ;)


Idézetet írta: csungi Dátum április 14, 2012, 19:19:06
Mi van fiúk ?! Elfogyott az ajándékcsomag ?  :bash:
Miközben érdeklődnék, hogy mi lett a végeredmény - nem én leszek a nyertes csak kíváncsi vagyok - eszembe jutott egy kérdés ha már 7 éves ez az oldal.
Vannak lányok is a fogadóközösségben ?  Nem ismerkedni akarok csak hajt - tudjátok már megint a kíváncsiság - hogy lányok is elcsábulnak-e sportfogadás terén vagy ez csak férfi vircsaft.

Köszi  :great:

Természetesen vannak!

Ami a szülinapi góltotót illeti, az nem ebbe a kategóriába tartozik.  ;)

Idézetet írta: norbi571 Dátum április 11, 2012, 11:35:48
Hello,

Megkaptam a bonuszt a sportingbetre, az emailben azt irták hogy ötször kell megfogatni a pénzt, viszont szorzókövetelményt nem irtak, megkérdeztem a supportot, azt mondták, hogy ők csak az ötszörös megforgatást látják mint követelmény, és hogy kérdezzelek meg titeket. A szabályzatban azt látom, hogy háromszoros megforgatás minimum 1.5szeres szorzó, most akkor hogy is van ez? Köszi a választ.

Valóban a mostani bónuszok feltétele: 5x-ször kell megforgatni, s nincs minimum odds.

Ez egy tévedés miatt lett így jóváírva, természetesen ezután marad a 3-szori forgatás, 1.50-es szorzón.

Idézetet írta: Milan Dátum március 28, 2012, 00:15:52
SfScore Infó:

Az utóbbi napokban kaptam egy pár privátot, melyben arról érdeklődtek, hogy miért nem jött meg a Bet365-ös bónuszuk, hisz a múlt hónapban nyertek, s még sehol semmi.

Szeretném elmondani, hogy a Bet365-ös bónuszokat aktiválni kell. Ezek jóvá vannak írva időben, csak be kell lépni a számlára, s kell aktíválni őket.

További sok sikert.

Hol kell aktiválni? Nem havonta küldöd a listákat? Így pl aki hónap elején nyer, az a kövi hónapban kapja meg  a bónuszát?

Idézetet írta: hillandkimi Dátum április 17, 2012, 13:37:46
Hol kell aktiválni? Nem havonta küldöd a listákat? Így pl aki hónap elején nyer, az a kövi hónapban kapja meg  a bónuszát?

A bet365-köz havonta egyszer küldöm el a listát, valóban.

Aktiválni a következő módon lehetséges: bejelentkezel a Bet365-re, befizetés, "Akciók", "Elérhető Ajánlatok".  ;)

Köszi a választ, akkor májusig gyűjtögetem még az egységeim :)

Feltöltöttem az ehavi képet sftoto-hoz, de még nem frissült a kép. Mennyi idő múlva szokott frissülni?
Köszi.

Idézetet írta: norbi571 Dátum április 23, 2012, 18:42:23
Feltöltöttem az ehavi képet sftoto-hoz, de még nem frissült a kép. Mennyi idő múlva szokott frissülni?
Köszi.

Egy pár óra.

Idézetet írta: Milan Dátum április 23, 2012, 21:22:27
Egy pár óra.

Nem frissül, pedig másfél napja töltöttem fel. Megnéznétek? vagy töltsem fel újra?
Köszi.

Idézetet írta: norbi571 Dátum április 24, 2012, 11:04:33
Nem frissül, pedig másfél napja töltöttem fel. Megnéznétek? vagy töltsem fel újra?
Köszi.

Jó a kép.

Amúgy azonnal frissül a kép, csak a böngésző nem frissíti.

Ha más böngészővel nézed akkor elméletileg ott kell legyen az új kép.

Áprilisban 3. lettem a totón, de csak most olvasom, hogy változtak a szabályok. Nem töltöttem fel képet, így gondolom úszott a nyeremény.

Idézetet írta: hierro Dátum május 01, 2012, 11:30:18
Áprilisban 3. lettem a totón, de csak most olvasom, hogy változtak a szabályok. Nem töltöttem fel képet, így gondolom úszott a nyeremény.

Én is így jártam februárban. :(

Már itt is van az első májusi szelvény. Most lesz osztályozó szelvény? Vagy első lettem? :)