SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most veszem észre h a népszerűségem -3, kinek mi a  baja velem?

Vége a januári SfTotó játéknak.

Ez az első alkalom, hogy nem kell helyosztó versenyeket rendezzünk... :D

1.hely: Hud
2.hely: lackoapo72
3.hely: madmax1978

Gratulálunk a nyerteseknek, s megkérem őket, hogy küldjék el nekem privát üzenetben a Moneybookers-nál használt e-mail cimüket, hogy nyereményeiket megkaphassák.

További sok sikert kivánunk mindenkinek, s ne felejtsétek szombattól újból SfTotó szelvény...s a nyeremények újból nagyobbak lessznek.

:beerchug:

Gratula a győzteseknek !  :great:

(Csak azt sajnálom, hogy ha nem szúrom el annyira az utolsó előtti szelvényt (3 találat), még én is felérhettem volna a dobogóra. Na, majd legközelebb.)

Én is gratulálok az első 3 hejezettnek!!!  :great:

További sok sikert mindenkinet az sfTotohoz!

Jó szerencsét ! Nagyon örülök a 3. helynek de mivel nem vagyok jelen a Moneybookers-nál szerteném ha a 4. helyezett kapná meg a nyereményt , ha elfogadja ! ( A döntés a kezedben főnök , nem tudom mik a szabályok ilyenkor . )

Idézetet írta: madmax1978 Dátum január 31, 2008, 11:33:07
Jó szerencsét ! Nagyon örülök a 3. helynek de mivel nem vagyok jelen a Moneybookers-nál szerteném ha a 4. helyezett kapná meg a nyereményt , ha elfogadja ! ( A döntés a kezedben főnök , nem tudom mik a szabályok ilyenkor . )

Most nézztem meg, hogy neked még csak 2 hozzászólásod van ebben a hónapban, de a mai nap folyamán még jógod van irni amennyit akarsz, igy meglessz a minimális 5 hozzászólásod.

Szerintem nyiss egy számlát a Moneybookers-nál, nem olyan nagy dolog.
Téged illet a nyeremény.

Az alábbi cimen többet olvashatsz, hogy hogyan lehet nyitni:

http://www.sportfogadas.org/cikk-Moneybookers-68.html

Hát elég nagy bunkóság ! (most csak azért szóljak hozzá még 3-szor , hogy kapjak egy kis Pesót ) De pofátlan lennék , mondjuk így már meg van a harmadik  :D ! Megpróbálok aktívabb lenni a közeljövőben nehogy azt mondjátok , hogy csak a ZS érdekel !

Idézetet írta: Milan Dátum január 28, 2008, 21:11:24
A februári hónaptól kezdve minden havi sftotó játéknak új témát fogok nyitni, hogy átláthatóbb legyen.

S egy jó hirem van számotokra:

Februári hónaptól a Sportingbet újból szponzorizálja az SfTotó játékot.  :great: :beerchug: :great:

A nyeremények a következőek lessznek:

1.hely: 60 euró
2.hely: 30 euró
3.hely: 15 euró

Viszont itt is, úgyanúgy, mint a tippjátékban lessz egy pár követelmény:

- minden SfTotó játékosnak rendelkeznie kell Sportingbet azonositóval, amelyett a hónap elején, az első szelvény kitöltése elött kell megadnia (aki nem adja meg az nem szerepelhet a játékban)
- a hónap folyamán legalább egy fogadást kell tenni a Sportingbeten, amelyről képet kell késziteni, s majd feltölteni (erről további utasitásokat hamarosan közlünk)
- a hónap folyamán minimum öt hozzászólása kell legyen a fórumon annak a játékosnak aki nyertes helyen végez az adott hónapban (ellentétes esetben nem kapja meg a nyereményét)

Sok sikert kivánok mindenkinek.

Ha még nincs Sportingbet-es számlád, akkor klikk ide.

A Sportingbet-ről az alábbi cimen olvashatsz egy részletes leirást:
http://www.sportfogadas.org/utmutatok-Sportingbet___lepesrol_lepesre-16.html
Kérdés, a Sportingbetes azonosítót hová kell majd küldeni???
Ide a fórumra, vagy máshová??

Előre is köszi!!

Idézetet írta: adaifiu Dátum január 31, 2008, 11:31:59
Én is gratulálok az első 3 hejezettnek!!!  :great:

További sok sikert mindenkinet az sfTotohoz!
Köszönjük szépen!!
De azért mikimarci is megérdemel vagy két szót, csak az a baj, hogy sokat dolgozik és későn veszi észre a szelvényeket!!!!!!

Idézetet írta: norbi571 Dátum január 29, 2008, 22:59:20
Most veszem észre h a népszerűségem -3, kinek mi a  baja velem?
Nem tudjuk, de valamiért mindig lefelé megy az enyém is!!!
Már teljes 0!  :avid:

Most készül a felület ahova majd az azonositókat kell megadni.

Estére meglessz.

A hétvégi szelvényt holnap reggel közlöm, s akkor majd megláttjátok az azonositós dobozokat is.

Idézetet írta: adaifiu Dátum január 31, 2008, 11:31:59
Én is gratulálok az első 3 hejezettnek!!!  :great:

További sok sikert mindenkinet az sfTotohoz!
Idézetet írta: Micuka Dátum január 31, 2008, 11:28:53
Gratula a győzteseknek !  :great:

(Csak azt sajnálom, hogy ha nem szúrom el annyira az utolsó előtti szelvényt (3 találat), még én is felérhettem volna a dobogóra. Na, majd legközelebb.)

Köszi a gratulációkat mindenkinek.    :beerchug:

Sok sikert mindenkinek a következő szelvényhez.

Gratulálok a januári tippkirályoknak, madmaxnak meg különösen  a korrektsége miatt! :beerchug:

Üdv!Gratula a nyerteseknek,jók voltatok nagyon.Simán csak a "hátatokat" néztem. :ok:

1.hely: Hud
2.hely: lackoapo72
3.hely: madmax1978

Gratulálok mindhármatoknak! :jump2_125: