SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bocsánat, hogy ilyen gagyi problémával jövök de számomra fontos  :P Az SFtoto és Sfscore játékban az új szelvényeim mindig az oldal aljára kerülnek, ezért ha meg akarom nézni a friss eredményeket mindig le kell görgetnem az oldalt. Viszont a sporttársaknál azt tapasztalom, hogy nekik az új esemény az oldal tetején jelenik meg. Hogyan érhetném el, hogy nálam is így legyen? Van valami ötletetek?

Nekem is, szóval lehet, hogy mindenkinek a saját profilja ilyen. :D

üdv! mai és holnapi meccsekre nincs sfscore szelvény?:(

Idézetet írta: markow33 Dátum augusztus 22, 2012, 10:24:20
üdv! mai és holnapi meccsekre nincs sfscore szelvény?:(

Üdv!

Nincs.


Az augusztusi SfScore szelvények időpontjai: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8808.0.html

Megkérdezhetném hogy e hónapban lesz még 1 sftoto szelvény? Már megtaláltam a választ. nem lesz de kár :(

Sziasztok!

Az sfscore játékban mi helyettesíti a legalább 3 gólt? Próbáltam x-et tenni,de azt beküldés után 0-ra javította. A választ előre is köszönöm!

Idézetet írta: juhasz1109 Dátum szeptember 04, 2012, 09:35:16
Sziasztok!

Az sfscore játékban mi helyettesíti a legalább 3 gólt? Próbáltam x-et tenni,de azt beküldés után 0-ra javította. A választ előre is köszönöm!

Az SfScore játék az a magyar "góltotó"-nak felel meg. Tehát pontos eredményre tippelhetsz.

NFL totónál nem találtam info topikot, ezért úgy gondoltam írok ide. Indul a héten NFLtotó, vagy majd csak a bajnokság közben valamikor? Köszi előre is!;)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum szeptember 04, 2012, 17:06:46
NFL totónál nem találtam info topikot, ezért úgy gondoltam írok ide. Indul a héten NFLtotó, vagy majd csak a bajnokság közben valamikor? Köszi előre is!;)

Indul.  ;)

A tapasztalatok szerint mennyi idő ameddig az eredményhirdetés után a bet365 jóváírja a nyereményt?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum szeptember 08, 2012, 12:26:02
A tapasztalatok szerint mennyi idő ameddig az eredményhirdetés után a bet365 jóváírja a nyereményt?

Nézd meg a "számlád"  -- "elérhető ajánlat"ainál.

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 08, 2012, 13:50:09
Nézd meg a "számlád"  -- "elérhető ajánlat"ainál.

"25% Kezdőrúgás bónusz" ajánlaton kívül semmi...

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum szeptember 08, 2012, 13:58:54
"25% Kezdőrúgás bónusz" ajánlaton kívül semmi...

Valakinek megérkezett már az augusztusi?

Nyugi még nekem sem . Igaz én Sf Totón nyertem . De még nem telt le a 10 nap :) Addig gondold ki mire fogadsz majd a pénzből :D

Idézetet írta: iamstar Dátum szeptember 08, 2012, 19:23:10
Nyugi még nekem sem . Igaz én Sf Totón nyertem . De még nem telt le a 10 nap :) Addig gondold ki mire fogadsz majd a pénzből :D

;D 
Kösz az infót!