SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Whylechlapht Dátum szeptember 08, 2012, 20:21:30
;D 
Kösz az infót!

Az illetékes aki jóvá kell írja, szabadságon van, de hamarosan megkapjátok a bónuszokat.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 08, 2012, 21:26:13
Az illetékes aki jóvá kell írja, szabadságon van, de hamarosan megkapjátok a bónuszokat.  ;)

Rendben, köszönöm!

Sziasztok.
A szeptember 12.-i sfscore szelvények nincsenek kiértékelve.
Csak azért írok, mert a 14.-i viszont igen, így gondolom a másik véletlenül maradt ki.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 17, 2012, 22:06:07
A képet bármikor feltöltheted hónap végéig, a lényeg, hogy 15-e előtti fogadás legyen, de még abban a hónapban. És igényelni nem kell semmit.

Sziasztok, Nekem most szept. 15-i fogadás van feltöltve, próbáltam korábbi fogadást feltölteni de 2 napja nem tudom lecserélni még mindig a 15-i képet mutatja. Az elfogadható lesz a szabályok szerint ha nem sikerül frissítenem a mai nap végéig?!

Üdv.
Experte

Idézetet írta: Experte Dátum szeptember 30, 2012, 12:34:26
Sziasztok, Nekem most szept. 15-i fogadás van feltöltve, próbáltam korábbi fogadást feltölteni de 2 napja nem tudom lecserélni még mindig a 15-i képet mutatja. Az elfogadható lesz a szabályok szerint ha nem sikerül frissítenem a mai nap végéig?!

Üdv.
Experte

Érvényes.

Amúgy az új kép feltöltésével az egész frissül, csak az "előzmények" miatt ti ezt egyből nem látjátok.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 30, 2012, 13:08:19
Érvényes.

Amúgy az új kép feltöltésével az egész frissül, csak az "előzmények" miatt ti ezt egyből nem látjátok.  ;)

Köszönöm a választ és a segítséget! :beerchug:

A nyertesek listája elment a bet365-höz vagy még nem?
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum október 03, 2012, 18:00:03
A nyertesek listája elment a bet365-höz vagy még nem?
Előre is köszönöm!

Még nem.

Sziasztok!

Még új vagyok az oldalon is, és a sportfogadásban is.
E hónaptól részt szeretnék venni a SfScore játékban.
Ha jól értem a szabályokat, akkor e hónap 15.-ig legalább egy fogadást kell kötnöm, aminek a bizonyító képét feltöltöm. A szórzó mindegy? Lehet gondolom kombinált fogadás is? És fogadhatok bármire? Úgy értem, hogy nem csak arra lehet fogadni, ami az SfScore játék szelvényein van, igaz? Hanem bármire, akár más sportágra is?

Köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: demain Dátum november 01, 2012, 13:11:56
Sziasztok!

Még új vagyok az oldalon is, és a sportfogadásban is.
E hónaptól részt szeretnék venni a SfScore játékban.
Ha jól értem a szabályokat, akkor e hónap 15.-ig legalább egy fogadást kell kötnöm, aminek a bizonyító képét feltöltöm. A szórzó mindegy? Lehet gondolom kombinált fogadás is? És fogadhatok bármire? Úgy értem, hogy nem csak arra lehet fogadni, ami az SfScore játék szelvényein van, igaz? Hanem bármire, akár más sportágra is?

Köszönöm a válaszokat!

Igen, teljesen mindegy mire fogadsz, mekkora téttel, a lényeg hogy azt bizonyítsd, hogy aktív felhasználója vagy annak az irodának amelyik a játékot támogatja.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum november 01, 2012, 15:24:24
Igen, teljesen mindegy mire fogadsz, mekkora téttel, a lényeg hogy azt bizonyítsd, hogy aktív felhasználója vagy annak az irodának amelyik a játékot támogatja.

Köszönöm szépen, akkor jól sejtettem, hogy ez a fő oka. Ezzel nem lesz probléma, mert majdnem minden nap játszok :)
Még egy kérdés... A szabályzatban a pontozásnál az van írva,  hogy minden hónap végén az első három helyezett lesz díjazva. Viszont alatta az első 6 helyre van kiírva a nyeremény... Melyik az igaz? Remélem az első 6 :D
Köszi

Idézetet írta: demain Dátum november 02, 2012, 11:38:12
Köszönöm szépen, akkor jól sejtettem, hogy ez a fő oka. Ezzel nem lesz probléma, mert majdnem minden nap játszok :)
Még egy kérdés... A szabályzatban a pontozásnál az van írva,  hogy minden hónap végén az első három helyezett lesz díjazva. Viszont alatta az első 6 helyre van kiírva a nyeremény... Melyik az igaz? Remélem az első 6 :D
Köszi

Az Sfscore játékban az első 6 hely fizet úgy ahogy a nyeremények vannak kiírva.

Hát én még ott nem járok ,-hogy azon filózzak mikor érkezik meg a feltöltés a fogadóirodához ;D
Mindenesetre elárulhatnátok a BET365 - nél hol van az ügyfélazonosító szám :bash:
ha csak nem a számlaszámra gondol a kiírás---végül is mindegy mert egyiket sem lelem :D
ha a válasz ne adj isten baromi egyszerű lessssz :bash:

Idézetet írta: Hase Dátum november 07, 2012, 17:56:52
Hát én még ott nem járok ,-hogy azon filózzak mikor érkezik meg a feltöltés a fogadóirodához ;D
Mindenesetre elárulhatnátok a BET365 - nél hol van az ügyfélazonosító szám :bash:
ha csak nem a számlaszámra gondol a kiírás---végül is mindegy mert egyiket sem lelem :D
ha a válasz ne adj isten baromi egyszerű lessssz :bash:

Pedig baromi egyszerű. Nem azonosítószámra van szükségünk, hanem "azonosítóra", magyarul "felhasználónévre".  ;)

Sziasztok!
Az SfTotó-s nyeremények kb. mikorra szoktak megérkezni Sportingbetre?