SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az HFL totóra hogy lehet regelni? mert már régen szeretnék játszani, de nincs egy deka szelvény sem, amit ki lehet tölteni!

Idézetet írta: atiloki Dátum november 17, 2012, 16:41:19
Sziasztok!
Az SfTotó-s nyeremények kb. mikorra szoktak megérkezni Sportingbetre?
Nekem sem érkezett még meg...


Az http://www.sportfogadas.org/sfscore.php oldalon található "SPF Kupa Karácsonyi Láz, December 6" szelvény nem tartozik a decemberi SfScore játékhoz, az egy speciális szelvény, amelyről itt találtok részleteket:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9367.0.html

Sziasztok!

A februári sfscore helyezésem alapján jogosult lennék nyereményre általatok, de az a bökkenő hogy nem játszottam most a bet365-ön ezért nem jár a bónusz! elnézést kérek érte!
ui.:  :great: a nyerteseknek

Üdv.
Irtam már privá üzenetet az adminoknak  de nem reagáltak rá..:Smivel amikor megkellett adnom az azonositot lányos zavaromban vagy nem is tom miért helytelent adtam meg mivel bet365-ön nem az az azonositom..:SS
Átirnátok BenceChelsea -re ? nagyon szépen megköszönném és elnézést a balfaszságom miatt...:(

Véleménykutatás!

Mennyire tetszik az SfTotó illetve az SfScore aktuális lebonyolítása?

Jó ez így, hogy havi verseny van, vagy inkább szeretnétek heti versenyeket, heti nyertesekkel?

Ha mondjuk heti versenyeket szeretnétek, akkor a nyertesek heti szinten lennének kihirdetve, viszont a jóváírásuk havi szinten történne.

Várjuk véleményeiteket, javaslataitokat!  :beerchug:

Közben felkerült egy szavazás is!

és a heti győztesek nyereménye kb negyede lenne mint most?
Vagy maradna? Mert akkor tuti a heti verseny mellett szavazok....  :ok:

Idézetet írta: tonijani Dátum március 13, 2013, 12:36:12
és a heti győztesek nyereménye kb negyede lenne mint most?
Vagy maradna? Mert akkor tuti a heti verseny mellett szavazok....  :ok:

Havi nyereményalap/"n" hét...

Szerintem a heti nyeremény alap jobb lenne.Négy hétig jól teljesíteni nagyon nehéz.Totóban 30 ezer a megnyerhető hetente így úgy gondolom az lenne a legjobb ha  6ezer lenne a heti nyereménydíjalap és hogy a havi győztest is jutalmazzuk annak pedig 6ezer forint járna a hónap végén.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 13, 2013, 12:54:48
Szerintem a heti nyeremény alap jobb lenne.Négy hétig jól teljesíteni nagyon nehéz.Totóban 30 ezer a megnyerhető hetente így úgy gondolom az lenne a legjobb ha  6ezer lenne a heti nyereménydíjalap és hogy a havi győztest is jutalmazzuk annak pedig 6ezer forint járna a hónap végén.

A 30.000-et 5.000-ként lehet felosztani...


Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2013, 12:56:47
A 30.000-et 5.000-ként lehet felosztani...
A 30.000 osztói: 1,2,3,4,5....
na jó, haggyuk, van belőle 50 darab, de a 6000 is köztük van ám!   :angel:  :D

Ja, amúgy a hetit én támogatom, mert pl most is voltam hülye és elfelejtettem tippelni az elején, aztán már hagytam is a többit. Így egy hét után új esély, jó ötlet szerintem.

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum március 13, 2013, 17:41:14
A 30.000 osztói: 1,2,3,4,5....
na jó, haggyuk, van belőle 50 darab, de a 6000 is köztük van ám!   :angel:  :D

Ja, amúgy a hetit én támogatom, mert pl most is voltam hülye és elfelejtettem tippelni az elején, aztán már hagytam is a többit. Így egy hét után új esély, jó ötlet szerintem.

Megvolt a matek óra is... ;D

Annyi a helyzet, hogy a Sportingbet azt üzente, hogy náluk így lehet osztani egy nagy részt több kisebbre. Tehát: 5.000, 10.000, 15.000

;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2013, 22:29:30
Megvolt a matek óra is... ;D

Annyi a helyzet, hogy a Sportingbet azt üzente, hogy náluk így lehet osztani egy nagy részt több kisebbre. Tehát: 5.000, 10.000, 15.000

;)
5000 lehet tovább osztani? Mert akkor talán megoldható lenne a dolog a heti kifizetésekkel kapcsolatban.Nem akarok nagyon belepofázni de akkor azt is lehetne hogy heti első helyezett kapna 5 ezret a havi meg egy 10est.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 13, 2013, 22:46:31
5000 lehet tovább osztani? Mert akkor talán megoldható lenne a dolog a heti kifizetésekkel kapcsolatban.Nem akarok nagyon belepofázni de akkor azt is lehetne hogy heti első helyezett kapna 5 ezret a havi meg egy 10est.

Én is erre gondoltam: 4x5.000