SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csungi Dátum július 01, 2013, 07:46:41
"Sportingbet számlafeltöltést csak egyetlen egyszer lehet nyerni. Aki nyer annak viszont nem kell szomorkodnia, hisz tovább szerepelhet a következő hónap játékaiban, csakhogy a nyeremény egy újabb nyerő helyen végzésnél 5€ lesz, melyet Skrillen keresztül küldünk. "

És ehhez is kell fogadást bizonyító kép az adott hónapról. Szerintem ez hülyeség ( lehet, hogy erősen fogalmaztam ) mert aki már egyszer nyert az nem fog csak azért fogadni, hogy esetleg fizetős helyen 5 euró díjban részesüljön.  ( Ha csak nem úgyis játszik a Sportigbeten... )
Nem tudom, hogy egyáltalán erre volt-e példa. NO mindegy.

Bár én inkább csak a virtuális dobogóért játszottam és inkább csak a véleményemet mondtam el.
Egyetértek!  :great:


Na mi lesz ezzel a heti versenyes dologgal. Lesz valami, vagy marad minden a régiben ?

ha mondjuk totóban 3-ik leszek, akkor még lehetek 2-ik is meg első is, vagy csak egyszer ahanyadik lettél és kész?

Kíváncsiságból kérdezem - éer már el valaki sftotón telitalálatot ? :D

Idézetet írta: kunisse Dátum augusztus 19, 2013, 16:14:06
Kíváncsiságból kérdezem - éer már el valaki sftotón telitalálatot ? :D

Igen Jax egyszer ha jól emlékszem :)


Sziasztok !
Érdeklődnék, hogy megkapta már valaki az augusztusi nyereményét a SPORTINGBET- es számlájára ?
Vagy csak én vagyok türelmetlen.

Idézetet írta: DORCO6 Dátum szeptember 17, 2013, 14:14:00
Sziasztok !
Érdeklődnék, hogy megkapta már valaki az augusztusi nyereményét a SPORTINGBET- es számlájára ?
Vagy csak én vagyok türelmetlen.

Szia!
Nem még én sem kaptam meg.

Akkor még reménykedhetünk !

Múlt hónapban is későn írták jóvá...

#611 október 10, 2013, 17:51:40, Cefre
Tiszteletem!
Erre az oldalra hoz az NFL Totóról, így itt kérdezek.
Mit kell tudni a díjazásról, hogyan működik, hány helyezett van, havonta vagy csak év végén van eredmény, illetve melyik irodához tartozik?
Előre is köszönöm!


Elnézést, közben megtaláltam.