SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milan!

Nézd meg légy szíves az SfScore naptárt! Okt. 23. szerintem véletlenül kimaradt a listából.

Idézetet írta: Várda64 Dátum október 17, 2013, 06:03:06
Milan!

Nézd meg légy szíves az SfScore naptárt! Okt. 23. szerintem véletlenül kimaradt a listából.

Valóban. Javítva.  :beerchug:

Gratulálok muszumen!  :beerchug:
Nekem ebben a hónapban is jutott egy 2. helyezés, igaz pénz nem jár érte, mert a Sportingbet nem tudott beazonosítani... ???

Változás az SfTotó szabályzatban:

"10. Sportingbet számlafeltöltést csak egyetlen egyszer lehet nyerni. Aki nyer annak viszont nem kell szomorkodnia, hisz tovább szerepelhet a következő hónap játékaiban, csakhogy a nyeremény egy újabb nyerő helyen végzésnél 5€ lesz, melyet Skrillen keresztül küldünk. Ez a nyeremény csak akkor érvényes ha a havi toplista 1-3. hely valamelyikét foglalja el az illető játékos!"

Vastagítva a változás!

valaki megtudná mondani az sfscore nyeremények kb. mikor szoktak megérkezni a bet365ös számlára?  :) köszönöm  ;)

Idézetet írta: pestigabo Dátum december 12, 2013, 17:34:12
valaki megtudná mondani az sfscore nyeremények kb. mikor szoktak megérkezni a bet365ös számlára?  :) köszönöm  ;)

Hónap közepe. Valószínűleg már a héten ott lesz az elérhető ajánlatoknál.

Következő lépés az lesz, hogy a weboldalra, fórumra való érkezéskor felugró ablakba, vagy akárhogy ezt írom ki: "BET365 BÓNUSZJÓVÁIRÁS HÓNAP KÖZEPÉN!"  ;)

Új pont az SfTotó szabályzatban:

11. Nyereményben csak az a játékos részesülhet aki a játék végén benne van a top10-ben (korábbi nyerteseket nem számoljuk bele, mivel ők már alapból nem nyerhetnek újra).

Februártól megváltoznak az SfTotó/SfScore játékaink!

Íme az új Sftotó szabályzat:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11013.0

Várom véleményeiteket. Még lehet rajta igazítani (1-2 napot).  :ok:

Én nem szoktam játszani, de a napokban beregisztráltam a sportingbetre, szóval innentől tervezem. Így elsőre nagyon szigorúnak tűnik a jutalmazás. Tudom, hogy jó díjat kapunk, de kap-e valaki egyáltalán? http://www.sportfogadas.org/toto.php?mod=legjobb Egy hibával nem hozta le senki az utóbbi 100 versenyen. Két hibával is ha jól láttam csak egyszer. Tehát a javaslatom az lenne, hogy ne csak 3 esélyes meccseket dobjatok bele a szelvénybe, hanem 1-2 tutibbat is. Nem tudom ez megoldható-e. (vagy akár az official Totó műsor is lehetne)

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 28, 2014, 21:52:47
Én nem szoktam játszani, de a napokban beregisztráltam a sportingbetre, szóval innentől tervezem. Így elsőre nagyon szigorúnak tűnik a jutalmazás. Tudom, hogy jó díjat kapunk, de kap-e valaki egyáltalán? http://www.sportfogadas.org/toto.php?mod=legjobb Egy hibával nem hozta le senki az utóbbi 100 versenyen. Két hibával is ha jól láttam csak egyszer. Tehát a javaslatom az lenne, hogy ne csak 3 esélyes meccseket dobjatok bele a szelvénybe, hanem 1-2 tutibbat is. Nem tudom ez megoldható-e. (vagy akár az official Totó műsor is lehetne)

Nos, mivel jelezted, hogy nem szoktál játszani, de fogsz, ezért nem csoda, hogy egyből nem tűnt fel:

"12 vagy kevesebb találat esetén: 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés"

Tehát nem, hogy szigorítottunk, hanem sőt, az ellenkezője. Biztosan nyer valaki, hisz a 8 találat is "kevesebb, mint 12".
Nem kell képet feltölteni, sőt ha nyersz, három hónap múlva újra nyerhetsz Sportingbetes bónuszt.
Heti szinten pörög a játék, heti 1-2 nyertessel, így ha kihagysz egy szelvényt, akkor nincs vége a havi játékodnak, hisz következő alkalommal ugyanolyan esélyekkel indulsz, mint a többiek.  :ok:

csak egy kérdés (bár valószínűleg ez engem nem fog érinteni..):
a telitalálatos totó esetén nyered ugye a 300 eurós fődíjat. Ehhez is kell sportingbetes befizetés?
Mert én ennél az irodánál nem játszok és azért szeretném kitöltögetni úgy a szelvényeket, hogy egy minimális esély van pénznyereményre is...  :)

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2014, 09:00:35
Nos, mivel jelezted, hogy nem szoktál játszani, de fogsz, ezért nem csoda, hogy egyből nem tűnt fel:

"12 vagy kevesebb találat esetén: 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés"

Tehát nem, hogy szigorítottunk, hanem sőt, az ellenkezője. Biztosan nyer valaki, hisz a 8 találat is "kevesebb, mint 12".
Nem kell képet feltölteni, sőt ha nyersz, három hónap múlva újra nyerhetsz Sportingbetes bónuszt.
Heti szinten pörög a játék, heti 1-2 nyertessel, így ha kihagysz egy szelvényt, akkor nincs vége a havi játékodnak, hisz következő alkalommal ugyanolyan esélyekkel indulsz, mint a többiek.  :ok:

Bocs, nem szóltam :)

#628 január 29, 2014, 09:40:08, Milan
Idézetet írta: tonijani Dátum január 29, 2014, 09:11:57
csak egy kérdés (bár valószínűleg ez engem nem fog érinteni..):
a telitalálatos totó esetén nyered ugye a 300 eurós fődíjat. Ehhez is kell sportingbetes befizetés?
Mert én ennél az irodánál nem játszok és azért szeretném kitöltögetni úgy a szelvényeket, hogy egy minimális esély van pénznyereményre is...  :)

Jogos a kérdés:

"A nyereményekben csak azon játékosok részesülhetnek akik rendelkeznek magyar aktív Sportingbetes számlával."

Tehát a játék alapfeltétele, hogy havi szinten fogadj a Sportingbetnél, mivel ő a szponzor.

Ez érvényes az összes nyereményre: Sportingbet bónusz, SfTotó Jackpot, Ajándéktárgyak.

Aktív számla azt jelenti, hogy az elmúlt 30 napban volt legalább egy fogadásod a Sportingbetnél.
Nos, ez a Jackpot esetén azt jelenti, hogy amikor mi eredményt hirdetünk, s van pl. egy telitalálat, akkor az illető személy csak akkor kapja meg a nyereményét (jelen esetben 300€-t), ha az eredményhirdetés előtti 30 napban volt minimum 1 Sportingbetes fogadása.
A bónuszok esetében változik a dolog annyiban, hogy a bónuszjóváírása előtti hónapban kell legyen legalább egy fogadásod.

Megérkezett az SfScore új szabályzata is:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11015.0

Várom a véleményeket.  :ok: