SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jövő hónap ilyenkor (leghamarabb 15-e)

Idézetet írta: more75 Dátum november 20, 2014, 11:32:27
A novemberi nyeremények utalása mire várható SfScore mert én 9-én nyertem.A választ előre is köszönöm

Ezek havi nyeremények.

SfTotó nyeremények általában következő hónap első felében kerülnek a számlákra, míg az SfScore nyeremények a következő hónap második felében esedékesek.

Sziasztok!

Az nem baj,hogy csak ma küldtem el a screenshotot a decemberi fogadásokról(bet365)???

Sfscore havi nyeremeny van?

Tegnap lejátszották a febr. 21-i szelvényről elmaradt Samp.-Genoa meccset, várható mára a kiértékelés?

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 25, 2015, 13:32:15
Tegnap lejátszották a febr. 21-i szelvényről elmaradt Samp.-Genoa meccset, várható mára a kiértékelés?

Nem, de ettől még lehet, hogy ki lesz értékelve.

Akkor ezért nem sikerült várnom :o


Sziasztok legutóbbi (április 4) Sfscoron hárman is 9 pontot értünk el. Ha jól látom mindenkinek 2 pontos eredménye van és mindenki eltalálta a kimeneteleket is akkor most mi fog számítani? Ki hibázott először itt a pontos eredmény eltalálása számít vagy a kimenetel hibázás? ( Ha kimenetel akkor ott megint nem hibázott senki)

Idézetet írta: Lancer Dátum április 05, 2015, 12:38:31
Sziasztok legutóbbi (április 4) Sfscoron hárman is 9 pontot értünk el. Ha jól látom mindenkinek 2 pontos eredménye van és mindenki eltalálta a kimeneteleket is akkor most mi fog számítani? Ki hibázott először itt a pontos eredmény eltalálása számít vagy a kimenetel hibázás? ( Ha kimenetel akkor ott megint nem hibázott senki)

A Szabályzatban le van írva, mely szerint:

Pontozás:

HELYES TIPP (KIMENETEL) = 1 PONT!

PONTOS EREDMÉNY = 3 PONT (tartalmazza a helyes tippért járó pontot is)!

Minden egyes szelvénynek csak egy nyertese lehet!
Egyenlő pontszám esetén az alábbiak szerint döntünk:

    1. Pontos eredmények száma
   2. Helyes tippek száma
    3.Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
    4.Utolsó tipp nyertes/vesztes?
    5.Sorsolás (random.org)

Szóval akkor sorsolás lesz, vagy a 3. pontnál az első telitalálatos tipp nyer?

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 05, 2015, 12:54:07
A Szabályzatban le van írva, mely szerint:

Pontozás:

HELYES TIPP (KIMENETEL) = 1 PONT!

PONTOS EREDMÉNY = 3 PONT (tartalmazza a helyes tippért járó pontot is)!

Minden egyes szelvénynek csak egy nyertese lehet!
Egyenlő pontszám esetén az alábbiak szerint döntünk:

    1. Pontos eredmények száma
   2. Helyes tippek száma
    3.Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
    4.Utolsó tipp nyertes/vesztes?
    5.Sorsolás (random.org)

ezt olvastam de nem válasz a kérdésemre. Mert a 3. pontban nem foglalja magába hogy Pontos eredmény számít helyes tippnek vagy a kimenetel eltalálása. Mert ha a helyes kimenetel akkor itt megint egyenlő és megyünk a 4 pontra.

Havi nyertesnek nem jar semmi ?


Idézetet írta: Milan Dátum június 01, 2015, 23:26:51
De, taps.  >:(

No persze , én nem olvastam el a szabályzatot teljesen, csak láttam, hogy van havi ranglista. Utolsó meccsen a Sporting 2-2-t
kiszurkoltam, hogy első legyek.
És ... ez a " taps"  jól esik.