SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: juvefan18 Dátum augusztus 17, 2015, 16:09:26
Aki nyert a július havi SfScore-on... az megkapta már bet365-re a bónuszt? Előre is köszi! :)

Augusztus 15-31. között várható a bónuszjóváírás.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 17, 2015, 18:57:47
Augusztus 15-31. között várható a bónuszjóváírás.

ezt tudom, de valami pontosabb nincs? pl a héten vagy a jövő héten? mert amikor sportingbetre nyertem, akkor 15-én már jóváírták.

Idézetet írta: juvefan18 Dátum augusztus 17, 2015, 22:02:20
ezt tudom, de valami pontosabb nincs? pl a héten vagy a jövő héten? mert amikor sportingbetre nyertem, akkor 15-én már jóváírták.

Miért? Addig nem tudod befizetni a fűtésszámlát?! Meg fogod kapni! Eddig mindig mindenki megkapta a nyereményét!

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, most nyertem a hétvégén a sportingbetre 5000 forintot! Ennek körülbelül mikor várható a jóváírása, csak szeptember elején?? Előre is köszi a választ!

Idézetet írta: pato10kiki Dátum augusztus 18, 2015, 09:23:03
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, most nyertem a hétvégén a sportingbetre 5000 forintot! Ennek körülbelül mikor várható a jóváírása, csak szeptember elején?? Előre is köszi a választ!
Egy oldalt kellett volna visszaolvasni...

Idézetet írta: juvefan18 Dátum augusztus 17, 2015, 22:02:20
ezt tudom, de valami pontosabb nincs? pl a héten vagy a jövő héten? mert amikor sportingbetre nyertem, akkor 15-én már jóváírták.

Ennél pontosabb infót mi sem tudunk. Annyit, hogy a hónap második felében írják ezeket jóvá.

Idézetet írta: pato10kiki Dátum augusztus 18, 2015, 09:23:03
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, most nyertem a hétvégén a sportingbetre 5000 forintot! Ennek körülbelül mikor várható a jóváírása, csak szeptember elején?? Előre is köszi a választ!

Szeptember eleje, igen.  :beerchug:

Bet365 bónuszok jóváírva.



Megérkezett az augusztusi SfScore bónusz a bet365-re.

Kedves Játékostársaim!


Nincs még októberi versenynaptárunk, de ezt a rangadókkal teli hétvégét sem engedjük el "üresbe":

Felkerültek Október hónap első SfScore szelvényei (Október 03. és 04.) valamint az első SfTotó szelvény (Október 03.-04.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Ha Böde Dani jön, akkor jön


Felkerült az új SfScore szelvény (Október 05.)! sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Sziasztok!

Az okt.21.-i góltotó kiértékelését megnéznétek, mert szerintem a szabályzat szerint (ki hibázott később) én lennék a nyertes.

Üdv: pappj69

Idézetet írta: pappj69 Dátum október 22, 2015, 06:11:40
Sziasztok!

Az okt.21.-i góltotó kiértékelését megnéznétek, mert szerintem a szabályzat szerint (ki hibázott később) én lennék a nyertes.

Üdv: pappj69

Nyugi, ha te nyertél, akkor te nyertél.  ;D