SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az értesítő nálunk sikeresen megjelent. Valószínű, hogy bizonyos játékosoknál nem megfelelő az e-mail cím, s emiatt írt ki hibát.

Te nem kaptál, Várda?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 23, 2018, 12:27:33
Az értesítő nálunk sikeresen megjelent. Valószínű, hogy bizonyos játékosoknál nem megfelelő az e-mail cím, s emiatt írt ki hibát.

Te nem kaptál, Várda?
Nem!
Pedig én gmail.com e-mail címet használok.

Direkt pottyantottam a szelvények készítését, hogy lássuk hova fejlődünk.

Ma már jött értesítés.  :ok:

Én adminfelületen azért zárásnak ezt a hibaüzit kaptam: 504 Gateway Time-out

Együtt tudok vele élni, ha nem muszáj ne nyúljatok semmihez.  ;)

Én már régóta nem kapok értesítéseket pedig be vannak jelölve. Sajnos egy kicsit romlott a színvonal. Nem csak az élet....

Idézetet írta: csungi Dátum március 13, 2018, 21:18:14
Én már régóta nem kapok értesítéseket pedig be vannak jelölve. Sajnos egy kicsit romlott a színvonal. Nem csak az élet....

Gondolom az e-mail cím változtatásának lehetőségével nem éltél. Többedmagammal én is hasonló cipőben jártam, de gmail.com esetén működik a dolog.

Idézetet írta: csungi Dátum március 13, 2018, 21:18:14
Én már régóta nem kapok értesítéseket pedig be vannak jelölve. Sajnos egy kicsit romlott a színvonal. Nem csak az élet....

Cserélj e-mail címet, s javulni fog a színvonal, s lehet az élet is.  :cya:

Idézetet írta: csungi Dátum március 13, 2018, 21:18:14
Én már régóta nem kapok értesítéseket pedig be vannak jelölve. Sajnos egy kicsit romlott a színvonal. Nem csak az élet....
Igen, romlott a freemail szinvonala. Régebb szar volt. Mostantól fos. Ennyi. Mi nem tehetünk arról, hogy nekik nem tetszik a sportfogadas.org. Pedig próbáltunk más domainre átállitani az értesitőket. Azt is elutasitották ok nélkül. Szopjanak faszt!

Figyelem!

Júniusban, illetve júliusban az SfTotó, illetve az SfScore játék szünetel (nyári szabadságát tölti). Augusztustól újra folytatjuk.  :cya:

Fontos!

Változik a díjazás az SfTotó játékban. A szeptember 15-16.-i szelvénytől kezdődően a nyeremény 3.000 Forint Skrillen keresztül, szelvényenként.

A 3 hónapos korlátozásnak nem látom értelmét már.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 22, 2018, 22:56:28
A 3 hónapos korlátozásnak nem látom értelmét már.

Hol szerepel jelenleg három hónapos korlátozás? Azért is kérdem, mert ha valahol kint van, akkor vegyem le.  ;)

Aktuális szabályzata az SfTotónak:
https://www.sportfogadas.org/sftoto/szabalyzat


Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 23, 2018, 21:40:22
Ezt a linket akkor törölni lehet.  :)

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=11721.0

Az említett fórumtéma november végéig aktuális marad, majd maximum archiváljuk a témát.  ;)

Gondoltam a szabályzatban van valamilyen hivatkozás, s arra érted.  :ok:

Sziasztok.érdeklődni szeretnék hogy miért én lettem a második a totoban,amikor egyforma pontunk van Rudeeval de én később hibáztam a szelvényen....vagy lehet én látok valamit rosszul?köszi a választ

Sziasztok....most már én vagyok az első.....na Mind1 szép napot....