Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bassza meg a kurva anyját az összes nyomorult csicska retek,amelyik a kibaszott la la land nyomorékság ellen szavazott,illetve nem szavazott rá!
Mindegyik köcsögöt oscar húzza arra a kénköves aranyozott faszára!
Hát,hogy a büdös kurva anyátokba lehet egy ilyen negédes színes szarra nem szavazni?!!!
Hát,nem láttátok még a kibaszott gríízt?!
Hogy rohadnátok meg ti balfasz gecik!!
mi a faszom az a múúnlájt?!
mi a faszomról szól?!
Valami kibaszott egér a marson történet?!
A kurva anyátokat!
Még azt is tevével baszatnám,amelyik ilyen ratyi címet kitalál!
Hogy a teve pata legyen a seggetekbe 2018-as oscarig.
A magyar fordítása valszeg az lesz,hogy papsajt a kutyaszaron.
Szopjatok le buzeránsok!
Jó,mondjuk ez is tutia pénzes fasszopóknak szólt.
A kis pöcsöknek belógatták Emmáék punciját,ők meg szépen pakolgatták a kibaszott faszlájtot vagy 5-szaros oddszon,hogy zavarodnának meg a tetves nyomorék buzik a kurva anyjukkal együtt!! :fakk: :fakk:

Leszophat MINDENKI!:D:D


#31 február 27, 2017, 23:45:32, rosco
Idézetet írta: TiB Dátum február 21, 2017, 18:16:58
rosco honnan tudod, hogy Hingis pinája mocskos?

Nem tudom, csak gyanítom. Chanéről viszont kép is van.

Vardar Sz(k)opjál le!

Telibebaszott Real Madrid, takarodjatok a rohadt kurva anyátokba!!!!!!

Remélem, hogy  ma este a ku-klux-klánhoz vagy hivatalos Monfils, te fekete gumipatkány! :bash:

Idézetet írta: Greipel Dátum március 01, 2017, 22:45:02
Telibebaszott Real Madrid, takarodjatok a rohadt kurva anyátokba!!!!!!

A kosaraisotokkal együtt! :noway:

Kyrgios te két lábon járó fostartály, volt pofád szettelőnyből elbukni a meccset, én hülye meg bíztam benned és nem cash outoltam 1-0-nál... :segg:

juventus a jó büdös kqva anyádat, hogy vittétek a levesbe a 405 ezer Ft-os mixemet , ilyen az életben nincs, pénteken Volendam 2.5 over hiányzik a 360 ezerhez ma meg ez.....ilyen a világon nincs  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Stakhovsky rohadj szarrá mocskos tetű szarrágó féreg!!!!!

LosGabos kezeltesd magad! Hányszor megfogadtad, hogy török kosárlabdacsapatra nem teszel! Erre tessék, a Fenerbahce miatt megint kiesel az MT-ből. Te szenilis, alzheimeres retardált!  :bash:

Fognini! Te ugyanaz a retardált fasz maradtál, mint aki eddig is voltál.

Berdych... Szégyen gyalázat... A JÓ KURVA ANYÁDAT!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum március 14, 2017, 08:46:36
Berdych... Szégyen gyalázat... A JÓ KURVA ANYÁDAT!!!!!!!

Betfairen már 500-as szorzón ment Nishioka, onnan fordított a japó...

Komolyan IQ-hoz kötném, hogy valaki facebook oldalt indíthasson. Azt mondja, a másodosztály csapatai nem rosszabbak, mint az elsőosztályé, ezért nem túlzás élvonalnak nevezni a másodosztályt. Ennyi aggyal tippeket ad az interneten...az ilyen tippmixes oldalakhoz feltétel, hogy agyhalott barom legyél? Áááá, faaaaszkivanmá.

Nyomorodjatok meg krasznodari balfasz szarnyelő lúzerek, hogy oda-vissza kikaptok a hozzátok hasonlóan iszonyat szar Celtától!