Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én simán hozzáadtam a skrilles kártyám a paypal fiókomhoz. Így amikor paypallal vásároltam akkor tulajdonképpen a skrillről vonta le a pénzt. Nem volt pénzem a paypalon,de mivel volt regisztrált kártyám felajánlotta hogy fizessek azzal.

Én nem szeretném hozzáadni, mert erre a célra van már egy cib-es webkártya csatolva. Csak majd skrill-ről szeretnék valamilyen módon pénzt átvinni paypalra, hazai bank kihagyásával.

Windowsos telefonon nem megy ez a 2 lépcsős biztonsági belépés?

Sziasztok
ma beléptem és ez az üzenet fogadott: "Please be aware that we no longer accept deposits or facilitate withdrawals in US dollars." Ez mi? Nem tudok többet kiutalni a Skrillre $-t?

érdemes lenne zároltatni és másikat nyitni?
Betfair-en fogadok és a kártyát nagyobb dolgok, értsd >10k vásárlásánál használnám csak.

Szerintem ez a Skrill számla feltöltésére és az onnan való kiutalásra (bankszámlára) vonatkozik. Az irodákhoz történő ki-be fizetést nem érinti.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 20, 2016, 13:02:10
Szerintem ez a Skrill számla feltöltésére és az onnan való kiutalásra (bankszámlára) vonatkozik. Az irodákhoz történő ki-be fizetést nem érinti.

De ettől én még HUF számláról tudok felutalni a $ számlámra, nem?


Sziasztok
Ha használom itthon, vagy más országban a kártyámat ahol különböző a fizetőeszköz mint a számlám (USD), akkor mi alapján számolja, hogy mennyit von le ?
Egyéb költségek ilyenkor nincsenek, ugye ?      :cya:

Idézetet írta: whitedragon Dátum november 09, 2016, 12:14:53
Sziasztok
Ha használom itthon, vagy más országban a kártyámat ahol különböző a fizetőeszköz mint a számlám (USD), akkor mi alapján számolja, hogy mennyit von le ?
Egyéb költségek ilyenkor nincsenek, ugye ?      :cya:

https://www.skrill.com/en/fees/

Válaszd ki az országot és a pénznemet, s ott vannak a díjak.

https://www.skrill.com/en/skrill-card/

Free of charge

Paying in shops, restaurants or online
Bank transfer top-up
Receiving cash
Online statement
Pin re-issue

Egyébként még mindig 250euró a napi limit? Már ami a pénzfelvételt illeti

Idézetet írta: NoCukor Dátum november 09, 2016, 12:47:13
Egyébként még mindig 250euró a napi limit? Már ami a pénzfelvételt illeti

Aki nem VIP tag annak igen, napi 250€ az automatából kivehető pénz.
De ezt mindenki megnézheti a saját Skrill fiókjában. Skrill Prepaid Card résznél.

Régen használtam már a skrill-emet.Tegnap utaltam ki betfair-ről 400 Euro-t.A 309-es középárfolyam helyett 295-ön váltotta a pénzt.Ez letaglózott.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 14, 2016, 12:10:39
Régen használtam már a skrill-emet.Tegnap utaltam ki betfair-ről 400 Euro-t.A 309-es középárfolyam helyett 295-ön váltotta a pénzt.Ez letaglózott.

3,99% elvileg a költség, szerintem olcsóbb nem nagyon lesz.
A forint skrill és euró neteller lehet a megoldás (vagy fordítva), így legalább az iroda és a pénztárca között nincs átváltási veszteség, ha mindig a megfelelőt használod.
(eurós netellerről meg bankkártyával, a transferwise szolgáltatáson keresztül, középárfolyamon átváltva lehet 0,7%-os költséggel pénzt hazautaltatni forint folyószámlára)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2016, 13:43:24
3,99% elvileg a költség, szerintem olcsóbb nem nagyon lesz.
A forint skrill és euró neteller lehet a megoldás (vagy fordítva), így legalább az iroda és a pénztárca között nincs átváltási veszteség, ha mindig a megfelelőt használod.
(eurós netellerről meg bankkártyával, a transferwise szolgáltatáson keresztül, középárfolyamon átváltva lehet 0,7%-os költséggel pénzt hazautaltatni forint folyószámlára)

Köszi a tippet.Az euro neteller jó ötletnek tűnik.

hello

skrill dollár be/kifizetésekről írja, amikor belépek:

Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.