Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hello, megy most rendesen a bankszámlára hazautalás?  (a rendesenen azt értem, hogy délelőtti indított withdraw délutánra a számlán volt, csak aztán volt az kavarás egy hónapja. )

Kösz a választ

Megkért a Skrill, hogy nyilatkozzak a Skrillre feltöltött pénzem forrásáról. Más is kapott ilyen kérést? Mi van, ha nem teljesítem? Szerintem ehhez semmi közük, és nincs joguk ilyet kérni. Mondjuk összeget nem kell írni, csak forrást, de akkor is fura.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 13, 2016, 22:18:07
Megkért a Skrill, hogy nyilatkozzak a Skrillre feltöltött pénzem forrásáról. Más is kapott ilyen kérést? Mi van, ha nem teljesítem? Szerintem ehhez semmi közük, és nincs joguk ilyet kérni. Mondjuk összeget nem kell írni, csak forrást, de akkor is fura.

Írhatod azt is hogy nyerted :D
Csak most megint feltöltötted...
:great:

Idézetet írta: Irtis Dátum július 13, 2016, 22:18:07
Megkért a Skrill, hogy nyilatkozzak a Skrillre feltöltött pénzem forrásáról. Más is kapott ilyen kérést? Mi van, ha nem teljesítem? Szerintem ehhez semmi közük, és nincs joguk ilyet kérni. Mondjuk összeget nem kell írni, csak forrást, de akkor is fura.

Kérdezz rá, hogy mi az adatgyűjtés célja! (...esetleg hogy hol szerepel a felhasználói feltételekben, hogy ilyesmire válaszolnod kell. Lehet, hogy van hivatkozási alapjuk, pénzmosás elleni "küzdelem" vagy ilyesmi.)

Régebben valamelyik iroda topikjában (talán betathome?!) volt hasonló eset említve.

Most fizettél be hozzájuk vagy éppen kifizetést kértél?


Egyik se, már egy hete nem használtam a számlám, és nincs is rajta pénz.

Jó, hogy nem válaszoltam, mert most láttam csak, hogy a [email protected] címről jött a levél, szóval nem a Skrill küldte. Gyanús volt, na. Mondjuk azt nem tudom, hogy ezzel mi a célja a feladónak, és hogy honnan tudta a nevemet, és hogy van Skrill számlám.

Ugy remlik, mintha olvastam volna itt az orgon valahol, hogy van "atjaras" Skrill es Neteller kozott, azaz lehet egyikrol a masikra kuldeni penzt. Ha nem almodtam, valaki segitsegemre lenne, hogy mikent tudnam ezt megejteni? Skrillrol menne a penz Netellerre.

Régóta megy.

Netellernél keres a skrilles befizetési opciót.

Másnak is van most bejelentkezési problémája?

#2499 augusztus 16, 2016, 22:46:49, benedek185
Sziasztok!

Kaptam egy emailt, hogy okt. 17-től megváltoznak a Skrill szolgáltatásainak díjai. Csak gondoltam szólok. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 16, 2016, 22:44:15
Sziasztok!

Kaptam egy emailt, hogy okt. 17-től megváltoznak a Skrill szolgáltatásainak díjai. Csak gondoltam szólok. :)
Ezt akartam átolvasni, csak nem tudok belépni...

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 16, 2016, 22:53:07
Ezt akartam átolvasni, csak nem tudok belépni...
Itt jó. Nekem is szokott ilyet csinálni. Nekem úgy javul meg, hogy újra indítom a routert, ilyenkor új IP címet ad, és olyankor jó.

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 16, 2016, 22:53:07
Ezt akartam átolvasni, csak nem tudok belépni...

Belépés nélkül is látszik az oldal alján:

Changes coming into effect on 31 August 2016

Withdrawals to Visa cards: €3.95


Changes coming into effect on 17 October 2016

User Inactive Fee: €2
Send Money Fee: 1.9%, cap €20
Upload Funds to NETELLER Fee: 3%
Bank Withdrawal Fee: €5.50
FX Fee: 3.99%


Aki arra fogadott, hogy a díjak ismét emelkedni fognak, az most kaszált vele!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 16, 2016, 23:16:17
Belépés nélkül is látszik az oldal alján:

Changes coming into effect on 31 August 2016

Withdrawals to Visa cards: €3.95


Changes coming into effect on 17 October 2016

User Inactive Fee: €2
Send Money Fee: 1.9%, cap €20
Upload Funds to NETELLER Fee: 3%
Bank Withdrawal Fee: €5.50
FX Fee: 3.99%


Aki arra fogadott, hogy a díjak ismét emelkedni fognak, az most kaszált vele!  :)
Úgy látszik nem szeretik ha sokat használjuk a skrilt, :o
Járjunk a kedvükbe és csak évente egyszer utaljunk ki-be... :D

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 16, 2016, 22:09:52
Másnak is van most bejelentkezési problémája?

Üdv

Én se tudok belépni, sőt az oldalt se hozza be, azt írja h nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
A hozzáférés megtagadva...
Másnál ilyen mostanában?