Vegas.hu

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"játssz kockázat nélkül..." reklámozza a tv-ben, aha mert ha a te pénzedet nyeli előbb, nem a bónuszt és ki se lehet fizetni a saját pénzed, akkor tényleg nincs semmi kockázat...

aki esetleg gondolt rá hogy bepróbálja, hát ne tegye, ha csak nem akar 10 ezret utaztatni pár napig, mert ugye 5 ezerre adják a pörgetéseket de csak 10 ezret lehet kiutalni, úgyhogy nyomhattam mégegy 5 ezrest

amint elindítottam a kiutalást már törölve is lettek a pörgetések, hülye buzi egy oldal ez

Elmondom miert jó ez a rendszer. Ha befizetsz mondjuk 10kt es megkapod a 10k a bonuszt, a legtobb kaszinoban kapsz erre a 20kra egy 40xes wageringet. Vagyis 800k jatekig nem fizettethetsz ki hiaba jon mondjuk egy 100ks big win. Ezzel a rendszerrel elkezdesz 20kval jatszani, amig az egyenleged be nem megy a bonusz osszeg ala addig bármikor kerhetsz kifizetest. Igaz ugyan hogy a sajat penzed megy elobb, de igy ha elso porgetesre bead egy mega wint akkor lekered a penzed, elbukod a bonuszt de a befietesed a es a nyeremenyt viheted. Mennyivel jobb az, hogy befizetsz 10kt, elkeszdesz 20kval játszani es csak a wagering utan kerheted le a penzed? Ha elotte kered akkor meg minden nyeremenyed elveszited, csak a depo osszeget kapod vissza..

Sokkal jobb ez igy.

Küldtek sms-t 25 ingyen pörgetés a vegas.hu 2 születésnapja alkamából.
"használd a vegas2 kódot csak MA"

Amikor megpróbálok belépni az üzenet a következő:
A VEGAS.HU ÁTMENETILEG NEM ELÉRHETŐ
AZ OLDAL TERVEZETT KARBANTARTÁS ALATT ÁLL
Hamarosan online leszünk
Jelenleg a felhasználói élmény javítása érdekében rendszerkarbantartást és az oldallal kapcsolatos fejlesztéseket végzünk. Az esetlegesen okozott kellemetlenségért elnézést kérünk

Nna erről ennyit.

#18 április 12, 2019, 16:12:05, ricsi046
Idézetet írta: ede Dátum április 12, 2019, 12:35:03
Küldtek sms-t 25 ingyen pörgetés a vegas.hu 2 születésnapja alkamából.
"használd a vegas2 kódot csak MA"

Amikor megpróbálok belépni az üzenet a következő:
A VEGAS.HU ÁTMENETILEG NEM ELÉRHETŐ
AZ OLDAL TERVEZETT KARBANTARTÁS ALATT ÁLL
Hamarosan online leszünk
Jelenleg a felhasználói élmény javítása érdekében rendszerkarbantartást és az oldallal kapcsolatos fejlesztéseket végzünk. Az esetlegesen okozott kellemetlenségért elnézést kérünk

Nna erről ennyit.

nekem is küldtek, be is tudok most lépni de sehol nem látok olyat ahova kódot lehetne beírni

szerk: közben megtaláltam, a befizetési módoknál kell kiválasztani az utolsót

Szerintem a vegas.hu meg a tippmixpro.hu a legkirályabb. Hajrá Orbán!

ui.: a reklámért cserébe vmi bónuszt passzolj már Viki, köszi!

Nagy lópimpili az egész.Mindég várakozni kell a Vikire stb.Fos

Szerintem még virrasztanak. Hátha feltámad endi.

Kollegám nyert 200k-t az oldalon, amit le is utalt. A pénz megérkezését követően 2 nap múlva jött a levél a NAV-tól, hogy kéretik befizetni a 200eFt 46%-át. Valamiért azt gondoltam, hogy ez is olyan mint a tippmixpro, hogy a nyeremény már adózott. Ezek szerint tévedtem?

A kapott nyeremény pedig minden játék után adómentes, kivéve az akár több milliárdos nemzetközi jackpotnyereményt kínáló Mega Moolah játék esetében. Az ilyen, nyereményekre vonatkozó személyi jövedelemadó terhek előlegét a kaszinó a játékos után, már a nyeremény jóváírása előtt megfizeti.

Idézetet írta: lacuss Dátum január 07, 2020, 06:17:51
Kollegám nyert 200k-t az oldalon, amit le is utalt. A pénz megérkezését követően 2 nap múlva jött a levél a NAV-tól, hogy kéretik befizetni a 200eFt 46%-át. Valamiért azt gondoltam, hogy ez is olyan mint a tippmixpro, hogy a nyeremény már adózott. Ezek szerint tévedtem?

Azta kurva. Ezek nem alszanak.  ;D ;D ;D

Azért a jó magyar virtus itt is megmutatkozik. Mekkora promó már 3 évesek lettünk adunk 50 ingyen pörit. Juhúúú menjünk is hopp 10k-t be kell fizetni. Na sebaj azért 50 pöri 100 ft os téten még nem is rossz uccu neki. Újabb kőfalak. Addig nem tudsz kikérni amíg van bónuszod mert elveszik. Rendben akkor játszunk a befiezettt pénzel. Újabb kőfal. akármennyit nyersz a befiezettt pénzeddel nem tudod kikérni mert akkor ugrik a bónusz. Na jó de akkor hogy tudok játszani a bónusszal hogy kiforgassam a 40xes wagert ha nem is tudok vele játszani. Válasz. Ha elbukod a befizetett összeget. Nice job. Fiezess be 10k-t hogy 5k pörgetést kapj vagyis min 5k-val lehúznak. Szép szülinapi promó mit mondjak.