Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: guderian066 Dátum január 11, 2019, 12:44:10
December eleje óta egyik Hill promót se sikerül elindítanom  ;D :D :laugh:

Azokat kizárják a promókból, akik mondjuk soha nem fizetnek be de ha ingyen pörgetésből nyernek, azt egyből kiutalják.
Vagy mondjuk folyamatosan kihasználsz olyan ingyen pörgetéseket, bónuszokat, amiket nem is kaptál meg csak valahonnan találtál rá linket (pl itt, mostmár bele is írják a feltételekbe, hogy ne osszuk meg a linket).

Elég komolyan visszavett a WH a pénzosztásból.

Nálam ilyen nincs, minden hónapban fizetek be :D Az ingyen pörgetéseket meg belépés után is látom, tök mindegy honnan megyek az oldalra  :)

Idézetet írta: guderian066 Dátum január 11, 2019, 15:33:41
Nálam ilyen nincs, minden hónapban fizetek be :D Az ingyen pörgetéseket meg belépés után is látom, tök mindegy honnan megyek az oldalra  :)

Akkor passz :D

Kizárták a magyarokat a Big Spin pormóból. Az eszem megáll...  :bash:


Idézetet írta: Greipel Dátum január 13, 2019, 11:01:15
Kizárták a magyarokat a Big Spin pormóból. Az eszem megáll...  :bash:

Akkor ezért nem tudtam elfogadni az EGY db ingyen pörgetésem, ilyen promókból kizárnak... Nem tudom mi lesz most  ???


Idézetet írta: Hool80 Dátum január 13, 2019, 20:08:25
nem tölti be

Próbáld mobilról, én úgy pörgettem le. Gépen nekem sem töltötte be.

Csütörtöki 7 ingyenes pörgetés-ajándék!

A William Hill Kaszinó jóvoltából 7 ingyenes pörgetésben részesülsz a Stars Ablaze nyerőgépen, amennyiben a csütörtöki napokon feliratkozol az ajánlatra. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org



sportingbullon starburston forog valami kerék (akinek jött mail vagy belső üzi) 5-500 ingyen pörit lehet nyerni, 10-szer kell forgatni a 'nyereményt'

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 22, 2019, 11:29:44
sportingbullon starburston forog valami kerék (akinek jött mail vagy belső üzi) 5-500 ingyen pörit lehet nyerni, 10-szer kell forgatni a 'nyereményt'

A forgatás saját pénzből lehúzós?
Vagy olyan nagyvonalú, mint korábban a bwin-sportingbet pöri nyereményeknél volt?

Nem tudtam kipróbálni, mert a 7 pörgetésre 0 ft-ot adott, aztán még egy plusz pörgetést engedett "kárpótlásul", de az is nullás lett.   .)


Hát elég vicces volt, mert én hét ingyen pörit kaptam, valami 107 Ft csorgott le. Aztán be kellett volna tölteni újra a játékot, de rendre hibát jelzett. Mivel kb. egy nagyobb banán ára, így hagytam a fenébe, szóval nem tudom, hogy mi van de még megforgatni sem volt esély.
Megpróbáltam most betölteni a játékot, be is tölt, de mikor rányomok a pörgetésre, egyből beszarik, megáll, és kiírja, hogy a:
Játék nem elérhető (0)

Hát ez van. Gondoltam, hogy nem ebből gazdagodok meg, és jól gondoltam.

Ha a pörgetés kezdetén 0 közeli volt az egyenleged akkor nem engedi elkezdeni a pörgetést, ezért a hibaüzenet.