SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vízszintes vonalak = MENÜ

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 19, 2018, 17:11:34
Nekem nincs vízszintes vonal, szóval ezért nem láttam, de a bal oldali sávtól elindulva pár véletlenszerű választás után tényleg ott volt a szövegmező.

Amennyiben össze húzod az ablakot, akkor nálad is lesznek vízszintes vonalak.  ;)

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 17, 2018, 21:16:27
Többszöri próbálkozás ellenére sem hozza be a szövegmezőt. Ötlet?

Javítottam a hibát, működik most már a versenyből indulva is.

Hello!
Az utolsó tippem nyertesnek lett kiértékelve,pedig vesztes.

A novemberi hagyományos SfGuru játéknak változik a nyereményalapja:

1.hely: 5 000 Forint Skrillen keresztül

Figyelem! Módosult a szabályzat egyik sportágakra vonatkozó pontja (vastaggal a frissítés):

Tenisz:

- ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás szorzóval értékeljük ki. Kivétel: amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

* jaj, nem ide akartam.

kézi vb-re nem lehet írni, vagy csak én vagyok vakegér?

Lehet, amikor a kézire kattintol, aztán a böngészésre kell, és akkor listázza a másnapi meccseket is.


Az miért lehet, hogy bármilyen eseményre megyek rá, azt írja nekem alatta, hogy "a Tipp egyetlen versenybe sem küldhető be" ? Próbáltam írni egy elemzést, ott ezt láttam, aztán belementem több eseménybe is, hogy csekkoljam, de a többinél is ezt írta.

nem lehet, hogy az esemény kezdési időpontja közel volt, és nem fért volna bele az időhatárba? Nézzél mondjuk egy vasárnapi Premier liga meccset, és próbáld meg azt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 01, 2019, 09:44:51
nem lehet, hogy az esemény kezdési időpontja közel volt, és nem fért volna bele az időhatárba? Nézzél mondjuk egy vasárnapi Premier liga meccset, és próbáld meg azt.

Nem nem, akkor nem is látnám már az eseményt azt hiszem. Egy szombat délutáni meccsről van szó. De néztem mait és vasárnapit is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 01, 2019, 09:44:51
nem lehet, hogy az esemény kezdési időpontja közel volt, és nem fért volna bele az időhatárba? Nézzél mondjuk egy vasárnapi Premier liga meccset, és próbáld meg azt.

Neked nem ezt írja amúgy? Te tudnál tippet leadni?  ???

Igen, én tudnék. Akkor még egy olyan tippem van, hogy a februári verseny még nincs meghirdetve, azért nem tudod beküldeni. De ez is csak egy tipp részemről...