Téli sport tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bjoerndalen OE.-Sumann  1

Makoveev-Holubec  1

A mai dupla.Hajrá Bjoerndalen,Makoveev :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum december 17, 2011, 11:52:30
Bjoerndalen OE.-Sumann  1

Makoveev-Holubec  1

A mai dupla.Hajrá Bjoerndalen,Makoveev :ok:

Szépen behúzták mind a ketten.Ami döntött:Bjorndalen jól lőtt,Makoveev jól futott legalábbis Holubechez képest abszolút. :great:
Ja és hatalmas verseny volt.Aki szereti ezt a sportot az bánhatja ha kihagyta.

Zaitseva-Ekholm 1

Makarainen-Vilukhina 1

visszafogottabb téttel csak hogy legyen izgulni való.Zaitseva idén jobban lő jobban fut mint ekholm.Futásban talán javult a svéd,de a lövészete elég keményen leromolott.A második párosítás pedig no comment.

Hajrá Zaitseva és Makarainen :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum december 17, 2011, 14:22:00
Zaitseva-Ekholm 1

Makarainen-Vilukhina 1

visszafogottabb téttel csak hogy legyen izgulni való.Zaitseva idén jobban lő jobban fut mint ekholm.Futásban talán javult a svéd,de a lövészete elég keményen leromolott.A második párosítás pedig no comment.

Hajrá Zaitseva és Makarainen :ok:

Szépen jött ez a kombi is :great:
Ekholm meglepően jól futott és most úgy lőtt ahogy tavaly és tavalyelőtt.Makarainenek nagyon szurkoltam hogy megnyerje vagy legalább dobogóra férjen,de túl sok a lövőhiba egyelőre.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 17, 2011, 07:15:24
Boe remélem nem szívat meg...van 43mp előnye, csak nem lövi magát szanaszét, bár ebben a sportban bármi megtörténhet.

Meg is érdemlem...száradjon le a kezem, ha még egyszer biatlonra fogadok. Csak ÉLŐBEN!

Powell grat a tippekhez! :ok: :beerchug:

Köszi  :)

Szerintem csak belenyúltál egy rossz tippbe.Én se hittem volna,hogy Bjorndalen hibátlanul lő.
Legközelebb jönni fog  ;) :beerchug:

Szlovénia-Fehéroroszország 1

Svédország Végeredmény  1-8

Az első ami nagyon szemet szúrt hogy a norvégok nem állítottak ki csapatot :oPedig vannak gyengébb versenyzők akik nyugodtan elindulhattak volna.Mindenesetre érdekes.A svédek beérnek a 8-ba abszolút reális.Hiszen a két befejező ember Lindström és Bergman.Lindström úgy lő mint a gép,Bergman meg úgy fut mint a gép ;D
A szlovénok már rénézésre jobban csengenek,mint a fehéroroszok még úgy is hogy figyelembe vesszük hogy van egy Domrachevájuk a beloruszoknak.Fakot tenni utoljára nagyon jó döntés volt,mert ha nem lövi el magát hoznia kell.Abramenko nagyon gyér futó ráadásul befejező ember.A nőknél nem várok nagy szakadást.Főleg hogy a végén jobban kiütközik a futóbeli különbség mint az elején.A beloruszoknak pech hogy nőkkel kell kezdeni.
Hajrá Szlovénia és Svédország  :ok:

Egy kis alpesi sí.A korai kezdés miatt csak most tudtam betenni

Ligety-Pinturault 1

Richard-Janka 1

Mai megjátszott tippjeim, amiket az elemzésekben is írtam.

Schild 1.75
Randall 1.60
Ligety 2.75
Pethukov 2.75



Idézetet írta: Powell Dátum december 18, 2011, 11:22:19
Szlovénia-Fehéroroszország 1

Svédország Végeredmény  1-8

Az első ami nagyon szemet szúrt hogy a norvégok nem állítottak ki csapatot :oPedig vannak gyengébb versenyzők akik nyugodtan elindulhattak volna.Mindenesetre érdekes.A svédek beérnek a 8-ba abszolút reális.Hiszen a két befejező ember Lindström és Bergman.Lindström úgy lő mint a gép,Bergman meg úgy fut mint a gép ;D
A szlovénok már rénézésre jobban csengenek,mint a fehéroroszok még úgy is hogy figyelembe vesszük hogy van egy Domrachevájuk a beloruszoknak.Fakot tenni utoljára nagyon jó döntés volt,mert ha nem lövi el magát hoznia kell.Abramenko nagyon gyér futó ráadásul befejező ember.A nőknél nem várok nagy szakadást.Főleg hogy a végén jobban kiütközik a futóbeli különbség mint az elején.A beloruszoknak pech hogy nőkkel kell kezdeni.
Hajrá Szlovénia és Svédország  :ok:

Egy kis alpesi sí.A korai kezdés miatt csak most tudtam betenni

Ligety-Pinturault 1

Richard-Janka 1

Az alpes sí szépen jött :great:
Na,de Bauer ba..meg amit művelt. ???Sikerült 8 töltényből 2db korongot leszednie.Ha "csak" két büntetőkört fut még akkor is jön a szelvény.

Deville Végeredmény  1-10

Myhrer Végeredmény  1-10

Tettem egy ilyen kombit ha már hétfőn van téli sport:D

Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2011, 10:24:48
Deville Végeredmény  1-10

Myhrer Végeredmény  1-10

Tettem egy ilyen kombit ha már hétfőn van téli sport:D

Szépen jött a kombi :great:

Zuzulová-Gagnon 1

Poutiainen-Kirchgasser 1

Ha a lányok nem pihennek akkor én se ;D

Idézetet írta: Powell Dátum december 20, 2011, 15:14:38
Zuzulová-Gagnon 1

Poutiainen-Kirchgasser 1

Ha a lányok nem pihennek akkor én se ;D

Zuzulova grat no comment :bash:

Moelgg v Hosp 1

első futam.Hajrá Moelgg :ok: