Milyen sporteseményekre tudunk még fogadni?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 21, 2020, 08:51:46
Viszont ami tegnap feltűnt nekem a bet365-ön, hogy egy játékos egyszerre két meccset játszik. Két e-hoki meccsen is játszott, az egyiken egy válogatottal volt, a másikon egy NHL meccset játszott. Olyan frankón meglepődtem, hogy képernyőfotót sem csináltam.
Én úgy gondoltam, hogy ezek a meccsek live-ba mennek, de akkor ezek szerint nem? Ugye az NBA-s spílereknél is volt valami, hogy felvett meccseket toltak le. Szóval érdekes volt, hogy a fenébe tudott egy játékos egyszerre két meccset játszani, ha mindkettő élőben ment? Mert még pókerezni lehet két asztalon, de hogy két meccset játszani egy kontrollerrel, na az a valami.

Helyesbítés jön!

Valószínűleg én voltam vakon, és bár lehet, hogy egy játékos két meccse is kinn volt már live-ban, valószínűleg az egyiket épp játszotta, a másik pedig kiderült a live-ba, de még nem kezdődött el. Ezért tűnhetett nekem úgy, hogy két meccset is játszik egy időben, de így utólag biztosnak tűnik, hogy ezt én néztem el. Pl. JoKeR most is játszik válogatottal és klubcsapatokkal is felváltva, de nem egy időben, csak egymás után

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 22, 2020, 15:47:01
Helyesbítés jön!

Valószínűleg én voltam vakon, és bár lehet, hogy egy játékos két meccse is kinn volt már live-ban, valószínűleg az egyiket épp játszotta, a másik pedig kiderült a live-ba, de még nem kezdődött el. Ezért tűnhetett nekem úgy, hogy két meccset is játszik egy időben, de így utólag biztosnak tűnik, hogy ezt én néztem el. Pl. JoKeR most is játszik válogatottal és klubcsapatokkal is felváltva, de nem egy időben, csak egymás után
Újabb helyesbítés jön. Nos, ebből a jokerből kettő van, az egyik Joker néven fut, a másik JoKeR néven, ez tévesztett meg a múltkor. Hát erre is rájöttem 7 nap után  :)

Na baz, kezd már sok lenni, mert most mindkét Joker néven futó srác játszott egyszerre, mindkettő jéghokit, és mindkét meccshez volt stream, szóval végre elkaptam őket. Két srácról van szó, de a geci bet365 most már mindkettőt csak Joker-nek írta, míg néha Joker és JoKeR néven futnak, de már ebben sem lehet bízni. Hát na, full érdekes, lehet erre gondolok, aztán amaz játszik épp  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 24, 2020, 13:41:38
Na baz, kezd már sok lenni, mert most mindkét Joker néven futó srác játszott egyszerre, mindkettő jéghokit, és mindkét meccshez volt stream, szóval végre elkaptam őket. Két srácról van szó, de a geci bet365 most már mindkettőt csak Joker-nek írta, míg néha Joker és JoKeR néven futnak, de már ebben sem lehet bízni. Hát na, full érdekes, lehet erre gondolok, aztán amaz játszik épp  ;D

A Jokernek pont az a lényege, hogy bármelyik játékost helyettesítheti, nem?   ;D

Erről a Comet Division-ról meg az orosz Liga Pro-ról tud valaki közelebbit? Infot nem sokat találtam. Ez e-hoki, vagy valódi?

Pont ezzel kapcsolatban kerestem egy topikot, hogy ez a jarvany elott is volt vagy ezek csak ilyen kenyszerszulte megoldasok? Utobbira tippelek, mert e-sport meg asztalitenisz volt eddig is, de nehezen tudom elkepzelni, hogy ez eles, s nem gyakorlas.


Bomba jó hír! Már fogadhatunk is a visszatérő Bundesligára!

Szerdán zöld utat kapott a német liga, a bajnokság folytatásához, és már azt is tudjuk, hogy következő hétvégén (május 16-18) fog erre sor kerülni. Olvasd tovább