bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Bucak77 Dátum május 02, 2022, 17:31:05Eddig minden freebetet problémamentesen felhasználtam, ma is 1 óra körül megláttam hogy kaptam, ott is volt a rublika hogy 1500ft felhasználása, majd most hirtelen eltűnt  :crazy: live chat ahogy látom megszűnt létezni mert csak ilyen virtuális asszisztens van  ;D  nektek is megvan még vagy másnak is eltűnt a freebet?

Nálam sem látszik.

Mostmár megjelent, gyorsan fel is használom nehogy megint felszívódjon  ;D

Bet365 élmények:

Tettem ma pár fogadást 2 különböző kosárlabda mérkőzésre. Élőben tettem, a meccs véget ért a vesztes fogadásokat kiértékelték, de maradt 3 nyertes fogadás amit nem. A felvehető most funkció se elérhető. Vártam pár órát majd írtam nekik mire közölték hogy megszakadt a kapcsolat a mérkőzéssel (bár ez eseben nem értem hogy értékelték ki a vesztest), mondom jó de fent van mindenhol a végeredmény. Azt mondták a chat-en hogy küldjek linket, átküldtem 4-5 eredmények gyűjtői oldalt, azt mondták az nem jó, fogtam megkerestem a liga hivatalos oldalát a hivatalos eredménnyel, átküldtem, erre meg azt mondtják nem támogatja a böngészőjük az oldalt (lol).
Szóval úgy fest a nyertes fogadásra keresztet vethetek. Évek óta játszok náluk de azért ez már elég erős... :bash:

Ki fogjak ertekelni, nem marad ugy.

Megertem a türelmetlenséged, en is irni szoktam ilyenkor nekik, de meg sose maradt ugy.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 07, 2022, 17:45:52Ki fogjak ertekelni, nem marad ugy.

Megertem a türelmetlenséged, en is irni szoktam ilyenkor nekik, de meg sose maradt ugy.

1et kiértékeltek a másik kettőt törölték hogy "rosszul voltak feltüntetve a szorzók"... szép  :noway:

Sziasztok !

Én szerbiában élek és nem tudom elérni a bet365 oldalát van valami tippetek hogyan tudnám elérni az oldalt?

Ha nem fogadnak szerbiabol játékosokat akkor sehogy, max ha elkoltozol oda ahonnan lehet regelni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 15, 2022, 17:14:31Ha nem fogadnak szerbiabol játékosokat akkor sehogy, max ha elkoltozol oda ahonnan lehet regelni.

igen valoszinu akkor ezert elfogok innen költözni csak ezért....

köszi !!!!!

Sajnos nincs mas mod mert nem az allampolgarsag a lenyeg hanem a lakohely es hogy honnan akarsz jatszani. Tehat nem a szerb állampolgárok nem jatszhatnak hanem akik Szerbiaban elnek.

Sajnos a vpn sem megoldas. A bet365 nem szereti, hiaba tudnal igazolni egy magyar cimet.

Idézetet írta: ZoliH85 Dátum május 15, 2022, 16:58:03Sziasztok !

Én szerbiában élek és nem tudom elérni a bet365 oldalát van valami tippetek hogyan tudnám elérni az oldalt?

@ZoliH85

Attól függ, hogy mi a cél? Ha csak a bet365 ajánlatát szeretnéd böngészni, akkor számodra megoldás lehet egy VPN. Ha viszont játszani szeretnél, s a bet365 nem engedélyezi (mert ilyen is van), hogy Szerbiából regisztrálj, akkor sajnos nem tehetsz ellene.

sziasztok van olyan vpn szolgáltató, amivel magyar ip-vel el lehet érni az oldalt? Nord vpn és cyberghost szerverei (magyar ip címei) sajnos tiltva vannak náluk.

Bar a technikai reszehez nem ertek, nem ajanlom a vpnt, mert tudjak hogy vpnt hasznalsz es nem fog mukodni. Nem veletlenul nem megy az a ketto amit leirtal.

Ajánljatok már nekem egy bankot meg egy számla -kártyatípust (Visa jobb lenne?), ami gyakorlatban hasznaalható bet365, unibet be-kifizetéshez!

Otp-t tudom hogy jó, de az most nem megfelelő, illetve a K&H nem működik, azt is vágom!

Múlt hétig én is csak skrillel tudtam befizetni az Unire K&H-s kártyával(mastercard), de aztán a hitelkártya opciót választva minimális pluszköltséggel engedte.

KandH-t kihagynám. Az Otp meg nem opció.

Hátha valaki Erstenel vagy Cib nél megerősíti hogy működik a dolog...