Unibet 2016-os adventi naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A karácsonyi visszaszámlálás kezdetét veszi 24 izgalmas promócióval! A kaszinótól és nyerőgépektől kiindulva, a bingón át a pókerig és fogadásokig, minden nap egy ÚJ ajánlatot találsz az Unibetnél egészen karácsonyig.


A promóció során összesen €500 000-nyi ajándékot osztanak ki!

Karácsonyig az alábbi ajánlatok várnak rád:

- különleges sportfogadás promóciók
- ingyen pörgetések a kaszinóban
- bingó voucherek
- ingyenes póker versenyek

Mit kell tenned?

1. Regisztrálj MOST és a 10.000 forintos kezdőbónuszon kívül egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban részesülsz ha általunk regisztrálsz!
2. Szerezz egy ajándékot minden nap Karácsonyig


Részvételi feltételek:

Az Adventi Naptár promóció december 1. és 24. között fut.
Az Adventi Naptár promóció 24 különböző, napi ajánlatból áll.
A 24 önálló promóció mindegyike saját részvételi feltételekkel rendelkezik, amit a napi promóció oldalán találhatsz meg.
Minden napi promócióban való részvétel feltétele a feliratkozás, ez csak akkor nem igaz, ha a részvételi feltételekben másként van leírva.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori módosítására/visszavonására.
A játékban való részvételhez legalább 18 évesnek kell lenned. Háztartásonként csak egy bónusz elérhető.
Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.
Az üdvözlő bónuszra saját részvételi feltételek vonatkoznak.
Egy személy csak egy számlát nyithat.
Abban az esetben, ha a Részvételi feltételek angol nyelvű és bármely egyéb nyelvű változata között ellentmondás, vagy különbözőség áll fenn, az angol nyelvű változat tekintendő érvényesnek.


Unibet Adventi Naptár - 1. Nap: 10 Ingyen pörgetés!



Gonzo már el is kezdte a karácsonyi ajándékok kiosztását, a Secrets of Christmas 10 ingyenes pörgetése pedig a számládon vár! Egyszerűen nyisd meg a Secrets of Christmas nyerőgépet a számítógépeden vagy a mobileszközödön és használd fel az ingyen pörgetéseket!

De ez még nem minden!

Játssz 50 € vagy 100 € értékben a Secrets of Christmas játékban még ma, és további ingyenes pörgetésekhez juthatsz!

Hogyan szerezhetsz további ingyenes pörgetéseket?

1. Regisztrálj az Unibetre (amennyiben általunk regisztrálsz, akkor egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz)
2. Iratkozz fel a promócióra
3. Játssz a Secrets of Christmas nyerőgépen valódi pénzes módban
4. Az ajánlat december 1-én, a 0:00-23:59 közötti időszakban érvényes
4. Az ingyenes pörgetéseket holnap 16:00-kor írjuk jóvá

Hány ingyen pörgetést szerezhetsz?
•    50 € megforgatásával 10 ingyenes pörgetést szerezhetsz
•    100 € megforgatásával 25 ingyenes pörgetést szerezhetsz

Iratkozz fel a promócióra, hogy holnap jóváírjuk az ingyenes pörgetéseket!

A fel nem használt ingyenes pörgetés 7 nap után lejár. Minden ingyenes pörgetésből származó nyeremény bónuszpénz. A bónuszpénz csak ezeken a nyerőgépeken forgatható meg. A bónuszpénzt 30 napon belül kell megforgatni. Az ingyenes pörgetéseket a Secrets of Christmas nyerőgépen írjuk jóvá.


Sok szerencsét és figyeld a további napi nyereményeket!

Valami csoda folytán sikerült is 70eurót kipörgetnem!  ::)
Biztos vmi barátságos forgatási követelmény van rá...  :o

Nekem 1.35 eurot adott, aztán második nyomásra(élesben) 50 centesen 35 eurot. Forgattam egy ideig 1 euróson, és 12405 forint lett mire sikerült az elérhetőbe tenni. Sajnos utána megéreztem néhány élő meccset... :bash:

Ha jól emlékszem, 25X kell megforgatni. Mintha azt olvastam volna a feltételekben.

Esetleg abban tudna valamelyikőtök segíteni,hogy hol tudom ellenőrizni hogyan állok a forgatással? megnéztem már az összes menüpontot,de sehol nem találtam!
Ha jól emlékszem,más oldalakon megtalálható mennyit forgattam már meg és mennyit kell még....
Persze pont a mai napon nem működik a chat funkció...  :-\

Unibet Adventi Naptár - 2. Nap: Szerezz 1500Ft-os kockázatmentes fogadást!!



Játssz a kaszinóban a mai nap folyamán 5000Ft értékben és szerezz egy 1500Ft-os kockázatmentes fogadást Gonzo segítségével!

Hogyan működik?

1. Amennyiben még nincs számlád, akkor Regisztrálj (általunk regisztrálok egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülnek)
2. Jelentkezz be és lépj a Számlám, Bónuszaim menübe
3. Fogadd el a bónuszt
4. Játssz legalább 5000Ft értékben a kaszinóban a bónusz elfogadásától számított egy napon belül
5. Lépj a Számlám, Aktív bónuszaim menübe és aktiváld a kockázatmentes fogadást
6. Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást és ha veszít, visszaadják a tétedet 1500Ft-ig!

Figyelem: egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz. Amennyiben egy második ajánlatot is elfogadsz, úgy az első bónuszod és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.

Ne feledd, Gonzo Adventi Naptárja minden nap más-más ajándékkal vár! Nézz vissza holnap is!

Ez a mai "ajándék" nem tetszik. Remélem lesz még ilyen ingyenes pörgetés. :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 02, 2016, 10:04:38
Esetleg abban tudna valamelyikőtök segíteni,hogy hol tudom ellenőrizni hogyan állok a forgatással? megnéztem már az összes menüpontot,de sehol nem találtam!
Ha jól emlékszem,más oldalakon megtalálható mennyit forgattam már meg és mennyit kell még....
Persze pont a mai napon nem működik a chat funkció...  :-\

Számlám/Aktív bónuszom/és ott találod meg, hogy fogadáson vagy kaszinóban mennyit kell még megforgatnod..

Én is itt kerestem,de sehol semmi...
Mellékletben küldök egy printscreent,hátha látszik! :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 02, 2016, 12:56:19
Én is itt kerestem,de sehol semmi...
Mellékletben küldök egy printscreent,hátha látszik! :)

hello

a főoldalon az első banner

http://pichost.me/2042507/

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 02, 2016, 13:20:51
hello

a főoldalon az első banner

http://pichost.me/2042507/

Köszi,h próbálsz Te is segíteni,de így se semmi... Nem akarom szét offolni a topic-ot,de valami nem stimmel szerintem,mert ennyire béna nem vagyok! :)
Holnap hátha aktív lesz a chat és rákérdezek! ;)

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 02, 2016, 13:32:19
Köszi,h próbálsz Te is segíteni,de így se semmi... Nem akarom szét offolni a topic-ot,de valami nem stimmel szerintem,mert ennyire béna nem vagyok! :)
Holnap hátha aktív lesz a chat és rákérdezek! ;)

akkor valami a böngésződdel lehet
ha rákattintok a bannerre, akkor ez jön elő:

http://pichost.me/2042510/

nem offolod szét, sztem ez pont ennek a témája