Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jól kezdődik az idei év...

"Szia Webmaster,

Én vagyok a link manager, kaszinó kapcsolatos webhelyek.Nemrég jöttem át a webhelye, keresés, és a látogatók számára hasznos és informatív található.Én vagyok a folyamatban, annak érdekében, hogy a link Népszerüség és a forgalom az én-m telek, I am looking for a kaszinó, a sport és az online játékok, jó minőségű webhelyek.

Mint te tud link exchange történik annak érdekében, hogy növeljék ezek rangsorolását, a kereső mindkét fél számára előnyös. Így a kölcsönös előnyökkel járó azt szeretném, hogy 3 módon link Exchange-kapcsolat az Ön honlapján, cserébe én akarat felad a hivatkozás ugyanazt a témát, és késedelem nélkül érték ugyanazon az oldalon.

Ha azt szeretné, hogy vitassák meg ezt további, ne habozzon kapcsolatba lépni velem. Reméljük, a helyes együttműködés kérjük ne figyelmen kívül hagyja az e-mail és nekünk a lehetőséget, hogy jóváhagyja a megbízhatóság.


Olyan korábbi válaszokat számítottam!"

Ez egy együttműködés szeretne lenni... ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 09, 2012, 10:48:54
Ez egy együttműködés szeretne lenni... ;D

Gondolom, kihagyod.  ;D

A lényeg, hogy a levelet nem a google translate-tel fordította le... ;D

Idézetet írta: rosco Dátum január 09, 2012, 12:01:38
A lényeg, hogy a levelet nem a google translate-tel fordította le... ;D

Nem, szóba sem jöhet a google...:D


Átkelés a Balatonon Hummerrel sikeresen!

Hummer és a Balatonátkelés...

Akinek nem fáj a Malév hiánya az égen,
az járjon Hummerrel a jégen! ;D

Egyébként állítólag a második azért ment, hogy kimentse a beszakadt haverját. Mennyire lehet retardált ha az ugyanolyan kocsijával ugyanúgy rámegy a jégre, mint a beszakadt haverja? El tudom képzelni a meglepődöttséget  :D :D

Idézetet írta: psychocska Dátum február 08, 2012, 15:26:51
Mennyire lehet retardált ha az ugyanolyan kocsijával ugyanúgy rámegy a jégre, mint a beszakadt haverja?

Tiszta elme ilyet nem csinál... :pimp:  ;D ;D


Idézetet írta: Lacapi Dátum február 09, 2012, 12:01:07

Ez meg viccnek is rossz volt! Bar ahogy haladnak a dolgoz,kb. 100ev mulva ez lesz a helyzet.Csak ki a p***a dolgozza ki a segelyeket majd neki? 8)

google a barátod, úgy látszik a magyarokat különösen kedveli...



Azoknak, akik a gömböt szeretik! Vagy inkább a gömbölyűt...  :great: