Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Horváth Ferenc, a Szigetszentmiklós edzőjének nyilatkozata a ZTE ellen elvesztett meccs után  :D

Horváth Ferenc: Nehéz bármit is mondani erről a találkozóról. Ezt nem a játékosok döntötték el, a két csapat egálban volt, de a három "légióssal", Stevie Wonderrel, Csaloviccsal és Zavarovval nem bírtak..




Úristenn ???

Ez a krisztofel mekkora egy anyaszomorító paraszt.. Alekosz legalább kultúráltan oltja a csávót, de ez a gyökér.. BESZARÁS :great: :great:

gyökér krisztofel :noway: :noway: :noway:

Komolyan az ilyen embereket miért nem lehet lelőni? Mondjuk még azt a golyót is sajnálom h egy ekkora tuskóban üssön lyukat.....! :bash: :bash: :bash:

Tűzre veletek..... :redchug: :redchug:

Wayne Rooney prostija Mario Balotelli vagy egy tévés törpe gyerekét várja
Jenny Thompson akkor került be két éve a hírekbe, amikor kiderült, vele csalta meg Wayne Rooney az akkor terhes feleségét. Aztán legközelebb akkor, amikor kiderült, egy darabig Mario Balotelli, valamint Josh Bennett prostija volt. Most pedig gyereket vár karácsonyra, és azt mondja, öt apajelöltje van, koztük a híres focista és a tévés szereplő.

...
Mielőtt pedig megismerkedett volna Balotellivel Manchesterben összefutott Josh Bennettel, aki a Hét törpe című reality egyik szereplője, valamint a Harry Potter és a halál ereklyéi filmváltozatában játszott goblint, bár ezt csak Bennett állítja, hivatalosan nem szerepel a stáblistán. Mindketten részegek voltak, és Bennett lakásán kötöttek ki. Thompson most azt mondja, Bennett is az apajelöltek között van, de akkor, amikor megvolt a kaland, még nem volt annyira biztos benne, hogy volt aktus is.

"Nagy hiba volt lefeküdnöm Joshsal. Nem a méretei miatt, hanem mert egyéjszakás kaland volt, én pedig nem vagyok olyan lány.
:) és így tovább:
http://velvet.hu/celeb/2012/09/19/mario_balotelli_vagy_egy_teves_torpe_is_az_apja_lehet_wayne_rooney_prostija_gyerekenek/

#277 szeptember 19, 2012, 19:59:54, csacsa44


a találkozón nem vágunk le egy malackát?  :D

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 19, 2012, 19:29:52


a találkozón nem vágunk le egy malackát?  :D

Pont, mint egy víziló..  ;D Tavaly egyébként beszéltünk disznóvágásról is.  :D


És jött a kérdés, gondoltam szavazzunk! ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 22, 2012, 10:53:21
És jött a kérdés, gondoltam szavazzunk! ;D


Te nem vagy tiszta  :D  :D :D persze, hogy nem az, 18 évesen ( szerintem már az ütőt is kipróbálta   ;D)


Mésnem Murray lekezelte a vegyespáros alkalmával :D

Szerinted szűz még Laura Robson teniszező?

igen
    5 (17.9%)
nem
    18 (64.3%)
passz
    5 (17.9%)

:D