Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gyuri Ladát vásárol

Itt nincs olyan, hogy 80%, vagy jó vagy szar ;D

A Mount Rushmore, Kanadából nézve... :DDD




Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy veszítsek el 200.000 Ft.-ot kétesélyes meccseken?
Van egy a tippjátékhoz hasonló játék, ahol 200.000 Ft. "virtuális" pénzem van. Kitaláltam, hogy ott elveszítem mindet(teszem az irreális tippeket), a bet365-ön meg mindig megteszem az ellenkezőjét(ami reális) és akkor ott lesz 200.000 Ft. valódi pénzem. Mindig az irreális tippek jönnek be, nem gondoltam, hogy ilyen rohadt nehéz elveszíteni 200.000 Ft.-ot.
Nem akartam a fogadási stratégiák topicba írni, mert nem akarom elkomolytalanítani, de szerintem ez is egy jó stratégia. Kinézzük, mi a biztos meccs, utána megtesszük az ellenkezőjét.
Ha valakinek van valami jó módszere a veszítésre, írja már meg. Köszönöm.

Idézetet írta: foglalt Dátum október 16, 2012, 19:28:18
Ha valakinek van valami jó módszere a veszítésre, írja már meg. Köszönöm.

Aranyköpés :D

Told fel a 200 000 ret  hogy Andora nyer játszál meg 10 feletti szorzókat  fogadj páros páratlanra  :redchug: ;D

   



Beindult a bolt:)
Tegnap sikerült elveszítenem 10.000 Ft.-ot a játékon (amit így ugye megnyertem a bet365-ön) így már csak 190.000-et kell elveszítenem. A Temuco-Iberia és az Univ. Catolica-Magellanes meccsekkel sikerült ázsiai handicappel.  Másik három chilei meccs is bejött volna, csak egész nap ástam, és már nem volt kedvem este megtenni őket.
Remélem Milan nem fog megharagudni, de ebben a hónapban a tippjátékot is a módszer tesztelésére használom,-a múlt hónapban megnyertem a Wettpédiát, a Betpedián pedig 2. lettem(azokat nem ezzel a módszerrel csináltam) és most lazítok. 10 pont = 10.000 Ft. Mondjuk már vagy három napja azon pedálozok, hogy sikerüljön lemennem -59 pont alá, de még mindig csak -36-on állok.

A megteszem Andorrát 10-es oddsal 200.000 Ft.-tal azért nem jó, mert akkor pl. Hollandiát az 1.001 -es oddsal 689 millió Ft.-tal kellene megtennem a fogadóirodánál, de le van kötve a pénzem a bankban, és nem akarom feltörni, meg mire átutalom a 689 milliót a bank utalási jutaléka elviszi a profitomat.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 18, 2012, 02:05:41
Szavazzatok!  :D

Mikor megláttam, tudtam, hogy ezt te kérdezed :D  :redchug:

ha lezárod, akkor kérdezd meg a meggymagot, olyan embert sokat ismerek, nyelik mint nők a .......  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 18, 2012, 19:09:20
ti hol éltek  ;D

Én is csodálkoztam, a munkahelyen a dolgozók ették nyáron a meggyet meg a cseresznyét is magostul, nem hittem el, de mégis igaz  (nők) :o  :D Holnap megkérdezem, hogy a barack magot is le e nyelik  ;D

Hogyan veszítsek el 200.000 Ft.-ot  3.rész

Továbbra is teszem az irreális tippeket, erre a következő eredmények születnek:
- Roger Vasselin megveri Dolgopolovot
- Petkovic legyőzi Jankovicot
- A Moszkva döntetlent játszik a Partizan Belgráddal (kosár euroliga)
- A Boston Celtic 30 ponttal megveri a Brooklynt

Így rohadt nehéz lesz elveszíteni a 200.000 Ft. virtuális pénzt. Már komolyan kezdem fontolgatni, hogy a fogadóirodánál teszem az irreális tippeket, a játékon meg a valószínűeket. Akkora plusszban vagyok a játékon mint az állat. Lehet tényleg fel kellene venni a módszert a fogadási stratégiák közé.

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2012, 18:42:30
Mikor megláttam, tudtam, hogy ezt te kérdezed :D  :redchug:


Azt a ku.va, egyedül csak én zabálok csutkát?  ;D