Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Anno dédapám mondta. hogy neki nincs ideje magozni, kevesebb idő jut a nőkre. Azóta nem rágok. ;D ;D

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2012, 20:55:34
Én is csodálkoztam, a munkahelyen a dolgozók ették nyáron a meggyet meg a cseresznyét is magostul, nem hittem el, de mégis igaz  (nők) :o  :D Holnap megkérdezem, hogy a barack magot is le e nyelik  ;D

Faterom is tolja a magot ;D Én meg még néha a dinnyéből is kipiszkálgatom... ::)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 19, 2012, 08:53:31
Azt a ku.va, egyedül csak én zabálok csutkát?  ;D

Milyen íze van? ;D

Idézetet írta: foglalt Dátum október 19, 2012, 08:47:02
Hogyan veszítsek el 200.000 Ft.-ot  3.rész

Továbbra is teszem az irreális tippeket, erre a következő eredmények születnek:
- Roger Vasselin megveri Dolgopolovot
- Petkovic legyőzi Jankovicot
- A Moszkva döntetlent játszik a Partizan Belgráddal (kosár euroliga)
- A Boston Celtic 30 ponttal megveri a Brooklynt

Így rohadt nehéz lesz elveszíteni a 200.000 Ft. virtuális pénzt. Már komolyan kezdem fontolgatni, hogy a fogadóirodánál teszem az irreális tippeket, a játékon meg a valószínűeket. Akkora plusszban vagyok a játékon mint az állat. Lehet tényleg fel kellene venni a módszert a fogadási stratégiák közé.

hehe.  ;D eddig komolyan vettelek, de ezekkel a kamu tippekkel elárultad magad  ::)
mindenesetre jó poén  8)

Marhára nem vicces ;D
Rosol 1.36 - Jaziri 2.75  Melyiknek volt nagyobb esélye? Nem az nyert...
Hradecka - Niculescu első szett 0:6, a második pillanatnyilag 0:2 ennek is nagyon nagy volt a valószínűsége...

Idézetet írta: foglalt Dátum október 19, 2012, 15:42:15
Marhára nem vicces ;D
Rosol 1.36 - Jaziri 2.75  Melyiknek volt nagyobb esélye? Nem az nyert...
Hradecka - Niculescu első szett 0:6, a második pillanatnyilag 0:2 ennek is nagyon nagy volt a valószínűsége...

hűű de kezdő vagy még..

Na na na  ;D

Nem azért vagyunk itt a fórumon, hogy sértegessük egymást,  ;D ;D ;D inkább hogy segítsünk egymásnak minél több pénzt lehúzni a bukiktól. 
Abból a tényből indultam ki, hogy a fogadók 95 %-a mínuszban van, szerencsére mi a fennmaradó 5 %-ba tartozunk. A játékon, amit említettem nem akarok nyerni, így jött az ötlet, hogy megpróbálom elveszíteni a pénzt, úgy is mindig kíváncsi voltam, mi lenne ha az ellenkezőjét tenném a tippjeimnek. Mondjuk azt nem hinném, hogy így a fogadók 95%-a nyerne. Én ezt egy tesztnek szántam, amiről leírom a fejleményeket.  A meccseket nem elemzem, átlagos fogadóként teszem a tippeket (kb. így: a Manchester United nyer, mert az jó csapat, vagy Venus Williams nyer, mert ő híres teniszező, az Argentinos Juniors fog nyerni, mert Maradona is abban játszott:)) Élesben ilyet ritkán csinálok. Megnézem a tippjeiteket, hátha úgy gyorsabban haladok, azt hittem ekkorára már rég ott lesz a pénz a fogadóirodámnál :(

Akkor elnézést. Nem vagyok ám ilyen beszólogatós, de sajnos mostanában sikerül olyanokra ráverni a magánéleti kudarcom(szakítás) okozta traumát, akiknek semmi köze hozzá.Ezért is nem pókerezek és fogadok egy hete már.

Tényleg elnézést.

Nem vagyok sértődékeny fajta ;D

Hálás vagyok neked és gecsomanénak a "negatív kritikáért" , és hogy kijózanítottatok ;D

Ismerjük a sportfogadó kódexet: dühből, türelmetlenségből, részegen stb. ne fogadjunk. Gondolom Te az elsőt próbálod elkerülni, ezért nem játszol mostanában, én viszont elég rendesen beleszaladtam a másodikba  ;D  Türelmetlenül elkezdtem játszani, így is -úgy is meglesz a pénz alapon, megtettem mindenféle hulladék meccset, leginkább a szorzókat figyeltem. Ráadásul azok arbitázsközelben sem voltak. Ez így jó nagy amatőrség volt, nem jellemző rám. Meg is lett az eredménye  :( :( Mostantól komolyan veszem, és majd megírom, mire jutottam. Szurkoljatok nekem, hogy sikerüljön, meg ha van valami tuti vesztes tippetek megírhatjátok.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 19, 2012, 08:53:31
Azt a ku.va, egyedül csak én zabálok csutkát?  ;D

Persze, hogy csak te, meg a malackák az ólban  ;D ;D ;D

azon gondolkodom, hogy van e a körtében mag?  :D

Üdv. Mindenkinek!

Egy szavazást arról is lehetne indítani, hogy felétek is szokott-e járni a TOLLFELVÁSÁRLÓ , vagy csak engem kínoz itt ;D

Gondolkodok itt a tippjeimen, az meg belezavar. Pedig tegnap is volt.
"figyelem, figyelem asszonyok, megérkezett a tollfelvásárló, dunnákat, párnákat, kacsatollat, libatollat, régi használt tollakat, hagyaték tollalkat, bárkinek bármilyen tolla van eladó, tessenek szólni, vagy kézzel inteni, és itt helyben a kocsinál az átvételre kerül a sor"
Már rémálmaimban is a tollfelvásárló érkezik meg. Mindjárt leintem, és odaadok neki pár kifogyott örökírót.

Idézetet írta: foglalt Dátum október 20, 2012, 12:18:46
Üdv. Mindenkinek!

Egy szavazást arról is lehetne indítani, hogy felétek is szokott-e járni a TOLLFELVÁSÁRLÓ , vagy csak engem kínoz itt ;D

Gondolkodok itt a tippjeimen, az meg belezavar. Pedig tegnap is volt.
"figyelem, figyelem asszonyok, megérkezett a tollfelvásárló, dunnákat, párnákat, kacsatollat, libatollat, régi használt tollakat, hagyaték tollalkat, bárkinek bármilyen tolla van eladó, tessenek szólni, vagy kézzel inteni, és itt helyben a kocsinál az átvételre kerül a sor"
Már rémálmaimban is a tollfelvásárló érkezik meg. Mindjárt leintem, és odaadok neki pár kifogyott örökírót.

én is hallottam már  ;D

Idézetet írta: foglalt Dátum október 20, 2012, 12:18:46
Üdv. Mindenkinek!

Egy szavazást arról is lehetne indítani, hogy felétek is szokott-e járni a TOLLFELVÁSÁRLÓ , vagy csak engem kínoz itt ;D

Gondolkodok itt a tippjeimen, az meg belezavar. Pedig tegnap is volt.
"figyelem, figyelem asszonyok, megérkezett a tollfelvásárló, dunnákat, párnákat, kacsatollat, libatollat, régi használt tollakat, hagyaték tollalkat, bárkinek bármilyen tolla van eladó, tessenek szólni, vagy kézzel inteni, és itt helyben a kocsinál az átvételre kerül a sor"
Már rémálmaimban is a tollfelvásárló érkezik meg. Mindjárt leintem, és odaadok neki pár kifogyott örökírót.

+1, hevesben is járja a falvakat

-1, brüsszelben még nem hallottam! :D