Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Itt a liftes szívatásnál azért szerencséje volt a horror kiscsajnak, hogy nem akadt olyan, aki egyből taknyán tenyereli.  ;D

Idézetet írta: Kisfőnök Dátum november 28, 2012, 10:17:23
Itt a liftes szívatásnál azért szerencséje volt a horror kiscsajnak, hogy nem akadt olyan, aki egyből taknyán tenyereli.  ;D

Pont erre gondoltam én is, hogy úgy megijedtem volna, hogy felrúgtam volna, mint a fagyott szart, 8-an mosták volna le a tükörről..  ;D  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 28, 2012, 11:41:45
Pont erre gondoltam én is, hogy úgy megijedtem volna, hogy felrúgtam volna, mint a fagyott szart, 8-an mosták volna le a tükörről..  ;D  ;D
Addig míg ott nem vagy nem tudhatod... Szerintem az első parában hogy hol találom legalább a vészcsengőt én se arra számítanék hogy egyszercsak egy holdkóros kezd el üvölteni a hátam mögött. Én inkább azon csodálkozom hogy senki nem kapott infarktust!  ;D


Idézetet írta: Lacapi Dátum november 28, 2012, 11:50:52
Addig míg ott nem vagy nem tudhatod...

Igazad van, akkor összefosott teli rüszttel rúgtam volna fel..  ;D



Kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatója. Hosszú, de megéri elolvasni :)

Az OGYI úgy visszavágta, mint a kertajtót.
A fogalmazványt eredeti írásmódban, módosítás nélkül lett közzé téve.
(Kici, ócó...)

- "Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula."
- "Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén."
- "Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szervezetében."
- "Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy."
- "Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum."
- "Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez általánosságot megvéve egy hét."
- "Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét."
- "Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való."
- "Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan."
- "Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!"
- "Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula."
Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart.
Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember.
Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli."

;D




sosem értem meg, hogy a nők a  látszólag halálos rémületük közben is tudják a hajukat meg a táskájukat igazgatni ugyanazokkal a nyugodt, megszokott pótcselekvő mozdulataikkal  ;D

egyébként az ilyen videókat én is szeretem, leginkább akkor amikor ilyen magabiztosnak sikeresnek látszó emberekkel játsszák el és nekik jön elő a gyengébbik "énjük" :-D

Heskey jobb focista, mint Messi!
Íme az érvek:  Heskey soha nem hagyott ki tizenegyest, Messi igen. Heskey 61-szer játszott az angol válogatottban, Messi egyszer se. Heskey 7 gólt rúgott az angol válogatottban, Messi egyet sem. Heskey több mint 100 gólt rúgott a Premier League-ben, Messi egyet sem. Heskey fekete, Messi nem. Heskey lábmérete 50-és, Messié 39-es. Heskey lövése bedobást is érhet, Messié nem. Heskey női szebbek mint Messié. Heskey kihagyott egy csomó helyzetet, de csak azért, mert nem akarja a kapusok érzéseit megsérteni, de Messi igen, mert szemét. Heskey több VB-n vett részt mint Messi. Emile több csapatban játszott, mint Messi, ezért Emile sokoldalúbb futballista. Heskeyért több pénzt fizettek átigazolásai során, mint Messiért. Heskey-nek egyértelműen jobb a haja, mint Messinek. Messi szarul játszott a Chelsea ellen a BL-elődöntőben, Heskey ezt sosem tette. Heskey soha nem játszott rosszul a La Liga-ban, Messi igen. Heskey sokkal magasabb, mint Messi, ezért Heskey jobb ember. Heskey tud Xavi és Iniesta nélkül játszani. Heskey csak azért cseréli a csapatait, hogy megmutassa briliáns képességeit, Messi meg a Barcánál marad. Heskey többször játszott az Eb-n, mint Messi. Heskey középső neve 'William Ivanhoe', ez sokkal jobb, mert hosszú, Messié csak szimplán 'Andrés'. Heskey csak rossz menedzserekkel dolgozott, de jól játszott, Messi csak Guardiolával tud. Heskey tud középső védőt játszani, Messi nem.
:2funny:

Mindenki másképp csinálja... ;D