Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hívtak a Real Madridtól hogy lenne egy reklám,lenne-e kedvem együtt szerepelni Kroosal meg pár Madridossal...
Húztam a számat de mondom ám legyen.
50mp-től látható a gólom!
Ezt űbereld CR!

https://www.youtube.com/watch?t=62&v=ZHXiDEYSoC8


Bementem a hivatalba,hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak!
A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul.
Többször volt figyelmeztetve szexuális molesztálásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban.
Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket molesztál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Pénteken megyek a pénzért..  ;D ;D



patyi lehet erre nemet mondani... :great: :great: :great:

Idézetet írta: Ghastly Dátum július 05, 2015, 13:00:02


patyi lehet erre nemet mondani... :great: :great: :great:

Eddig ha megkérdezték hogy nem kéne már nősülni mindig azt mondtam hogy még nem kértek meg. Innentől ez bukta ????

A kánikulára való tekintettel:



-Fagyis bácsi punci ízű fagyi van?
-van fiam!
-akkor kérek egy adagot

-de fagyis bàcsi ez sz@r!
-fentebb nyald fiam fentebb!!!
  ;D


NSO (a gagyi pletykalap):
Jordan Henderson, a Liverpool labdarúgócsapatának középpályása vélhetően a legboldogabb ember Angliában. A játékost a ,,vörösök" délelőtt megnevezték a távozó Steven Gerrard utódjának a csapatkapitányi pozícióban, délután pedig az EA Sports bejelentette, Lionel Messi mellett az ő arca lesz látható a FIFA16 borítóján. Persze az angolok öröme nem volt felhőtlen...

Komment:
Szégyen hogy ez a Henderson válogatott és csk lehet. Igaz ritkán látom játszani. De jó hogy már nem vagyok Pool drukker. Hanem Arsenal.

Epic, nemde?  :D

Hmmm...   Lassabb fordulaton egy próbát megér, nem?
;D


Idézetet írta: Ghastly Dátum június 29, 2015, 22:31:00
Hívtak a Real Madridtól hogy lenne egy reklám,lenne-e kedvem együtt szerepelni Kroosal meg pár Madridossal...
Húztam a számat de mondom ám legyen.
50mp-től látható a gólom!
Ezt űbereld CR!

https://www.youtube.com/watch?t=62&v=ZHXiDEYSoC8

Ghastly :D   :beerchug:

Fradi meccs után...
-Halló, orvosi ügyelet? Kérem azonnal jöjjenek ki, hamarosan agonizálok.
-Mi a panasza?
-Szakad a víz rólam, 220 a vérnyomásom, 140 a pulzusom, szétbasz az ideg, lehet agylágyulást kaptam.
-Történt valami rendkívüli önnel?
-Semmi különös, csak 30 percet néztem a Fradi meccsből.
-Ebben a hősében Fradi meccset nézett?..Küldöm az elmegyógyász kollégát.

Komolyra fordítva. Ezt a Ferencvárost tartják a legnagyobb esélyesnek a bajnoki címre? Akkor milyenek lesznek a kiesők? Szánalmas! Mi lesz - már van is - veled magyar futball?
Esküszöm a Megyei I. osztályban láttam különb meccseket.


Idézetet írta: corsica Dátum július 23, 2015, 20:13:38

Komolyra fordítva. Ezt a Ferencvárost tartják a legnagyobb esélyesnek a bajnoki címre? Akkor milyenek lesznek a kiesők? Szánalmas! Mi lesz - már van is - veled magyar futball?
Esküszöm a Megyei I. osztályban láttam különb meccseket.

Hidd el, hogy ők a legjobbak itthon, szóval ennyit ér a nem létező magyar labdarúgás.  :beerchug:


Idézetet írta: corsica Dátum július 23, 2015, 20:13:38
Mi lesz - már van is - veled magyar futball?

Rég eltemetve, ha valakinek még nem világos.