bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Én nem tartom valószínűnek hogy a bankod szívat. Ha nincs náluk számlád akkor ők nem tudnak pénzt fogadni, te meg azt írtad megszüntetted mielőtt kiutaltad volna a nyereményed. Ha nem létezik egy adott számlaszám oda nem lehet pénzt utalni, vagyis hogy lehet, de automatice visszamegy a pénz, oda ahonnan elindult. Szerintem azt a pénzt nem uatlták át, vagy visszament hozzájuk.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 15, 2018, 13:02:12
beten díjtalan a kifizetés?

Egy hónapban csak egy ingyenes. A többiért levonnak utalásonként 2100 Ft-ot.

Az nem Pinnacle-ön van?!

Akinek nehezen megy az angol annak ott a magyar ügyfélszolgálat, aki viszont angolul kommunikálna velük, akkor ezt itt is megteheti: [email protected]

Idézetet írta: vazul73 Dátum október 19, 2018, 16:46:45

Nem akarok panasszal élni egyelőre, volt tőlük kb. 30 kifizetésem, nem hinném, hogy sumákolnak. Az utalás adatait is azért kérném, hátha valami kiderül belőle, elütöttek valamit, ilyesmi, vagy ha nem, akkor azzal tudnék elindulni a Rafi felé. "Ezeréve" még a régi Betandwinnél volt olyanra példa, hogy parkolt a pénz valahol kifizetésnél és következő hónap elején került vissza a számlámra. Lehet a Rafi szivat, mert otthagytam őket és vártak, amíg meg nem unom, azt mondanak, amit akarnak, a rendszerükbe nem látok bele.

Idézetet írta: Csenii Dátum október 19, 2018, 18:39:40
Én nem tartom valószínűnek hogy a bankod szívat. Ha nincs náluk számlád akkor ők nem tudnak pénzt fogadni, te meg azt írtad megszüntetted mielőtt kiutaltad volna a nyereményed. Ha nem létezik egy adott számlaszám oda nem lehet pénzt utalni, vagyis hogy lehet, de automatice visszamegy a pénz, oda ahonnan elindult. Szerintem azt a pénzt nem uatlták át, vagy visszament hozzájuk.

Azért mert bezártad a számlád, azért még ott szerepelsz náluk. Az az "automatice visszamegy" az nem pontosan igaz. Valahol most lebeg az a pénz.
Személyesen megjártam, hogy egy sikertelen befizetés során 40 napig vártam, míg a pénz visszakerült a bankszámlámra. Mondjuk ez 2005-ben volt.  ;D

Mondjuk teljesen logikus, hogy Nagy-Britannia egyik legnagyobb privát vállalkozása azzal szórakozik, hogy szivatja a szegény magyarokat és a háttérben nem a nemzet gecijének egy újabb húzása (a NER véletlenül nem terjed ki a bankiparra is? dehogynem...).  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum október 20, 2018, 07:49:47
Mondjuk teljesen logikus, hogy Nagy-Britannia egyik legnagyobb privát vállalkozása azzal szórakozik, hogy szivatja a szegény magyarokat és a háttérben nem a nemzet gecijének egy újabb húzása (a NER véletlenül nem terjed ki a bankiparra is? dehogynem...).  ;)

Ha egy mód van rá, mellőzzük a káromkodást. Köszönöm.  ;D

Hol itt a káromkodás?Az ondo=geci magyarositva! :-) Mellesleg a szivatással egyetértek.Lopni csak nagyban szépen ahogy a csillag megy az égen!Sokat tanultak Lajostól.:-)

Idézetet írta: SPF Infó Dátum október 20, 2018, 09:41:37
Ha egy mód van rá, mellőzzük a káromkodást. Köszönöm.  ;D

Elnézést kérek, viszont az illető szó egy pozitiv dolog: egyesek imádják, és nem utolsó sorban a jövő is ebből alakul.  ;D Szóval a geci egy jó dolog.  :)

Idézetet írta: Milan Dátum október 20, 2018, 07:49:47
Mondjuk teljesen logikus, hogy Nagy-Britannia egyik legnagyobb privát vállalkozása azzal szórakozik, hogy szivatja a szegény magyarokat és a háttérben nem a nemzet gecijének egy újabb húzása (a NER véletlenül nem terjed ki a bankiparra is? dehogynem...).  ;)
Szerintem úgy érdemes írni, hogy O1G.
Ugyanis ezzel mellőzve van a káromkodás, viszont eléggé sokan tudják azt, hogy milyen szavakat rejtenek az "O1G" szám és betűk.
Akik pedig még nem tudják, hogy mi az az "O1G", azok közül - valószínűleg - többen a kíváncsiság miatt utána fognak nézni annak, hogy vajon mit is jelenthet az a bizonyos "O1G".
;) ;) ;) ;) ;)

Idézetet írta: csabax Dátum október 21, 2018, 09:21:53
Szerintem úgy érdemes írni, hogy O1G.
Ugyanis ezzel mellőzve van a káromkodás, viszont eléggé sokan tudják azt, hogy milyen szavakat rejtenek az "O1G" szám és betűk.
Akik pedig még nem tudják, hogy mi az az "O1G", azok közül - valószínűleg - többen a kíváncsiság miatt utána fognak nézni annak, hogy vajon mit is jelenthet az a bizonyos "O1G".
;) ;) ;) ;) ;)

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek__8906050-mit-jelent-az-o1g

Only One God!  ;D ;D ;D


#7256 október 23, 2018, 16:57:15, csatarid
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Juventusra
A Man Utd csapata október 23-án, kedden a Juventus ellen lép pályára a Bajnokok Ligájában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek. Feltételek érvényesek.



Idézetet írta: csatarid Dátum október 23, 2018, 14:19:41
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Juventusra
A Man Utd csapata október 23-án, kedden a Juventus ellen lép pályára a Bajnokok Ligájában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek. Feltételek érvényesek.


Ti megkaptátok az ajánlatot, csak engem hagynak ki egy ideje a szórásból?

Idézetet írta: Assassin Dátum október 23, 2018, 18:14:19
Ti megkaptátok az ajánlatot, csak engem hagynak ki egy ideje a szórásból?
Én meg.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 23, 2018, 14:19:41
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a Man Utd v Juventusra
A Man Utd csapata október 23-án, kedden a Juventus ellen lép pályára a Bajnokok Ligájában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek. Feltételek érvényesek.


jah, meg
nekem 7500-as volt