Paris Saint-Germain mezt nyerhetsz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tied lehet egy eredeti Paris Saint-Germain mez

Fogadj az Unibetnél bizonyos Paris Saint-Germain meccsekre és ezáltal jogosultságot szerezhetsz a nyereménysorsolásra, amelyen egy gyönyörű Paris Saint-Germain Jordan mezt nyerhetsz.
Ne maradj le a párizsi címvédők egy bajnoki meccséről sem, kövesd őket élőben az Unibet TV-n.

Hogyan működik a nyereménysorsolás?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a promócióra.
  3. Fogadj legalább 1.500 Ft értékben a Paris Saint-Germain lehetséges góllövőire a Lille elleni meccsen április 14-én.
  4. Minden nyertes fogadás feljogosít téged a nyereménysorsoláson való részvételhez.
  5. A nyertes játékosokkal április 15-én fölveszik a kapcsolatot.

Április 14., Vasárnap
21:00 - Lille - Paris Saint-Germain    4.40    3.80    1.78


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.04.12. (07:40).

Részvételi feltételek
A prómócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
A fogadásokat 2019. április 11. és 2019. április 14. (CET) között kell megkötni a részvételhez.
A 2019. április 11-e előtt megkötött fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Minimum 1500 Ft téttel kell fogadni a Lille vs. Paris Saint-Germain bajnokira.
A megszabott meccsen csak a Góllövő, illetve a Scorecast/Wincast opciókra kötött fogadás jogosít fel a promócióban való részvételhez.
Minden egyes megfelelő fogadás feljogosít a részvételhez.
Az előzetesen megkötött és az élő fogadások is számítanak.
A szimpla és a kötésben megtett fogadások is számítanak.
Nincs minimum odds, bármekkora megfelel.
A Cash Out fogadások nem számítanak.
A sorsolás április 15-én 19:00 (CET) előtt megtörténik.
Összesen 10 Paris Saint-Germain Jordan mezt sorsolunk ki. Amennyiben speciális méretre van szükséged, az meghosszabbíthatja a postázást.
Belső üzenetben vagy telefonon vesszük fel a kapcsolatot a nyertesekkel.
A promóció ideje alatt egy játékos csak egy díjat nyerhet.
A tárgynyeremény nem váltható pénzre.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa, vagy leállítsa a promóciót.
Az Unibet felhasználási feltételei érvényesek.
A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja: 09/04/2019 13:39

Tied lehet egy eredeti Paris Saint-Germain mez

Fogadj az Unibetnél bizonyos Paris Saint-Germain meccsekre és ezáltal jogosultságot szerezhetsz a nyereménysorsolásra, amelyen egy gyönyörű Paris Saint-Germain Jordan mezt nyerhetsz.
Ne maradj le a párizsi címvédők egy bajnoki meccséről sem, kövesd őket élőben az Unibet TV-n.

Hogyan működik a nyereménysorsolás?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a promócióra.
  3. Fogadj legalább 1.500 Ft értékben a Paris Saint-Germain lehetséges góllövőire a Monaco elleni meccsen április 21-én.
  4. Minden nyertes fogadás feljogosít téged a nyereménysorsoláson való részvételhez.
  5. A nyertes játékosokkal április 23-án fölveszik a kapcsolatot.

Április 21., Vasárnap
21:00 - PSG - Monaco    1.50    4.90    5.50


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.04.18. (07:10).

Részvételi feltételek
A prómócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
A fogadásokat 2019. április 17. és 2019. április 21. (CET) között kell megkötni a részvételhez.
A 2019. április 17-e előtt megkötött fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Minimum 1500 Ft téttel kell fogadni a Paris Saint-Germain vs Monaco bajnokira.
A megszabott meccsen csak a Góllövő, illetve a Scorecast/Wincast opciókra kötött fogadás jogosít fel a promócióban való részvételhez.
Minden egyes megfelelő fogadás feljogosít a részvételhez.
Az előzetesen megkötött és az élő fogadások is számítanak.
A szimpla és a kötésben megtett fogadások is számítanak.
Nincs minimum odds, bármekkora megfelel.
A Cash Out fogadások nem számítanak.
A sorsolás április 23-án 19:00 (CET) előtt megtörténik.
Összesen 10 Paris Saint-Germain Jordan mezt sorsolunk ki. Amennyiben speciális méretre van szükséged, az meghosszabbíthatja a postázást.
Belső üzenetben vagy telefonon vesszük fel a kapcsolatot a nyertesekkel.
A promóció ideje alatt egy játékos csak egy díjat nyerhet.
A tárgynyeremény nem váltható pénzre.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa, vagy leállítsa a promóciót.
Az Unibet felhasználási feltételei érvényesek.
A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja: 17/04/2019 13:39

#2 április 24, 2019, 11:52:19, SPF Admin
Az ajánlat a párizsiak Rennes elleni mérkőzésükön is érvényes

Fogadj legalább 1.500 Ft értékben a Paris Saint-Germain lehetséges góllövőire a Rennes elleni meccsen április 27-én. Olvasd tovább!

Április 27., Szombat
21:00 - Rennes - PSG:    10.50    6.75    1.20


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.04.24. (11:19).

A kezdeményezés szerintem eléggé jó, egy ilyen Jordan-féle PSG mez nem olcsó, pláne, hogy többet is sorsolnak belőle. Amire figyeljetek az ajánlattal kapcsolatban, hogy aznap már a Monaco ellen például nem lehetett fogadni, érdemesebb előbb megtenni a téteket. Lehetséges, hogy a hétvégi bajnokin (Rennes) ez másképp lesz, de mikor beléptem vasárnap, hogy jelentkezzek a játékra, már azt írták, hogy véget ért a promóció.