Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 13, 2013, 14:16:32
Ajáljatok már légyszives olyan termet ahol megéri pörgetni a bónuszt? Vagy mondjatok egy konkrét példát, hogyan lehet minél kisebb kockázattal, úgy nem kell baromi hosszú időn keresztül nyomkodni? nem a win-win és az 5 napos ingyen bingóra gondolok. Minden teremnél amit látok a max szelvények száma 72.
Én úgy szoktam,pl.ma is,hogy minél kevesebb játékos legyen egy teremben pl.ma 20an voltunk és a 72szelvényből vettem 36ot,szerencsém is volt,mert megnyertem a bingót igy nyertem 12fontot.Ha bukom akkor megint próbálkozom hisz a bónuszt csak igy tudom forgatni.A win-wint nem tudom már játszani,hisz már az összes szelót megvettem 2napra előre.

A newbie játékokra is tudok előre jelentkezni vagy a gép előtt kell üljek az adott órákban?

Illetve ha jelentkezek a win-win játékokra akkor az oldalnak futnia kell folyamatosan? Most nem tudom mi van, ma jelentkeztem az összes win-win játékra, azonban belépek semmit sem mutat, a history is üres, pedig mást is játszottam, illetve nem lett egy penny sem pluszba a számlámon.

#17 november 13, 2013, 16:54:56, fili76
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 13, 2013, 16:10:50
A newbie játékokra is tudok előre jelentkezni vagy a gép előtt kell üljek az adott órákban?

Illetve ha jelentkezek a win-win játékokra akkor az oldalnak futnia kell folyamatosan? Most nem tudom mi van, ma jelentkeztem az összes win-win játékra, azonban belépek semmit sem mutat, a history is üres, pedig mást is játszottam, illetve nem lett egy penny sem pluszba a számlámon.
A newbie játékokra nem lehet előre jelentkezni-szelvényeket vásárolni,legalábbis én nem tudtam az összes terem szelvényére igen,igy én,ha időm engedi persze leülök 1-3ig és 8-től 10ig azt hiszem és próbálok nyerni,ma mondjuk nem sikerült,de még az este hátra van.A win-win teremben még nem volt szerencsém.Azt,hogy sikerült-e szelvényt vásárolnod megtudhatod úgy is,ha rákattintasz advance buy-my ticketsre ott látható az összes szelvényed,és itt tudod kiválasztani a napokat,órát következő sorsolásokat is.Én már tegnap  lefoglaltam az összes jegyemet a win-winre.Most próbáltam a kicsi-nagy játékukat ott nyertem 4fontot.A win-win szelók után holnap fogják jóváirni az összeget.Én a tegnapiak után ma kaptam meg reggel.Szoktam figyelni a chatet is,néha ott is sikerül 50centet nyernem azt pedig a bónusz összegemhez rakják.Nem kell mindig a gép előtt ülni én csak akkor szoktam mikor kezdődik az ingyen játék az eredményt ugy is látom,ha nyernék akkor jóváirják azonnal a számlámon-My account-historyban pedig látom ugyis az eredményeket,hogy már megint nem nyertem semmit a win-winen:-)

A Newbies teremben a két óra kezdetén biztosan meg lehet venni előre a jegyeket, ha az autobuy-ra beállítjuk a 20 partit. (a többi beállítás nem is annyira érdekes, mert csak 6 szelvényt és csak ingyen lehet vásárolni ebben a teremben)

Nálam a háttérben mindig megy az oldal, ha vásárolt szelvényem van, így azt nem tudom, hogy ki lehet-e lépni.
Néha egyébként szerverhiba miatt nem veszünk részt a játékban, hiába vásároltunk szelvényeket (ilyenkor utólag jóváírják a tétet), sőt, néha kiléptet, mert nem érzékeli állítólag az internet kapcsolatot, így én jobb szeretek időnként ránézni.

A forgatás és ingyen bingózás időigényes, de ha már pénz sem nagyon kell hozzá és kockázatot sem kell vállalnunk, akkor ne legyünk telhetetlenek.  :)
Másrészt a ráfordított nettó idő,  amikor tényleg aktívnak kell lenni az oldalon, az óránként pár másodperc...
(vagy naponta pár perc)

Korábban már regisztráltam ide, be is akartam fizetni,de nem találtam skrilles lehetőséget. Megkérdeztem chaten, azt mondták kéne lennie, de én továbbra sem találom..Miután rámentem az all methodra, csak paysafecard,ukash meg kártyás lehetőség van..

Csak irnom kellett és 1órán belül nyertem 10fontot a win-win játékban.1sorom majd 2sorom lett. :beerchug:

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 13, 2013, 18:53:13
Korábban már regisztráltam ide, be is akartam fizetni,de nem találtam skrilles lehetőséget. Megkérdeztem chaten, azt mondták kéne lennie, de én továbbra sem találom..Miután rámentem az all methodra, csak paysafecard,ukash meg kártyás lehetőség van..

Az "all" pontban, ahol egymás mellett vannak a befizetési módok ikonjai, a végén van egy kis piros (lilás) nyilacska, ilyesmi: >

Ott tudsz tovább lapozni!

A winwin bingón elbukott pénzt, mikor írják jóvá az egyenlegen?

Idézetet írta: Knapp Dátum november 13, 2013, 20:17:49
Az "all" pontban, ahol egymás mellett vannak a befizetési módok ikonjai, a végén van egy kis piros (lilás) nyilacska, ilyesmi: >

Ott tudsz tovább lapozni!

Így jártam én is pont.

Idézetet írta: norbi33 Dátum november 14, 2013, 09:46:22
A winwin bingón elbukott pénzt, mikor írják jóvá az egyenlegen?

Elvileg 48 órán belül, a gyakorlatban másnap délelőtt. (10-11 között szoktam nézni)
Egy új számlánál első alkalommal nem biztos, hogy működik az automatizmus, így ha még nincs rajta, akkor nyugodtan rákérdezhetsz.  :)
A "régi" számláknál már megtörtént a tegnapi veszteségek jóváírása!
Viszont egy napokban regisztrált számlánál csak délután lett jóváírva, nem tudom, hogy a reklamáció hatására vagy eleve azoknál csúszás van...




Szoktatok nyerni a newbie játékon? Én az elsőn amin résztvettem a 20 játékból 1-en sem nyertem :s

Sajnos nekem is 20-ból semmi, de majd legközelebb. Viszont a Win-win bingón már a második játékra 10 fontot nyertem.

Idézetet írta: norbi33 Dátum november 14, 2013, 15:38:24
Sajnos nekem is 20-ból semmi, de majd legközelebb. Viszont a Win-win bingón már a második játékra 10 fontot nyertem.

Én ott sem  :P

Hányan vannak most az újoncok?
Abból lehet számolgatni és akkor számítunk pechesnek, ha mondjuk 30 partinként nyernünk kéne, de 60-ból sem jön össze.

Azért azt írjátok meg, hogy megadták-e a visszatérítést az "újoncoknak" a tegnapi win-win után!

Knapp, én tegnap adtam meg az aliast, mikor játszhatok? Azt hittem már ma, mert termsben  next dayt rnak,de én nem láttam newbie termet 1órakor.