KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: rabona Dátum március 21, 2016, 18:15:13
Mi a bajod ? Normális csevegés folyik, ne rontsd el. Próbáljuk lebeszélni a kollégát, nehogy hibát kövessen el.

Semmi ;D Csak egy poén volt.:)

Én egyébként úgy csináltam tétemelést, hogy 3 szintre bontottam.

3-as oddsokra vadásztam és így néztek ki a tétjeim.

1.szint: 200-300-500
2.szint: 1000-2000-3000
3.szint: 4000-8000-10000

Mondanom se kell elöbb utóbb engem is utolért a végzet, szóval én se preferálom a tétemelést, bár nagyobb önfegyelemmel lehet ment volna.. ::) >:(

#2371 március 21, 2016, 18:50:30, gecsomane
Idézetet írta: davixxx Dátum március 21, 2016, 18:24:48
Semmi ;D Csak egy poén volt.:)

Én egyébként úgy csináltam tétemelést, hogy 3 szintre bontottam.

3-as oddsokra vadásztam és így néztek ki a tétjeim.

1.szint: 200-300-500
2.szint: 1000-2000-3000
3.szint: 4000-8000-10000

Mondanom se kell elöbb utóbb engem is utolért a végzet, szóval én se preferálom a tétemelést, bár nagyobb önfegyelemmel lehet ment volna.. ::) >:(

Ezek a szintek mit jelentenek?
Arra emlékszel, hogy 3-as oddson mekkora volt a vesztőszériád? Illetve a kiválasztott eseményeket között mi volt a kapcsolat az oddson kívül?


Idézetet írta: gecsomane Dátum március 21, 2016, 10:43:38
Jónapot kívánok!

Martingale stratégiában, kétesélyes  fogadásnál egyenlő oddsokon( 2 kimenetel van, egyenlő eséllyel, pl handicap, ~1,9-es oddson) kinek mennyi volt a leghosszabb vesztőszéria?

Rulettasztalnál volt szerencsém élőben látni egymás után 32 db piros számot kipörögni. Ott ha valaki az elején 1000 Ft-al kezdi, akkor a végére már a háza se lett volna elég, hogy tartsa a duplázást.  :D

3 as oddsokat raktam össze általában live-ban. Volt hogy kombiztam, volt hogy raktam pl. 1000-el arra jött 1900 majd 1900 at raktam fel mondjuk egy 1.8 oddsra és jött 3200..

Példa. Raktam 200-al : Elment
300-al: Elment
500-al: Elment

Raktam 1000-el: Jött 3000Ft, befektetés 2000 volt, így a haszon egy ezres.

Ha pl. a 3000 tét jött akkor ugye elötte 4000ért raktam +3000 a mostani tét. Jött 9000 így a profit +2000 volt.

A baj csak az volt ezzel, hogy összevissza raktam, és sokszor csak azért raktam valamit, hogy rakhassam az 1-2 ezres tétet, és hát így elöbb-utóbb borítékolható volt a bukta.

Pedig látok benne amúgy rációt, csak olyannak kell csinálnia akinek nagyobb az önfegyelme. :)

Ehhez kell 29000Ft, viszont elég gyorsan lehet haladni felfele, igaz gyorsan el is lehet bukni. :)

Hehe

Hát igen. Mindegy én 1x kipróbáltam mikor nyertem 90 eurót nyerőgépen, elment, megnyugodott a lelkiismeretem, de többet nem csinálnék ilyet, mert tényleg bármikor bejöhet a bukószéria..

Itt a lényeg, sportfogadásban ennyire állja meg a helyét a duplázós kb.
http://www.inf.unideb.hu/valseg/JEGYZET/valseg/node29.htm

A lényeg.
A köznapi életben akkor mondjuk, hogy két jelenség független egymástól, ha egyik sem befolyásol(hat)ja a másikat. Események nyelvén ez azt jelenti, hogy az egyik esemény bekövetkezése nem befolyásolja (nem is rontja, nem is javítja) a másik bekövetkezési esélyét.

WH-n nálatok betöltenek a játékok? Starburst pl.


Pinnacle - Valakinek volt már olyan hogy ez az iroda utólag korrigált egy eltúlzottnak tűnő szorzót mint pl a bet365?

És ha igen akkor törölte a fogadást vagy meghagyta a korrigált szorzóval?

kérdezd már még meg az összes topicban szerintem, csak tipp

12 hozzászólásodból mindössze egy nem érinti az adózást. Márciusban csak 7 ilyen hszed volt. Februárban is kérdezted, azóta nem hinném hogy sokat változott volna a helyzet. Egyébként beírod itt fent a keresőbe hogy adózás, annyi választ dob ki hogy egész éjjel olvasgathatod.

Mindenhol kérdezted már, csak ott nem, ahol kéne: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.msg607679.html#new
De igazából csak vissza kellene olvasnod, már számtalanszor kitárgyaltuk a témát.


Ha kettős kötésben fogadok és az egyik AH 0, de teszem azt döntetlen, tehát az a fele a fogadásnak érvénytelen lesz, akkor a gyüjtő fogadás si érvénytelen lesz, vagy attól még a fogadás másik fele érvényes lesz?

Köszi!