Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum október 25, 2008, 09:55:12
Eddig ez tényleg kevés, és ha így alakul akkor én is olyan fórum kvaliján indulok, ahol a min 10 ember tuti meg van.

Itt is meglessz a 10 ember...csak még nem is hirdettük, mivel csak az éjszaka tudtam meg, hogy hivatalosan is benne vagyunk a játékban....nem szerettem volna hogyha kihirdetjük, s a végén nem is jutunk be...de most már minden ok.

Ezen a hétvégén kezdődik a reklámozás.  ;)

Én is jelentkeznék a játékra!!

Remélem nem értéktelenedik le 6 $ alá az 1305.50 HUF-om meg hogy nem játszom el valami hülyesgégen ???

Én sem maradhatok le erről a versenyről...igyhát hajrá Sportfogadas.org   :yeah: :yeah: :yeah:

ha meg szukseg van valakire ram is szamithattok

Én is szívesen játszom!
Addig nem teszek ÉLŐ-fogadásokat, hogy maradjon pénzem  ;D

Egyébként mi a fegyvernem? Holdem, stud, HORSE?

Na, akkor már meg is vagyunk 10-en! Helyes, így nem kell másik fórumot keresni az induláshoz Latzka-nak sem! :) Egyébként gondolom a szokásos No Limit Hold'Em lesz a választott fegyvernem...

#21 október 27, 2008, 14:38:10, Latzka
Örvendetes, hogy meg van a 10 ember. Azért még 1-2 ember remélem fog jelentkezni, csak, hogy biztos legyen a biztos.  :beerchug:

Idézetet írta: TiB86 Dátum október 27, 2008, 20:00:06
Milan mikor lesz kinnt a selejtező ? Két dolog miatt érdekel, mert gyorsan lekötném rá a pénzem :) meg már több fórumét látom.

Még nem kaptam értesitést a bwin-től, de amint irnak, úgy közlöm veletek is.

 Helló,sziasztok!

Én is benne lennék egy kis fórumos komoly pókerezésben!!!!!!!

:cya: :cya: :cya: :cya:

Meddig lehet jelentkezni?Mert van bwines számlám de még soha nem utaltam rá mivel nincs olyan bankkártyám amiről egyből menne,meg amúgy se vagyok nagy bwines.És időbe kerül mire felutalok pénzt.Esetleg megoldható hogy barátnőm számlájáról játsszak?Mert ha jól értettem akkor nem számít ki vagyok csak a jelszó kell.Csak azért mert akkor egyből tudnék felrakni.Ha megoldható engem is érdekelne.

Esetleg moneybookers? Vagy azt nem szoktad használni? Idő még van bőven.

Addig szoktam Moneybookersel utalgatni amíg CIBesek voltak,most valami új számlaszámuk van,azt még nem használtam.De ez eszembe se jutott.

Idézetet írta: patyi Dátum október 28, 2008, 20:42:52
Meddig lehet jelentkezni?Mert van bwines számlám de még soha nem utaltam rá mivel nincs olyan bankkártyám amiről egyből menne,meg amúgy se vagyok nagy bwines.És időbe kerül mire felutalok pénzt.Esetleg megoldható hogy barátnőm számlájáról játsszak?Mert ha jól értettem akkor nem számít ki vagyok csak a jelszó kell.Csak azért mert akkor egyből tudnék felrakni.Ha megoldható engem is érdekelne.

A fórum selejtező tornája november 16-án lessz...úgyhogy van még idő ... ;)

Addigra rakok pénzt bwinre és én is beszállnék!

Sziasztok!
Szeretnek jelentkezni en is, de meg nem tudom h fogom megoldani a penzbefizetest a bwin-re, mert az angol kartyamat nem fogadja el, mig magyar bankkartyam mar nincsen! De lehet h baratnom kartyajarol lesz megoldva. Azert ha lehet, szeretnek kerni egy jelszot, es a kovetkezo 2-3 napban meglatom h hogyan tudom ezt megoldani! Koszonom