TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 11, 2013, 18:02:54
Eddig semmi bajom nem volt a tippmiypróval, viszont most, hogy 2500-at sem bírtak hozzámvágni, nagyon meg lesznek szopatva!
Sokkal jobban jártak volna, ha adnak egy kis bónuszt. Így kénytelen leszek megleckéztatni őket!

Talán még folyamatban vannak a jóváírások vagy ne legyek optimista? :D Eddig nálam se jelentkeztek.

Pedig jobban tennék, ha nem cicóznának a keleti blokkal  ;D Ezek még nem tudják, milyen oakland23, ha dühös  ;D

Ja, és arra se sok esély van, hogy újabb AUDI-t gurítanak le SZSZB-be  :crazy:
Pedig várom, hogy hívjanak, de eddig semmi  :)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 11, 2013, 18:13:12
Talán még folyamatban vannak a jóváírások vagy ne legyek optimista? :D Eddig nálam se jelentkeztek.

Nálam se, mondjuk reggel küldtem el őket a ku.va anyjukba..  ;D

Csacsa, egyébként mi volt a tipped a galata-Juve meccsen, és mi lett végül vele?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 11, 2013, 18:19:18
Csacsa, egyébként mi volt a tipped a galata-Juve meccsen, és mi lett végül vele?

Feltételezem nem a kedvence ellen tett.

5000-et kaptam én is. :) Múltkor semmit, így ez haladás.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 11, 2013, 18:19:18
Csacsa, egyébként mi volt a tipped a galata-Juve meccsen, és mi lett végül vele?

Az volt a tippem, hogy a Szrt. Interaktív Főosztály férfi tagjai csinálgatják egymást :megkur: munkaidőben 1.30-ért.. Ez bejött, nyertem vele, a nap tutija volt.  :ok: A másik tippem 3.5 over volt, azt buktam.

#427 december 12, 2013, 03:46:34, CarlosGitanillo
faszomat az ilyen idiótába:

ÉN:

dec. 11. 16:41 (CET)

Nyertem a 'rio2014'-ben 2500 Ft-ot, hogy alakítható kiutalható pénzzé? mi a követelmény ?

---------------

a válasz, agyoniskolázott kollégától:

dec. 11. 17:10 (CET)

Tisztelt Játékosunk!

A RIO2014 játékon elért nyeremény összeget, jelen esetben 2500Ft-ot csak játékra fordíthatja.

Üdvözlettel:Tippmixpro csapata.

Sziasztok!Én azt szeretném mondani hogy évek óta játszok a Szerencsejáték ZRT.nél és a tippmixet és a tippmaxot is játszottam online és amikor lekértem a nyereményem a délelőtti órákban még aznap kezdeményezték az átutalást és  legkésőbb másnapra ha az munkanap volt megérkezett a nyeremény!
A Tippmixpro-n is játszok de úgy kérem le a nyereményem hogy áttöltöm a ZRT-s főszámlámra és onnan kezdeményezem az átutalást mert azt olvastam így gyorsabban megkapom a nyereményem!Így is teszek már hónapok óta és mindig legkésőbb másnapra megjön a nyereményem!
A kérdésem az lenne hogy ma 9:52kor kezdeményeztem a kifizetést átutalással de még mindig az egyenleg naplóban ha lekérdezem az átutalás státuszra az van írva hogy "folyamatban",míg amikor eddig kértem le pénzt akkor általában még aznap már oda volt írva a déli órákban hogy "utalva'" és legkésőbb másnapra de inkább aznapra megjött a pénzem,nem tudjátok ennek mi lehet az oka?Volt ma valami karbantartás vagy ilyesmi?Holnap várhatóan elutalják a pénzemet szerintetek?Nektek milyen tapasztalatotok volt ezzel kapcsolatban?

Idézetet írta: meazza1983 Dátum december 12, 2013, 16:15:10
Sziasztok!Én azt szeretném mondani hogy évek óta játszok a Szerencsejáték ZRT.nél és a tippmixet és a tippmaxot is játszottam online és amikor lekértem a nyereményem a délelőtti órákban még aznap kezdeményezték az átutalást és  legkésőbb másnapra ha az munkanap volt megérkezett a nyeremény!
A Tippmixpro-n is játszok de úgy kérem le a nyereményem hogy áttöltöm a ZRT-s főszámlámra és onnan kezdeményezem az átutalást mert azt olvastam így gyorsabban megkapom a nyereményem!Így is teszek már hónapok óta és mindig legkésőbb másnapra megjön a nyereményem!
A kérdésem az lenne hogy ma 9:52kor kezdeményeztem a kifizetést átutalással de még mindig az egyenleg naplóban ha lekérdezem az átutalás státuszra az van írva hogy "folyamatban",míg amikor eddig kértem le pénzt akkor általában még aznap már oda volt írva a déli órákban hogy "utalva'" és legkésőbb másnapra de inkább aznapra megjött a pénzem,nem tudjátok ennek mi lehet az oka?Volt ma valami karbantartás vagy ilyesmi?Holnap várhatóan elutalják a pénzemet szerintetek?Nektek milyen tapasztalatotok volt ezzel kapcsolatban?

Előfordul ilyesmi. Nem velem történt, hogy aznap nem hagyta jóvá. Mert nekem mindig jóváhagyták ha délelőtt kértem, mivel 10-11,11:30 körül hagyják jóvá a kifizetéseket, akkor utalnak!
Az eddigi rekord 41 perc volt, jóváhagyástól számítva, ennyi időn belül már a számlámon volt az összeg! Ez nem sűrűn fordult elő azóta, sőt inkább majdcsak megharagudtam rájuk, mert 11 körül utalta, de a megszokott 15:20-as megérkezés, helyett 18-19 óra között érkezett meg! Ez inkább az otp sara.. de ha megszoksz valamit akkor könnyen ragaszkodsz hozzá még ha csak 3 óra is a különbség!

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum december 12, 2013, 16:25:34
Előfordul ilyesmi. Nem velem történt, hogy aznap nem hagyta jóvá. Mert nekem mindig jóváhagyták ha délelőtt kértem, mivel 10-11,11:30 körül hagyják jóvá a kifizetéseket, akkor utalnak!
Az eddigi rekord 41 perc volt, jóváhagyástól számítva, ennyi időn belül már a számlámon volt az összeg! Ez nem sűrűn fordult elő azóta, sőt inkább majdcsak megharagudtam rájuk, mert 11 körül utalta, de a megszokott 15:20-as megérkezés, helyett 18-19 óra között érkezett meg! Ez inkább az otp sara.. de ha megszoksz valamit akkor könnyen ragaszkodsz hozzá még ha csak 3 óra is a különbség!

Csövi!Azt én is észrevettem hogy mostanság amikor aznap megjön a számlámra a pénz,ami 90%ban így van,akkor nem kapom meg olyan 14:00 óráig a pénzt mint mondjuk 1 éve hanem inkább 17:00 körül érkezik meg!
Viszont tudod az egyenleg naplóban ott a státuszra még mindig az van írva "folyamatban",és akivel előfordult ismerősöd neki másnap jóvá hagyták az utalást?Szerinted holnap akkor mindenképpen jóvá kellene hagyniuk ugye?

#431 december 12, 2013, 17:04:17, CarlosGitanillo
Idézetet írta: meazza1983 Dátum december 12, 2013, 16:50:52
Csövi!Azt én is észrevettem hogy mostanság amikor aznap megjön a számlámra a pénz,ami 90%ban így van,akkor nem kapom meg olyan 14:00 óráig a pénzt mint mondjuk 1 éve hanem inkább 17:00 körül érkezik meg!
Viszont tudod az egyenleg naplóban ott a státuszra még mindig az van írva "folyamatban",és akivel előfordult ismerősöd neki másnap jóvá hagyták az utalást?Szerinted holnap akkor mindenképpen jóvá kellene hagyniuk ugye?

Ezt nem tudnám kijelenti hogy "jóvá kell hagyniuk"holnap, mivel 1-3 munkanapot adnak meg és még ha a 3. napon hagyja jóvá akkor is beleférnek az ígért időbe! De egyébként másnap utalták!

Kinek mennyit sikerült fejelnie a karbantartás alatt? Zseniális ez a játék..... ;D

Nem kapkodják el ezt a karbantartást...tényleg kivárják a 12:00-t. Pedig már úgy raknám a hülyébbnél hülyébb kombikat... ;D

Nah meddig csinálják még a tippmixpro-t ez nem igaz már.....Több fogadási lehetőség lesz majd rajta? :D vagy fejlesztik vagy mi? :bash: :redchug: :redchug: