Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 27, 2012, 09:57:04
Lufu: az a rajzfilm?
Aha. Bár azért jóval több, mint rajzfilm  :) A megfilmesített változata az retek.

Avatar Trailer

Láttam a filmet és azt hiszem 2 részt az eredetiből is. A film tényleg olyan amilyen, majd megszerzem az eredetit teljesen.


Én meg ezt tudom ajánlani! Kicsiny falumban játszódik, haverok hozták össze, a kis celeb ribit sorba nyomták a forgatás alatt stb. :D Premier februárban. Nem lesz egy világra szóló szenzáció, de szerintem jó lesz

Pazi, Balkan! Teaser Trailer

Sokáig a gépen porosodott mielőtt megnéztük volna; hiba volt ennyit várni vele. Nem egy bonyolult film, de kiváló szórakozás; utóbbi idők legjobb filmje, amit láttunk. :ok:
Borotvaélen ( Man on a Ledge ) magyar előzetes trailer

A ház az erdő mélyén-től sokat vártam, de míg valahol az év horrorjaként emlegetik, nekem nem jött be.
Ház az erdő mélyén (The Cabin in the Woods) magyar feliratos előzetes

Django nagy film TiB :ok:
Amit ajánlanék az a Kényszerleszállás.Denzel Washingtonnak újabb Oscar díjat :great:
Flight Movie Trailer (2012)


Az Argo-akció...nagy jóindulattal 5/10...semmi nagy szám nincs ebbe a filmbe, unalmas az egész.

Amit nem rég néztem akciófilmet az a Vadállatok. Szerintem elég jó lett, a szinkornt se cseszték el.Véleményem szerint érdemes megnézni  :)

Vadállatok magyar feliratos előzetes (Savages hunsub trailer)



29 percig bírtam ezt a Pi életét...ez rosszabb, mint az Argo-akció! ;D

Az Argo akciót az utolsó 25 percért érdemes megnézni...

#148 március 28, 2013, 21:03:24, Knapp