Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyarorszagrol szerintem csak kinszenvedes. Kerdezz nyugodtan, ha tudok, valaszolok.

Szia.
Köszönöm a választ. Az érdekelne, hogy
-Magyarországról miért szenvedés
-Mekkora összeggel érdemes kezdeni havi 150-200.000ft nyereség megkereséséhez
-Megbízható fogadóiroda mind ami a neten van? Gyorsan korlátoznak?
Egyenlőre más nem jut eszembe :)

Nos, Magyarorszagrol mar 2013-14-ben sem volt eppen leanyalom, azota a szabalyozatlan piac es/vagy a piac merete miatt jonehany iroda onszantabol kivonult, koztuk nehany fontosabb is (188Bet, SBobet, s tobb angol is, stb). Ahol fogadnak magyar lakcimeseket, altalaban ott is konnyebben jon a korlat, mint mondjuk nyugatra. Ezzel nem a kedvedet szeretnem elvenni,  nyilvan nem lehetetlen ezt a tevekenyseget folytatni, de fel kell keszulni ezekre. Minel nagyobb tokevel rendelkezel, annal jobb, es nem csupan a bevetelek miatt, hanem mert igy pl idot tudsz sporolni, hogy nem kell a befizetesekkel bajlodni egy arb lattan, masreszt igy a kifizeteseket minimumon tudod tartani, ami nem art a szamlak elettartamanak. Nagyobb toke meg azert is elonyos, mert igy a magasabb tetek miatt osszessegeben tobbet tudsz kihozni egy-egy szamlabol. A korlat ugyanugy jon 50 euros teteknel, mint 3-400-nal. Nyilvan nem mindegyik megbizhato, mindig korultekintoen kell eljarni, eloszor alacsony osszegu befizetes, popularis liga ertektelen oddsan fogadgatni (felvezetes), verifikalas, kifizetes, felvezetest folytatni. Erdemes kicsit mindig elore dolgozni.

Sziasztok.

Látom Alk te benne vagy a szakmába. Lenne hozzád pár kérdésem. Először is a legfontosabb az, hogy működik e még a módszer?
Végre levették a tiltásokat a külföldi oldalakról, így gondolom sokkal több arb nyílik meg. Előfizettem a rebelbettingre, és befizettem 10-12 gyakori oldalra tőkét. Tudsz javasolni valamit kezdőnek? Egy ismerősömmel kezdtünk bele, mindkettőnknek van tőkéje, de egyenlőre nem szeretnék nagyobb pénzt kockáztatni.

Előre is köszi a választ! :)
Jó tanácsokat elfogadunk! :)

Szia!

Igy altalanossagban annyit tudok javasolni, hogy olvassatok el mindent a temaval kapcsolatosan. Amennyiben esetleg van kicsit specifikusabb kerdesetek, irjatok meg nyugodtan, de ha most nekiallna valaki ossszeszedni, hogy mikre erdemes figyelni, estig irhatna. Mondjuk en szemely szerint biztos nem a rebelt valasztanam, vannak sokkal kedvezobb aron is minosegiek, ha pedig mar topkategoriasat szeretnek, megint csak nem erre esne a valasztasom. Sok sikert es csak ovatosan.

köszi a választ! :) te melyik szoftvert ajánlanád?

Hali. Sajnos elég gyorsan jön a korlát. Az utóbbi napokban a bet365 kettő hónap után. Pedig napi egy fogadás volt.  A megbízható iroda meg elég kevés.

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, de az arb-ban nem. Már több éves tapasztalattal rendelkezem. Volt, hogy szüneteltettem picit a játékot de elmondható, hogy amikor arboltam (arbolok), akkor elég aktív voltam (vagyok).
. Nem sokat olvastam eddig ezen a fórumon, szóval amit írni akarok azt már lehet leírta valaki.
Egyetlen észrevételem ezzel kapcsolatban, hogy aki manapság arb-ban gondolkodik gyorsan le lesz korlátozva. Mindegy milyen stratégiád van, sajna előbb utóbb kiszúrnak! :(
Az elmúlt hetekben 2 nagy nevű irodába regeltem be. Egyikben 3,5 hét, a másikban 2,5 hét volt korlátok nélküli élet. Mindkettőnél egy bizonyos dolog után jött a korlát. Ez pedig a kifizetés! De miért is?
Amikor pénzt akarsz kivenni, akkor átvizsgálják a számlád elég profi progikkal és ha ez "sípol" akkor gáz van. Teljesen mindegy mennyit akarsz kivenni, az ellenőrzés biztos és akkor bukta van... :(
Sajna van még egy rossz hírem. Ha úgy próbálod megoldani, hogy nem veszel ki pénzt, akkor is lesz előbb utóbb számlaellenőrzés és akkor annyi. A pénz átbukás sem megoldás,
mert nagy oddsokra irreálisan sok pénzt felrakni szintén kiveri az irodáknál a biztosítékot, másrészt meg ha nem jön be mondjuk egy 4-5-ös odds akkor kapufa...

Röviden ennyi.

Szia!

Melyik volt az a két iroda amely korlátolt?

Idézetet írta: dgabesz Dátum november 08, 2017, 18:53:51
A pénz átbukás sem megoldás,
mert nagy oddsokra irreálisan sok pénzt felrakni szintén kiveri az irodáknál a biztosítékot, másrészt meg ha nem jön be mondjuk egy 4-5-ös odds akkor kapufa...

Az átbukást 1.01-es szorzókkal vagy 1.2-esekkel is megpróbálhatod, azok is elmennek időnként, ha meg nem, akkor legalább nem nő nagyon az ottani összeg. Aztán próbálhatod újra.
Másik előnye, hogy kisebb tőkét kell máshol aktivizálni hozzá.

1-2%-os veszteséget is be lehet vállalni, ilyenkor én úgy állítom be a tétet, hogy az egész veszteség a másik számlán jelentkezzen, tehát ha nem sikerül az átbukás, akkor nem veszítek a próbálkozáson, ha átmegy a pénz, akkor meg jó helyre került végre az összeg, de volt 1-2% veszteségem. Ennyit megér, ha nem kell többet szenvednem vele.
Igazán profi az, aki így a tippmixprohoz át tudja tenni a pénzét, mert akkor az már le is van adózva.   :)

Idézetet írta: monet Dátum november 08, 2017, 19:14:54
Szia!

Melyik volt az a két iroda amely korlátolt?

bet365 és a sportingbet


Idézetet írta: Knapp Dátum november 08, 2017, 20:14:21
Az átbukást 1.01-es szorzókkal vagy 1.2-esekkel is megpróbálhatod, azok is elmennek időnként, ha meg nem, akkor legalább nem nő nagyon az ottani összeg. Aztán próbálhatod újra.
Másik előnye, hogy kisebb tőkét kell máshol aktivizálni hozzá.

Ez valóban szimpatikus stratégia, nem is értem miért nem jutott eszembe. (Lehet ezért mert nagyon triviális) Köszi a tippet! :)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 08, 2017, 20:14:21
1-2%-os veszteséget is be lehet vállalni, ilyenkor én úgy állítom be a tétet, hogy az egész veszteség a másik számlán jelentkezzen, tehát ha nem sikerül az átbukás, akkor nem veszítek a próbálkozáson, ha átmegy a pénz, akkor meg jó helyre került végre az összeg, de volt 1-2% veszteségem. Ennyit megér, ha nem kell többet szenvednem vele.
Igazán profi az, aki így a tippmixprohoz át tudja tenni a pénzét, mert akkor az már le is van adózva.   :)

Ez is profi megoldás valóban. Már megérte ide jönnöm. Köszi!

Van egy kérdésem:
a tippmixpro oddsait manuálisan lehet csak arboltatni vagy esetleg van olyan iroda amelynek oddsaival lehet egy kalap alá venni? mert nézegettem a tippmixpro-t, de nagyon karcsúak az oddsok.

Idézetet írta: dgabesz Dátum november 08, 2017, 21:48:52

Van egy kérdésem:
a tippmixpro oddsait manuálisan lehet csak arboltatni vagy esetleg van olyan iroda amelynek oddsaival lehet egy kalap alá venni? mert nézegettem a tippmixpro-t, de nagyon karcsúak az oddsok.

Én sem találtam még klón irodát.
Ritkán játszom ott, manuálisan a magyar vonatkozású eseményeken érdemes inkább keresgélni, de ez lehet, hogy megszűnt, mert szinte mindent betettek most a minimum 3-as kötés kategóriába...
Nyár elején még működött, hogy az nb1-es meccsekre a pro a többi iroda előtt kijött a szorzókkal, így lehetett trédelni is, aki látott benne fantáziát, de a többi iroda nyitó szorzóival voltak rendszeresen arbok is.
Ha ezt mások jobban kihasználták, mint én, akkor ennek is lehet köszönhető, hogy elvárják most a 3-as kötéseket.    ::)

Sziasztok!
Teljesen új vagyok a fórumon, de végig olvastam az összes hozzászólást. Noxwin-ról van valakinek tapasztalata?

Ilyen sok válaszra azért nem számítottam :). Teljesen meghalt ez a topik? Közben külföldi fórumokon próbálkoztam megtudni kérdésemre a választ. Eredmény:Úgy döntöttem, hogy kihagyom a Noxwint.

Szerintem senki nem válaszol ha nincs érdemleges válasza . Amiből következik , h nem ferdít senki , és egy olyan irodát hoztál fell amit értelmes fogadó már rég elkerült . Ez sem lehet véletlen .  :beerchug: