Over

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 május 26, 2015, 18:59:16, kontrafix
Live!

58'

Felett : 2.5 over

Honka 2-0 JaPs

Odds: 1.44


60' 3-0

Idézetet írta: bryan_65 Dátum május 26, 2015, 18:49:43
Kérdés, hogy a második félidőben simán lehoznak két gólt vagy marad 0-0 esetleg egy gólos a meccs. 1.72 nem rossz érte, de ez az infonet elég sok 0-0-t játszik. Tartok tőle.

Igen sok a 0-0 tény de az elmut mecsen volt egy szakadásuk az az egy 0-0 nem tartom valoszinunek hogy 0-0 lenne ! Elso felidoben is tudtak rugni egyet igaz az les volt! A bukik is mar lejjebb vittek az oddsot is 1.66 ra 1.5 overre !

#32 május 26, 2015, 19:32:18, kontrafix
Live!

23'

Első félidő: 0.5 Over

Levski Sofia 0-0 Marek Dupnica

Odds : 1.44


32' 1-0

#33 május 26, 2015, 19:47:05, kontrafix
Live!

78'

Felett : 2.5 over

Asa Tel Aviv nők 1 - 1 FC Ramat Hasharon nők

Odds: 1.72


87' 2-
1

Idézetet írta: kontrafix Dátum május 26, 2015, 18:58:10


Igen sok a 0-0 tény de az elmut mecsen volt egy szakadásuk az az egy 0-0 nem tartom valoszinunek hogy 0-0 lenne ! Elso felidoben is tudtak rugni egyet igaz az les volt! A bukik is mar lejjebb vittek az oddsot is 1.66 ra 1.5 overre !

Na ezekre se fogadok többet. 30 kaput eltaláló lövés. 0-0 :D

Én is csak nevetni tudtam rajtuk de hát a sport fogadás ilyen . Ha mindig nyernénk nem lennének fogadóirodák :)

#36 május 26, 2015, 21:05:27, kontrafix
Live!

67'

Felett : 1.5 Over

Degerfors 0 - 1 Sirius

Odds : 1.66


89' 1-1  :great:

Sziasztok   Tudom tegnapra írtam hogy megosztom veletek a kiválasztási rendszeremet mik alapján hozok döntéseket  hogy kivagyok és honnan jöttem . Na akkor elég a kertelésből .  Aktívan a sportfogadással 5 éve foglalkozom komolyabban 2 éve . Eleinte szelvényen fogadtam napi szinten 7-8 tippeket egy szelvényen persze 200 FT-al 590-es oddsokal  :D na ellehet képzelni mennyit nyertem velük annak idején  :D  aztán jöttek a kombis szelvények 6/3  5/3 döntetlenekkel. Itt voltak kisebb sikerek de még ez sem volt az igazi. Később amikor már saját keresettel rendelkeztem bele kóstoltam az online fogadás világába . Kb 1 évig szórtam a pénzt minden hülyeséget raktam bújtam a facebookot a különböző netes oldalakat az ,,űber giga király tippadókat"  akik csak a TUTI tippeket adják ! Egy idő után rájöttem hogy sokkal jobbak a saját tippjeim a saját módszereim.  Rákaptam  a netes fogadásoknál is az ÉLŐ fogadásokra . Eleinte tenisz volta menő hát hogy az milyen könnyű milyen jól lehet deuce-okat csípni . Szett eredményekre fogadtam  és amikor elkezdtem nagy pénzel fogadni a tenisz meccsekre eljött az első nagy bukta ideje is ! Itt már nem szégyelltem  1.20-as oddsokra nagy pénzeket rakni .  Elértem első 100 000 FT apróbb fogadásokból és hirtelen akartam még több pénzt keresni vele. A  100 000 Ft-ot felraktam ugy ahogyan volt a Roger Federe  - Raonic meccsre 1.40 odds hogy Federer lehozza a mecset..... és .... Kikapott simán 2-0 –ra ugrott a pénzem a belefektetett időm  mert ugye ebbe munka úgy nem volt csak fogadtam - fogadtam és fogadtam :D . Itt jöttem rá hogy kellene egy bank menedzsment és egy terv egy rendszer ami alapján  fogadok . 2-3 hónapig kb. figyeltem az eseményeket  mivel kellene inkább foglalkozni .  Itt jött egy Youtubos video ,, Sportfogadás 2.rész  Overes élő fogadás ,,  igen ő Laudrup számomra a leg elismertebb  ember az over-es fogadásokban ! Néztem a videóit és csináltam én is egy saját rendszert egy saját bank menedzsmentet . Na akkor most a rendszerről nagyon sok tényezőt veszek számba mi előtt kirakok egy tippet ! Élő első félidőnél pl. azzal kezdem milyen gól erősek a csapatok futbol24.com mobilos alkalmazásán a leg könnyebb nyomon követni a félidei eredményeket és ha látom hogy az utolsó 10 meccsükből  mind a kettő csapatnál legalább 8 meccsen volt gól akkor ez már egy jó pont a  csapatoknak  . A következő dolog az utolsó kettő meccsükön egymás ellen mennyi gól volt mikor voltak a gólok . Pl. egy u21-es meccsen egy u19-esen szégyennek tartom hogy akár egy indiai kővel focizó  teheneket kerülgető csapat ne rúgjon gólt valamelyik csapat! Számba szoktam venni a bet365 vagy a williamhill oldalnak a meccsről a statisztikáit mennyi veszélyes támadás volt mennyi  kaput eltalált lövés volt melyik csapat az aktívabb! Most így egyenlőre erről az egy fogadásról ennyit a többi fogadásról is írok majd meg folytatom az irományomat de most nekem is mennem kell dolgozni  A tippeket hozom délután ismételten mint ahogy tegnap is 

#38 május 27, 2015, 12:17:32, kontrafix
Akkor kezdjük  :)

Live!

13'

Első félidő : 0.5 over

Gamba Osaka    0-0    FC Seoul

Odds: 1.57



16' 1-0


Gyors be is esett a gól! Szép indítás ;D

Mondjuk  Seoul-tól vártam a gólt inkább :D de így sem rossz :)

Idézetet írta: kontrafix Dátum május 27, 2015, 12:18:29
Mondjuk  Seoul-tól vártam a gólt inkább :D de így sem rossz :)
Én még várok tőlük egyre, de amit művelnek kihagyott büntető.. most meg kaptak még egyet. Csodás mit ne mondjak  ;D

#42 május 27, 2015, 13:41:24, kontrafix
Live!

17'

Első félidő : 1.5 Over

Richmond SC    1-0    Dandenong City SC

Odds: 1.57


44' 2-0

Idézetet írta: bryan_65 Dátum május 27, 2015, 12:46:12
Én még várok tőlük egyre, de amit művelnek kihagyott büntető.. most meg kaptak még egyet. Csodás mit ne mondjak  ;D

Be is esett :) 45+1 :) most már nem számítok sok gólra talán nem is lesz 5-1 összesítéssel biztos a negyed döntő a Gamba számára .

Idézetet írta: kontrafix Dátum május 27, 2015, 12:54:15
Be is esett :) 45+1 :) most már nem számítok sok gólra talán nem is lesz 5-1 összesítéssel biztos a negyed döntő a Gamba számára .
Az a baj, hogy nekem a Seultol kellene egy gól. Mikor láttam büntetőt kaptak örültem. Persze kapu mellé lőtte a tag. Remélem azért lejön. :)