Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na legalabb ilyen golra nem mondhatja senki, hogy bunda... :D

Cherysev a vb-s goljaival lehet nem sokaig lesz mar a Villarrealban.

Idézetet írta: TiB Dátum július 07, 2018, 19:58:55
Perisic góljával egy rakás pénzt nyerhet a csatolt kép tulaja. :o

Kapufa :laugh:

Idézetet írta: kreatos Dátum július 07, 2018, 21:20:44
Kapufa :laugh:

Nem lennék a helyében :D Twitter-oldala alapján nem ügyetlen fogadó, bár csak utólag posztolgat.

https://twitter.com/Themarcmorrison/media

Idézetet írta: TiB Dátum július 07, 2018, 21:46:34
Nem lennék a helyében :D Twitter-oldala alapján nem ügyetlen fogadó, bár csak utólag posztolgat.

https://twitter.com/Themarcmorrison/media
a büntető területen kívülről kellett volna gólt szerezzen Perisic, szóval nagyot nem emelkedhetett a pulzusa  annál a helyzetnél

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 07, 2018, 21:51:05
a büntető területen kívülről kellett volna gólt szerezzen Perisic, szóval nagyot nem emelkedhetett a pulzusa  annál a helyzetnél

Értettem a szelvényt, nem láttam a helyzetet. Kommentre reagáltam.

Brazil góllal egyenlít Oroszország. Micsoda izgalmak :great:

Volt olyan fogadásom, hogy az oroszok kihagynak egy büntetőt, a horvátok kihagynak egyet, erre most kihagynak majd mindketten 1-2-t, mégsem nyerek vele.  :'(

Barcás srác megint clutch volt a végén.

a meccs embere pedig egy realos srác lett, a spanyolok összehozták


Adalék az orosz-horvát találkozóhoz:
Mindkét csapat előző meccse egyaránt 90+30=120 perces volt, plusz büntetők következtek. Plusz ez is. És ennek a mérkőzésnek a hosszabbításában már nagyon jól látszott a horvátokon, hogy fáradtak és alig bírtak mozogni, miközben pedig a ruszkik majdnem ficánkoltak.
Vajon mi történhetett?
Talán doppingoltak az oroszok?
:beerchug:

úgy tűnik, mégis van igazság abban, hogy az angol premier league a világ legerősebb bajnoksága..
a világbajnokság legjobb 4 csapata között 2 db premier league válogatott  is van (anglia, belgium)  :ok:

már csak a belga-angol döntő hiányzik :beerchug:

Lehet itt júliusban bundázni, meg doppingokat emlegetni, de a házigazda tisztességesen helyt állt. Én emelem kalapom előttük.  :pimp:c

A horvátoknak meg már jó lenne elővenni valami játékot is, mert a kiesési szakaszban megleptek (s nem pozitív értelemben). Azért valószínű, hogy a mai program: jegelés!  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum július 08, 2018, 10:07:02
Lehet itt júliusban bundázni, meg doppingokat emlegetni, de a házigazda tisztességesen helyt állt. Én emelem kalapom előttük.  :pimp:c

A horvátoknak meg már jó lenne elővenni valami játékot is, mert a kiesési szakaszban megleptek (s nem pozitív értelemben). Azért valószínű, hogy a mai program: jegelés!  ;D
Teljes mértékben egyetértek!
Félreértés ne essék: én még véletlenül sem bundázásról írtam, sőt, amondó is vagyok, hogy a házigazdák tisztességesen helytálltak, hiszen ez tényleg így igaz. Plusz sőt: Cserisev révén hatalmas gólt szereztek!
Ezek számomra mind teljesen reális dolgok!

Na, akkor ismét és még egyszer: én még véletlenül sem bundázásról írtam, hanem mindössze csak azon morfondíroztam, hogy feltűnően "élénkek" voltak az oroszok, s ennek az "élénkségnek" talán valami doppringszer lehet az oka.
Ennyi!

Bejegyzésem nem egy adott személy véleménye ellen szólt, hanem általánosságban.

Ha valaki oroszokat emleget, akkor biztos dopping. Ez a téma szerintem már lepörgött egy párszor. Mindenki doppingol (élsportolók pláné).

Nem tudom melyik csatornán nézte csabax, de az M4-en foglalkoztak ezzel a témával a felvezető műsorban. Ott elhangzott például egy ilyen megállapítás, hogy annyival többet futottak az oroszok, mintha lett volna egy plusz emberük. Ezzel összefüggésben még említésre került, hogy a Wada akart vizsgálódni, de a FIFA jelezte, hogy megoldják házon belül. És hogy ne csak gyanúsítgatás legyen, Hegedűs Henrik azt is elmondta, hogy az orosz foci mindig is a futásról szólt, ők kezdték például először mérni a futóteljesítményt.

Pusztán a téma kiegészítesékent írom, hogy bár engem például nem érdekel a dopping, de szóba került a tévében is a meccs előtt. :)