Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Bucak77 Dátum május 08, 2019, 17:08:21
Jó hogy jönnek az újdonságok, ez a napi tippjáték bejön... Viszont szerintem az 1,30 odds megint olyan hogy mindenkinek kötelező 1,3-1,4es szorzókat rakni különben ha 1,7-1,8at rak megszívja mivel ugye azt nehezebb eltalálni. Szerintem a profit a lényeg nem az arány... Nagyon kevesen játszhatnak élesben ilyen szorzókat mivel a profithoz magas találati arány kell...
Egyébként szerintem az 1,50 lenne az elfogadhatóbb mindenhol, de én inkább a profit alapján rangsorolnék továbbra is. Nem tudom lehetne erről szavazás a jövőben? De ha nem az sem baj, alkalmazkodunk az új szabályokhoz, csak így elveszti a sportfogadás lényegét, rákényszerít hogy 1,3-1,4es oddsokat tippelj.

A napi tippjátékban 1.50 az alsó határ.

Májusban teszteljük a játékot, páros dátumon profit alapján rangsorolunk, páratlan dátumon pedig tipparány szerint.  :ok:

Felkerült egyébként egy szavazás is.

Melyik rangsorolást preferáljátok: profit alapján vagy tipparány szerint?

Ha több játékos 5/5 találattal végez, akkor utána mi a 2.szempont rangsorolásnál?

Idézetet írta: Gorriaran Dátum május 08, 2019, 20:27:08
Ha több játékos 5/5 találattal végez, akkor utána mi a 2.szempont rangsorolásnál?

A termelt profit (pontszám).

#1714 május 14, 2019, 10:44:01, Csenii
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem. A vegeredmenyen vegulis nem valtoztatott volna semmit, igy se-ugy se nyertem volna, csak erdekel a dolog.
Amugy nekem nem tetszik ez az uj rendszer, a regi jobb volt. Most mar megkell tanulni helyesen tippelni ha nyerni akarsz 😁 A nagy oddsokra valo vadaszast meg elfelejtheted, mert ott ugye tobb a kockazat. Legalabb a teniszes vagy a hokis tippjatekben hagynatok meg a lehetoseget hogy az ember pontok alapjan nyerjen. Ugye az hosszabb periodusu, van ra lehetoseg hogy ha valaki szarul is kezd javitson, mert ugye az utolsokbol is lehetnek elsok, de ha a tipparanyra mentek ra, mit se szamit. Nekem ez az egesz igy  tul steril, kiöltétek belőle a jatek izgalmat. Gyilkosok! :D

Idézetet írta: Csenii Dátum május 14, 2019, 10:35:09
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem. A vegeredmenyen vegulis nem valtoztatott volna semmit, igy se-ugy se nyertem volna, csak erdekel a dolog.
Amugy nekem nem tetszik ez az uj rendszer, a regi jobb volt. Most mar megkell tanulni helyesen tippelni ha nyerni akarsz 😁 A nagy oddsokra valo vadaszast meg elfelejtheted, mert ott ugye tobb a kockazat. Legalabb a teniszes vagy a hokis tippjatekben hagynatok meg a lehetoseget hogy az ember pontok alapjan nyerjen. Ugye az hosszabb periodusu, van ra lehetoseg hogy ha valaki szarul is kezd javitson, mert ugye az utolsokbol is lehetnek elsok, de ha a tipparanyra mentek ra, mit se szamit. Nekem ez az egesz igy  tul steril, kiöltétek belőle a jatek izgalmat. Gyilkosok! :D

1. Elméletileg a push fogadás se nem nyertes, se nem vesztes. Ellenőrizni fogjuk, hogy miért csak 60%-ot ír nálad.

2. Annak csak örvendünk, ha valamilyen szinten kiküszöböljük a vadászokat. Tessék megtanulni tippelni, s nem mellesleg: jól tippelni.  ;D

ui. Megjegyezném, hogy a napi tippversenyeknél az egyik nap tipparány szerint rangsorolunk, a másik nap pedig profit alapján.

Tudom már megy, de utólag is igennel szavaznék. Nagyon jó ötlet.

Idézetet írta: Csenii Dátum május 14, 2019, 10:35:09
Hello, a napi tippjatekban a pusholt tippeket azokat vesztesnek konyvelitek el vagy arra mi a szabaly? Csak azert kerdezem mert nekem a tegnapi 5 tippbol egy elment, egy meg ervenytelenitve lett, oszt csak 60 %os lettem.
Valóban volt egy apró hiba a számolásnál, javítottam.

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.
A kérdésem az lenne, hogy a "Hoki-vb 2019" játékban ma beküldtem 3 tippet,de többet nem enged,azt írja elértem a maximum tippet.
De naponta 5 tippet lehet nem? Valamit biztos benéztem,de nem esik le,segítenétek?
Köszi  ;)

nem ellenoriztem le h allsz, de 20 tipp a keret.

Roland Garros 2019 Tippverseny

A világ legjobb teniszjátékosai az év második Grand Slam tornáján szerepelnek, a párizsi Roland Garroson. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Sziasztok a foci tippligák versenyben azt írja hogy lehet fogadni a francia 1 osztályra. De ugye a francia 1 ma van 24-én.A tippjáték pedig 25-26 szól.Vagy akkor csak az olasz Serie A-ra lehet fogadni?

Idézetet írta: more75 Dátum május 24, 2019, 08:33:54
Sziasztok a foci tippligák versenyben azt írja hogy lehet fogadni a francia 1 osztályra. De ugye a francia 1 ma van 24-én.A tippjáték pedig 25-26 szól.Vagy akkor csak az olasz Serie A-ra lehet fogadni?

Amikor az illető tippversenyt létrehoztuk, akkor még úgy szerepelt, hogy hétvégén lesz a forduló, azóta nyilván változott. Dátum cserélve, az eddig beküldött Ligue1-es tippek bekerültek.  :ok:

Foci BL-döntő 2019 Tippverseny

Tippelj a szombati Tottenham - Liverpool BL-döntőre! A legsikeresebb játékos pénznyereményben részesül.

Nyeremény

1.hely: 15 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


#1724 június 03, 2019, 11:46:14, SPF Admin
Pontosítás!

A háromesélyes hendikep fogadásnál a + - előjelek a hazai, illetve a vendég csapat függvényében váltakoznak. Ez egyesek számára megtévesztő lehet (pl. akik a bet365-nél játszanak).

pl. Tottenham - Liverpool mérkőzésnél, a +1-es választás arra vonatkozott, hogy a Liverpool egy gólos hátránnyal kezd, a -1-es választás pedig arra, hogy a Tottenham kezd egy gólos hátránnyal.

Ez úgy látszik iroda függő, mivel egyes irodák a hátrányt alapjáraton - jellel jelölik.

Itt egy aktuális példa:

Elche - Deportivo La Coruna   H: 7.50   D: 4.40   V: 1.40

Látható az oddsokból, hogy ezen a meccsen a Deportivo a favorit. A csatolt képen az, hogy a Deportivo egy góllos hátrányból indul és nyer, az így van megjelölve: 2 +1  2.20

A második képen látható, hogy pl. a bet365-nél hogy jelenik meg ez az opció: Deportivo La Coruna (-1) 2.30

Harmadik képen pedig az Unibetes verzió.