Wimbledon 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Halep mekkora bajnok lett. 3 hiba osszesen, nem csinalta ossze a bugyit amikor a halo kicseszett vele, vagy amikor Serena magahoz tert, vagy 15-30-nal, amikor inkabb bevagott ket fogadhatatlan szervat.  :o
En meg mekkora pocs voltam megint, nem tettem a romant, mondvan kicsi az oddsz, 3 alatt nem eri meg, hiaba van Serena fejeben a #24.  :bash:

Ha román focis hír kerül ki az NSO-ra, az átlag magyar nyomja a rántott húsos képeket, Trianon meg minden előkerül. Halep nyer Wimbledonban, és gratulálnak meg szívecskéznek.


Szép tokája van Spears kisasszonynak

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 13, 2019, 18:59:44
Szép tokája van Spears kisasszonynak

Serenának még a tokájában is dopping van.

Szerintetek mai döntőre az milyen hogy külön megrakni a djokovic nyer és mind2en nyernek szettet + federer nyer és mind2en nyernek szettet? 2.62 meg 3.50 az oddsok. Ezt csináltam a Nadal-Federer meccsen is, de amúgy nem nagyon követem a teniszt, csak ezeket a nagyobb meccseket. De azért mind2en vannak olyan jók hogy hoznak egy szettet, nem?


Fantasztikus meccs, remegek pedig egyik sem kedvencem :o Djokovicnak is milyen mentalis ereje van, te jo eg  :redchug:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 13, 2019, 11:40:39
Mit gondoltok, mennyi annak az esélye, hogy még egy-két évig megközelíti ezt a szintet, vagy egyáltalán versenyben lesz még?

Nem értek a teniszhez (sem   ;D  ), de emlékszem, hogy már kb. 5 évvel ezelőtt elemezték a magyar szakértők a Sport tv-ben, hogy Federert ugyan még látjuk majd versenyeken indulni, de egy 2 hetes, 7 meccses Grand Slam torna már sok lesz neki az ő korában...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 14, 2019, 20:44:26
Nem értek a teniszhez (sem   ;D  ), de emlékszem, hogy már kb. 5 évvel ezelőtt elemezték a magyar szakértők a Sport tv-ben, hogy Federert ugyan még látjuk majd versenyeken indulni, de egy 2 hetes, 7 meccses Grand Slam torna már sok lesz neki az ő korában...

Ennyit az úgynevezett szakértőkről.

Mindkét játékos zseniális volt.  :beerchug: